Aybi Baby'nin çocuk odasında kullanabileceğiniz tekstil ürünleri, bebeğinizin konforunu artıran özelliklere sahiptir. Yemek yeme, giyim ve bakım gibi konularda da çocuğunuzun ihtiyaçlarına akılcı çözümler getiren Aybi Baby'nin sunduğu gereçler ile çocuğunuzu daha kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Bebek yataklarında kullanılabilen koruyucu minderlerle çocuğunuzun güvenliğini artırabilirsiniz. İpli bağlama özelliği ile bebeğinizin uyuduğu alanı daha yumuşak ve daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bebeklerin seveceği desenlerin bulunduğu yan korumalıklar, ebeveynlerin de güvenini kazanır. Çocuğunuzun yumuşak ve ipeksi bir doku üzerinde huzurla uyuyabilmesini mümkün kılan bebek çarşafları ise çocuğunuzun terlemesini önler.

Çocuğunuz İçin Güvenlik ve Hijyen Sunan Özellikler

 • Çocuğunuzu soğuklardan korumak için kullanabileceğiniz uyku tulumları ile uyku sırasında çocuğunuzun üzerinin açılmasını önleyip vücut ısısını koruyabilirsiniz.
 • Elyaf dolguya ve pamuklu kumaşa sahip olan uyku tulumlarının pratik fermuarları ile tulumu çocuğunuza kısa bir sürede giydirebilirsiniz.
 • Başın terlemesini önleyen yastık kılıfları ile bebeğinizin kesintisiz bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz.
 • Beslenme saatlerinde kullanabileceğiniz mama önlükleri ile çocuğunuzun üzerine mamaların dökülmesini önleyebilirsiniz.
 • Şık bir dekor oluşturan ve Aybi Baby'nin beğeni toplayan gereçleri arasında ilk sıralarda yer alan tavan lambaları ile hayvan figürlerine ya da estetik şekillere sahip zarif oda lambaları elde edebilir ve çocuk odasının dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. 

Çocuğunuz İçin Evinizi Daha Kullanışlı Hale Getirin

Oturma odasında, salonda ya da çocuk odasında değerlendirebileceğiniz oyun çadırları ile çocuğunuz için eğlenceli bir oyun ortamı oluşturabilirsiniz. Pratik bir biçimde kurulabilen çadırlar, hafif kumaşları ve dayanıklı çubuklarıyla sadece birkaç dakika içerisinde çocuğunuzun oyun oynamasına hazır hale gelir. Terletmeyi önleyen ve yıkanabilen çadır kumaşlarının içerisinde çocuğunuz hayal dünyasını kullanarak eğlenceli dakikalar geçirebilir.

Beşiklerde kullanabileceğiniz şirin uyku setleri de imal eden Aybi Baby sayesinde çocukların ilgisini çeken tasarımlara sahip bir uyku setine sahip olabilirsiniz. Yastık ve yorgan kılıfının yanında yatak örtüsü gibi ürünler de bebeğinizin beşiğine şık ve uyumlu bir görünüm katar. Baskılı tasarımları sayesinde hayvan, bitki ya da gökyüzü gibi ögeleri üzerinde taşıyan uyku setleri ile çocuğunuzun keyifle uyuyabileceği bir alan yaratabilirsiniz. Uyku setlerini kullanma talimatlarına uygun biçimde düzenli olarak çamaşır makinenizde yıkayarak bebeğinizin uyuduğu alanın hijyenini sağlayabilirsiniz. Beşiklerin ahşap bölümlerine geçirilebilen korumalıklarla ise istenmeyen bir kaza sonucu çocuğunuzun darbe almasını önleyebilirsiniz. Ayrıca Aybi Baby koruma setleri, beşikleri dört yandan kaplayacak şekilde üretildiği için tam güvenlik de sağlar.

Hijyenik Bir Bakım İçin Modern Ürünler

Aybi Baby'nin hijyeni ön plana alarak ürettiği alt açma ürünleri ile çocuğunuzun bezini kısa sürede değiştirebilirsiniz. Hem evinizde hem de açık alanlarda kullanabileceğiniz yapıdaki alt açma ürünlerini, bebek bakım çantasına kolaylıkla yerleştirerek yanınızda taşıyabilirsiniz. Sahip olduğu yumuşak yüzey ile bebeğinizin cildine zarar vermeyen ürünler, alerji ve bakteri gibi tehlikelere karşı korunaklı elyaflarla üretilir. Çocuğunuza banyo yaptırdıktan sonra kullanabileceğiniz yumuşak bebek havluları ile cildinde kızarıklık ve kaşıntıya yol açmadan çocuğunuzu kurulayabilirsiniz. 

Aybi Baby'nin çocuk odalarına özel ürettiği ve hayvan figürleriyle tasarladığı perdeler çocuk odalarına sevimli bir görünüm kazandırır. Çocuğunuzu haşerelere karşı koruma altına almak ve vücudunda kızarıklıklar oluşmasını engellemek için cibinlik çeşitlerini satın alabilirsiniz. Aybi Baby'nin ince ve dekoratif bir şekilde tasarladığı cibinlikleri beşiklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuk odalarına asabileceğiniz kirli torbası çeşitleriyle bebeğinizin üstünü değiştirdikten sonra kirlenmiş giysileri torbaların içerisine yerleştirebilirsiniz. Bebek odalarına renk katan abajurlarla ise çocuğunuzun gözüne zarar vermeyen bir ışık desteği yaratabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aybi Baby

138 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Desen
 6. Satıcı
 7. İndirimli Ürünler
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön