Aziz Bebe

Aziz Bebe kız ve erkek bebeklerin doğum anından hastanede kullanılabilecek gereksinimlerin ve diğer zamanlarda ihtiyaç duyulacak araçların temin edilebildiği bir marka olmaktadır. Bebeklerin ciltlerinin oldukça hassas olması nedeni ile kullanılan kumaşlar, özenle seçilmiş ve kimi zaman tek başına kimi zaman ise set halinde temin edilmesi mümkün olmaktadır. Azizbebe markasında bebekler için pek çok farklı kategoride kıyafet ve diğer gereksinimlerine karşılık bulmak mümkündür. Bunların en başında hastane çıkışı setleri gelmektedir. Anne ve babaların ihtiyaçların çoğunun tek bir set içerisinde temin edilebilmesi açısından oldukça pratik ve kullanışlı olan bu setler, 10 farklı parçayı bünyesinde bulundurmaktadır. Aziz Bebe hastane cikisi içerisinde uzun kollu zıbın, uzun kollu body, patikli bir pantolon seçeneği, tulum, şapka, önlük, battaniye, eldiven, çorap, iç zıbın yer almaktadır. Aziz Bebe hastane çıkışı 10'lu olması ve içerisinde anne babaların bebeğin ilk zamanlarında ihtiyaç duyacağı birçok parçayı barındırmasının yanı sıra kumaşı açısından da bebeğin cildine zarar vermeyecek türde tasarlanmıştır.

Azizbebe Hastane Çıkış Setleri ve Özellikleri

Aziz Bebe tulum ve zıbın gibi diğer pek çok parçayı bünyesinde barındıran hastane çıkış kombinlerinde kullanılan çıtçıtlarda herhangi bir şekilde nikel madde kullanılmamıştır. Bunun yanı sıra en hassas ciltlerin bile rahatsızlık yaşamayacağı şekilde tasarlanan bu kıyafetler, bebeklerin vücutlarını en uygun şekilde sarmaktadır. Ne çok sıkı ne de bebeğin üşütmesine sebebiyet verecek kadar bol olmayan bu takımlar, bebeklerin en rahat bir şekilde bu dönemi tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

Aziz Bebe hastane çıkışı erkek ve kız çocuklar için iki farklı seçeneği bünyesinde barındırmaktadır. Bu seçimlerdeki farklılık genellikle tasarım aşamasında meydana gelmektedir. Kullanılan kumaşların kalitesi ve bebeği rahatsız etmemesi açısından her iki cinsiyete mensup bebekler için aynı kriterler uygulanmaktadır. Buna ek olarak, Aziz Bebe battaniye ve hastane çıkış takımlarında renk konusunda iki cinsiyet için farklı tasarımlara yer verilmesi mümkün olmaktadır. Yüzde yüz pamuk olan hastane çıkışı seti, kanserojen maddeler de içermemektedir. Kıyafetlerin renklendirmesi için de kullanılan renklendiriciler de herhangi bir kanserojen madde kullanımına yer verilmemiştir. Bu nedenle, bebeklerin kullanımı açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Kız ve Erkek Çocuklar İçin Tasarlanmış Pijama, Yenidoğan Setleri ve Çeşitleri

Aziz Bebe içerisinde bebeklerin kullanımına uygun birçok farklı alternatifi barındıran bir bebek giyim markası olmaktadır. Kullanılacak olan bu giyim eşyalarının bebeklerin her yönden oldukça hassas olduklarının göz önünde bulundurularak tasarlanmış olması önemlidir. Bu nedenle Aziz Bebe çorap ve Aziz Bebe hastane çıkışı 20'li setine uzanacak şekilde her ürününde bu duruma oldukça dikkat göstermektedir. Kullanılan ürünlerin pamuklu bir kumaş ile üretilmesi ve tasarım aşamasında herhangi bir kanserojen maddeye yer verilmemesi önemli olmaktadır. Aziz Bebe yenidoğan seti ve Aziz Bebe pijama setlerinde de aynı şekilde bu durumlara dikkat edilmiştir. Ürünlerde nikel madde kullanımına yer verilmemektedir. Bu hem hastane çıkışı setlerinde, hem battaniyelerde hem de diğer bebek ürünlerinde geçerli olmaktadır.

Aziz Bebe uyku tulumu pijama, yenidoğan, zıbın, havlu, battaniye ve daha birçok bebek ürününü bünyesinde barındırmaktadır. Bu setler hem 10’lu, hem de 20’li şekilde olabilmektedir. Burada kullanılmak istenen ürünlerin neler olduğuna iyi karar verilmesi önemli olmaktadır. Aziz Bebe zıbın modelleri her iki set içerisinde de yer almaktadır. Kimi setler içerisinde battaniye ve Aziz Bebe havlu seçenekleri de yer almaktadır. Bu iki ürün ayrı şekilde temin edilebildiği gibi setler içerisinde de alabilmek mümkün olmaktadır. Aziz Bebe battaniye fiyatları ve havlu fiyatları tek başlarına mı alındıklarına yoksa bir set içinde mi alındıklarına göre farklı ücretlendirmelere tabi tutulmaktadır. Bu nedenle kişiler, bu gereçlerin temininde hangi seçenek kendilerine daha uygun ise onu temin etmelidir.

