Çocukların en çok zevk aldıkları ve boş vakitlerini değerlendirmelerine yardımcı olan en önemli oyuncaklardan biri bisikletlerdir. Hem evin içinde hem de dışında kullanılabilen bisikletler, çocukları eğlendirmenin yanı sıra farklı yerlere gitmek için taşıma aracı olarak da kullanılır. Rengarenk tasarımları ile çocukların ilgisini çeken BabyHope 3 Tekerlekli Bisiklet çeşitleri çocukların oyun zamanlarını daha keyifli hale getirirken, sahip oldukları güvenlik önlemleriyle çocukları belirli tehlikelerden de korur.

Ebeveyn Kontrollü Kullanışlı Bisikletler

Bebek arabaları bazı durumlarda çocuklar için sıkıcı olabilir ve binmek istemeyebilirler. Özellikle 2 yaş sonrası en hareketlendikleri dönemde bebek arabasında oturmayı reddedebilirler. Böyle durumlarda BabyHope 3 tekerlekli bisiklet modellerinden ebeveyn kontrollü olanlar kurtarıcı bir rol üstlenebilir. Çocuklar bu bisikletleri kendileri sürebilir ve eğlenebilirler. Rengarenk ve canlı tasarımlar çocukların hoşlanacağı türde tasarlanır. Bisikletlerin ön kısımlarında çeşitli hayvan figürleri veya canlı baskılar bulunur. Diğer yandan ebeveynler de bisikletleri kontrol altında tutabilir ve istedikleri şekilde yönlendirebilirler. Bu modellerin en büyük avantajı ise çocuk sürmese de ebeveynlerin sürebiliyor olmasıdır. Bisikletler üzerinde çocukların pedalları kullanmadıkları zamanlarda ayaklarını koyabilecekleri özel bölmeler bulunur. Bazı modellerin üst kısımlarında tente mevcuttur. Çocuklar güneşten ve yağmurdan tenteler yardımıyla korunabilirler. Tenteler tamamen açılabilme özelliğine sahiptir ve açıklığı kademeli olarak ayarlanabilir. Ebeveynin kontrol sağladığı alanda tek kol ve çift kol seçeneği mevcuttur. Plastik ya da kauçuk malzemenin bulunduğu kollar tutuş kolaylığı sağlar. Koltuk kısmında çocuk güvenliği için emniyet kemeri bulunur. Koltuk kısmının çevrelendiği modeller de ekstra güvenlik önlemi sağlar. Sağlam plastik gövdeye ek olarak çelik gövdeli bisiklet seçeneği de bulunur. 

Ebeveynden Bağımsız Eğlenceli Bisikletler

BabyHope 3 tekerlekli bisikletler, çocukların en sevdikleri ve sürekli bir arada oldukları oyuncak olmaya adaydır. Üç tekerlekli ve ebeveyn kullanımından bağımsız olan bisikletlerde kontrol yalnızca çocuklara aittir. Tamamen eğlenceye yönelik olan bu bisikletler özgürce hareket etmek isteyen çocuklar için idealdir. Evde kullanıma da uygun olan model, bahar ve yaz aylarında dışarıda vakit geçirirken önemli bir eğlence aracıdır. Plastik veya çelik gövdeden üretilmiş olan bisikletler, genel olarak 2-4 yaş arası çocuklar için uygundur ve sağlamlığı test edilmiştir. Çocuklar ön ya da arka kısımda veya her iki tarafta da bulunan sepetlerde eşyalarını taşıyabilirler. Suluk bölümü olan bisikletler de bulunur. Motosiklet görünümüne sahip ve direksiyonun yan taraflarında dikiz aynaları bulunan modeller de çocukların ilgisini çeken modeller arasındadır. Emniyet kemeri bulunan modellerde güvenlik daha üst düzeyde sağlanır. Tekerlekleri rahatça dönen ve direksiyonu kolayca yönlendirilebilen bisiklet çeşitleri ile çocuklar eğlencenin keyfini sürebilirler. Aynı zamanda bisikletlerde beyaz, mavi, pembe ve sarı gibi farklı renk seçenekleri olup birkaç renk içeren modeller de vardır. Tüm bu boyalar, su bazlı olduğu için çocukların sağlığını tehlikeye atacak zararlı kimyasallar içermez.

BabyHope 3 Tekerlekli Bisiklet ile Yapabilecekleriniz Neler?

  • Ebeveyn kontrollü bisikletleri bebek arabası şeklinde de kullanabilirsiniz. Hem eğlence hem de ulaşım aracı olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Bisiklet modellerini çocuğunuza vaktini değerlendirebileceği ve kullanmaktan büyük keyif duyabileceği bir hediye olarak sunabilirsiniz.
  • Sürüş kolaylığı ve sağlam gövdesi sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Emniyet kemeri gibi koruma önlemleri ile çocuğunuzun güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Her bütçeye uygun bir BabyHope 3 tekerlekli bisiklet seçeneği bulunur. Siz de BabyHope 3 tekerlekli bisiklet modellerinden çocuğunuzun en çok beğendiğini hemen sipariş ederek çocuğunuzu mutlu edebilir ve beraber geçirdiğiniz vakitleri daha eğlenceli kılabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

BabyHope 3 Tekerlekli Bisiklet

Marka
BabyHope
Pilsan
Dolu
Baby Hope
Smoby
Furkan Toys
Trangol
Baby Poufi
Bebelow
Dilaver
Akar Oyuncak
First Sourcer
Lorelli
Rival
GUCLU
Güçlü Toys
Akar
Armağan Oyuncak
Fisher Price
Gp Kompozit
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 40 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/295869/60006532/babyhope