Axe Deodorantlar

Size kendinizi iyi hissettirebilen bazı şeyler vardır. Saç şekliniz, giydiğiniz elbise, sahip olduğunuz aksesuarlar ve sahip olduğunuz deodorant. Gerek günlük hayatınızda, gerekse iş hayatınızda kullandığınız deodorantlar, güzel bir şekilde kokmanızı sağlamalarının yanı sıra, bulunduğunuz ortamdaki insanlar üzerinde de çeşitli şekillerde etki bırakmanıza imkân tanıyabilir. 30 yılı aşkın süredir geliştirdiği etkili ve kışkırtıcı deodorantlarıyla tanınan Axe, kendinizi her zaman iyi hissettirebilecek ürünlere imza atmayı sürdürüyor.

Axe Deodorant

Özellikle erkekleri hedefleyen ürünleriyle uzun zamandır Türkiye’de en çok tercih edilen deodorant markalarından biri haline gelen Axe, gün boyu etkisini sürdüren ürünleriyle beğeni toplamayı devam ediyor. İster vücudunuza, isterseniz de kıyafetinize sıkarak kullanabileceğiniz Axe deodorantlar ile gününüz, çevrenizdekilere göre çok daha etkili ve güzel geçebilir. Derinizi tahriş etmeyecek ve giydiğiniz kıyafetlerde herhangi bir şekilde iz bırakmayacak biçimde tasarlanan özel bileşime sahip Axe ürünleri, aynı zamanda ozon tabakasıyla da dosttur.

Küçük boyutları ve çevir-aç yapıdaki özel tasarımlı kapağı aracılığıyla, edindiğiniz deodorantın yanlışlıkla sıkılabilmesinin önüne geçilmiştir. Aynı zamanda kapağı kapalı durumdayken var olandan daha da küçük boyutlara gelen Axe deodorantları el çantanızda bile taşıyabilirsiniz. İş yerinde çekmecenizde, spor salonuna giderken çantanızda bulundurarak her ortama uygun şekilde güzel kokabilir, kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.

Axe Deodorant Fiyatları

Axe, yalnızca erkekler için değil kadınlar için de deodorantlar geliştirmiştir. Genellikle 150 ml’lik spreyler şeklinde edinebileceğiniz Axe deodorantlardan kimisi, çok daha az yer kaplayan ve daha kolay taşınan 50 ml’lik spreyler şeklinde de piyasada yer alır. Tercih edeceğiniz ürünün modeline ya da boyutlarına göre fiyatlarında değişiklik olabilir. Örneğin erkekler için olan 150 ml’lik Axe Dark Temptation deodorantın fiyatı, 50 ml’lik Axe Apollo veya bayanlar için özel formüle edilen Anarchy for Her modeline göre farklılık gösterebilir.

Yoğun fiziksel aktivitelerden sonra oluşan terlere karşı dayanıklı olan ve duştan sonra bile üzerinizdeki etkisini hissedebileceğiniz Axe ürünlerini, kullanım sıklığınıza göre uzun süre boyunca değerlendirebilirsiniz. Axe deodorantlarının az bir miktarı bile harika bir şekilde kokmanız için yeterli olacaktır. İhtiyacınıza uygun ürünleri seçerek siz de Axe ürünlerinin gün boyu sağladığı ferahlıktan yararlanabilirsiniz.

Axe Deodorant Çeşitleri

Kışkırtıcı kokuların mimarlarından biri olan Axe, daha çok erkek ürünlerine imza atmasına rağmen, çok sevilen Anarchy serisini erkekler ve kadınlar için şekillendirmiştir. Geniş ürün gamına her geçen yıl bir yenisini ekleyen Axe, kimi zaman Axe 2012 Final Edition gibi, yıllara özel deodorantlar da geliştirerek hem bir hatıra, hem de yenilik açısından sektörde farklı bir imaj edinmiştir. Anarchy for Him ve Anarchy for Her ürünleriyle birlikte Dark Temptation, Gold Temptation, Excite, Apollo, Black, Africa ve Black Night çeşitleri de sizlere sunulan deodorantlar arasındadır.

Axe deodorant çeşitlerinin bu denli farklı olmasının nedeni, kullanılacakları ortama göre formülize edilmiş ve tasarlanmış olmalarıdır. Örneğin spor salonunda daha canlı hissetmenizi sağlayabilecek Axe Africa, ciddi bir iş toplantısında kendinize olan güveninizi artırabilecek Axe Apollo, sevdiklerinizle bir akşam yemeğinde kullanabileceğiniz Axe Black Night, karşınızdakini etkilemek için tercih edebileceğiniz Axe Gold Temptation ve diğer ürünlerin tasarımları, gün içerisindeki aktivitenizle paralellik oluşturabilecek niteliktedir.

Günün her saati için birbirinden farklı ve bir o kadar da ilgi çekici Axe ürünlerinden arzu ettiğiniz birini edinerek yaşadığınız her ana uygun bir kokuya sahip olabilir, çevrenizi etkilemenin yanı sıra, kendinize olan güveninizi artırarak daha da başarılı olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Axe Deodorant Fiyatları

Deo Stick
Sprey
Konumseçilmedi
Toplam 60 / 127 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012112/axe