Azizbebe Bebek Giyim ve Battaniye Tasarımları

Aziz Bebe yelek pijama, zıbın, takımlar ve birçok farklı bebek giyim eşyası üretmesinin yanı sıra bebeklerin diğer ihtiyaçlarını da karşılamak amaçlı tasarımları bünyesinde barındırmaktadır. Bu tasarımların başında battaniye havlu gibi gereçler gelmektedir. Aziz Bebe penye battaniye seçeneği de bu amaçla tasarlanan ürünlerin başında gelmektedir. Penye kumaştan üretilen ve bebeğin boyutlarına uygun şekilde tasarlanan bu battaniye modeller, bebeklerin terlememesi açısından kullanılabilecek uygun battaniye seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle bebeğin dışarıya çıkarıldığı zaman dilimlerinde, ebeveynlerin yanlarında böyle bir battaniye bulundurması gerekmektedir. Hassas bir bünyeye sahip olan bebeklerin ufak hava değişimlerinden dahi etkilenebilecekleri dikkate alındığına penye bir battaniyenin bebeklerin dışarıdaki havadan daha az etkilenmesine yardımcı olduğu gözlenmiştir.

Aziz Bebe body ve çıtçıtlı body olmak üzere iki farklı body seçeneğini bebekler için satışa sunmaktadır. Bu iki seçimin de kendi içerisinde farklı avantajları ve kullanım alanları bulunmaktadır. Her iki body tercihinde kullanılan kumaş da esnek bir yapıya sahip olmakta ve bebek içerisinde rahat ve özgür bir şekilde hareket edebilmektedir. Bunun yanı sıra eğlenceli tasarımlar ve renklere sahip olmaktadır. Aziz Bebe çıtçıtlı badi kullanımı özellikle bebekler için kış aylarında avantajlı olmalarına yardımcı olmaktadır. Bu duruma ek olarak bez kullanıldığı için bu alanın desteklenmiş olması önemlidir. Bebek bu şekilde rahatlıkla hareket edebilecek ve bezin boşluk oluşturma ihtimali de azaltılmış olacaktır. Her iki body de bebeklerin kullanımına uygundur.

Bebek Giyim Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Fiyatları

Aziz Bebe ürünleri ve fiyatları birçok farklı etmen göz önünde bulundurularak farklılaşmaktadır. Alınacak olan ürünlerin set halinde ya da tek başına alınması, ürünlerin farklı fiyatlandırmalara sahip olmasındaki en büyük etmenlerden biri olmaktadır. Bunun dışında bebeklerin hangi ihtiyacının olduğunun tespitinin doğru yapılması önemlidir. Bu durum hem alınacak olan ürünlerin bebek tarafından kullanımı esnasında önemlidir, hem de fiyat açısından kişiye, kullanımı mümkün olmayacak ürünlerin alınmasını önlediği için fayda sağlayacaktır.

Bebekler için alışveriş yapılırken bebeğin özelliklerinin ve varsa özel ihtiyaçlarının da karşılanabileceği seçeneklere yönelmek yapılabilecek en doğru tutum olacaktır. Bu nedenle, bebek eşyası temininde bebeğin özelliklerine dikkat etmek Aziz Bebe tulum fiyatları ve daha birçok alandaki bebek ürünlerinin fiyatları için en uygun davranış olacaktır. Günlük yaşantıda en sık kullanılan bebek giyimlerini doğru tercih etmek yararlı bir tercih olacaktır. Kullanım amacınıza yönelik ihtiyacınız olan tüm bebek giyim ve tekstil  ürünlerine Hepsiburada’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yenidoğan Bebek Seti İçerisinde Neler Yer Almaktadır?

Yenidoğan bebek seti, bebeklerin hastaneden çıkışı sırasında da kullanılabilecek olan ürünlerin biraraya gelmesi ile oluşturulmuş bir set olmaktadır. İçerisinde, şapka, eldiven, önlük, pijama takımı olarak alt ve üst kıyafetlerden oluşmaktadır.

Çıtçıtlı Body Nasıl Giyilir?

Çıtçıtlı body, bebeklerin oldukça hareketli oldukları dönemlerde kullanılması ve bebeğin üşütmesinin önüne geçmesi açısından önemlidir. Atlet giyer gibi bebeğe giydirdikten sonra bacak arasındaki çıtçıtların birbirine geçirilmesi ile giyilmektedir.

Kız ve Erkek Bebek Kıyafeti Alırken Nelere Özen Gösterilmeli?

Her iki cinsiyet için özel bazı gereksinimler bulunsa da genel olarak kumaşa özen gösterilmesi gerekmektedir. Doğdukları andan itibaren hassas bir cilde sahip olan bebeklerin pamuklu kumaşlar kullanarak oluşabilecek alerjilerden kaçınabilmesi mümkün olmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aziz Bebe

462 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön