Banyo Oyuncakları

Banyo oyuncakları çocuklara duş aldırmayı kolaylaştırmaya yardım eden dikkat çekici tasarımlarıyla ebeveynlerin beğenisini kazanır. Suda huysuzlanan ya da kendini rahat hissetmeyen bebeklerin ve çocukların ilgisini çekerek onlara suda olduklarını unutturan oyuncaklar; su, sabun ve şampuan gibi maddelere karşı korunaklı yapıları sayesinde sorunsuz bir kullanım sağlar. Formlarını koruyan ve canlı renkleriyle çocukların dikkatini üstlerinde tutan oyuncaklar, farklı hayvanlara ait sevimli figürlerden oluşur. Hava dolu banyo oyuncakları, bebeklerin kolayca sıkabilecekleri kadar yumuşak oldukları için çeşitli sesler çıkararak ilgi çekmeyi başarır. Suda yüzen oyuncaklar sayesinde çocuğunuzun banyoda geçirdiği süre boyunca onu eğlendirebilirsiniz. İçlerine su almadıkları ve suyu emmeyen bir gövdeye sahip oldukları için batmayan oyuncaklar, küvetin çocuklar için daha sevimli bir alan haline gelmesini kolaylaştırır.

Işıklı Tasarımlarıyla Çocukları Eğlendiren Oyuncaklar

Müzik çalabilme yetilerinin yanı sıra ışık saçarak dikkatleri üstlerine çekebilen banyo oyuncakları su geçirmez yapılarıyla güven verir. Ses iletiminin ya da ışık sisteminin bozulmasını önleyen su geçirmez gövde sayesinde oyuncakları sallayarak çocuğunuzun dikkatini kolayca çekebilirsiniz. Set halinde hazırlanan ve birbirleriyle uyumlu parçalardan oluşan banyo oyuncakları, irili ufaklı elemanları içerdiği için zengin bir çeşitlilik yaratır. Pil desteğiyle çalışan ışıklı ve sesli oyuncaklar balık şeklindeki tasarımlarıyla suda kullanılmaya daha da uyumlu hale gelir. Renk zenginliği yaratan banyo oyuncakları arasından çocuğunuzun sevdiği renklerde üretilmiş olan ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Tematik Tasarımlara Sahip Estetik Oyuncaklar

Farklı temalarla tasarlanarak takım oluşturan banyo oyuncakları arasında bulunan ördek setleri, anne ördeğin yanı sıra yavru ördekleri de içeren takım halindeki parçalarıyla çocukların yaratıcı oyunlar oynayabilmesini sağlar. Sadece banyolarda kullanılmakla kalmayan oyuncaklar aynı zamanda ev ortamında ya da açık havada çeşitli oyunlar oynarken de çocukların yararlanabileceği yapıda geliştirilir. Renk kaybı yaşanmasının önüne geçen oyuncaklar güneşe ve suya karşı ekstra korunaklı yapıda üretilmiştir. Uzun soluklu bir kullanım için uygun olan banyo oyuncakları, bükülebilir yapıları ve esneklikleriyle de dikkat çeker. Balık ve ördek gibi hayvanlara ait figürlerin yanı sıra kaplumbağa, ahtapot, su aygırı gibi hayvanları içeren sevimli tasarımlar da bulunur.

Çocuklara Keyifli Anlar Yaşatan Banyo Oyuncakları

Farklı yüzey yapılarıyla birçok modeli içeren banyo oyuncakları, tırtıklı modellerle çocuğunuzun suda kolayca kavrayabileceği ürünleri beğeninize sunar. Yuvarlak hatlara sahip ürünlere ek olarak dikdörtgen ve köşeli şekilde tasarlanmış ürünler de tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Bebeklerin ve çocukların duyularını geliştiren plastik toplar banyoda ve oyun alanlarında başarıyla kullanılabilir. Renkleri, şekilleri ve çeşitli hayvanları tanımayı kolaylaştıran banyo oyuncakları sayesinde bebeğinizi geliştiren ürünlere evinizde yer verebilirsiniz. Yüzey dokularıyla fark yaratan oyuncaklar masaj yapmak için de kullanılabilir.

 • Banyo Oyuncaklarının Özellikleri Nelerdir?

 • Hayvan figürlerinden oluşan banyo oyuncakları modelleri gerçekçi ve sevimli tasarımlara sahiptir. Bebeklerin ve çocukların başlarına takılabilen banyo şapkaları şampuanın göze kaçmasını önler. Su üzerinde durabilmeleriyle keyifli bir kullanım yaşatan ve suya karşı dayanıklı olan yapboz oyuncaklarıyla çocuğunuzu banyo yaparken eğlendirebilirsiniz.
 • Banyo Oyuncaklarının Temizliği Nasıl Gerçekleştirilir?

 • Suyla temas eden banyo oyuncakları kullanım sonrasında durulanarak kurumaya bırakılabilir. Kuru alanlarda kullanılan plastik oyuncaklar ise düzenli olarak yıkanarak temiz tutulabilir.
 • Banyo Oyuncaklarının Faydaları Nelerdir?

 • Bebeklerin hassas ciltlerine uyumlu banyo oyuncakları, çocuğunuzun su içerisinde dikkatini başka yönlere çekmesini sağlayarak huzursuzlanmasını önlemeye yardımcı olur. El kaslarını geliştiren ve basılabilir yapılarıyla eğlenceli sesler çıkaran oyuncaklar bebeklerin keyifli oyunlarla eğlenebilmesine olanak tanır.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Banyo Oyuncakları

81 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fisher-Price
  2. Kanz
  3. Bondigo
  4. Playgro
  5. Harika Kanatlar
  6. Sunman
  7. Can Oyuncak
  8. Sozzy Toys
  9. Tomy
  10. Alex Toys
  11. Kiduga
  12. Bebedor
  13. Bubble
  14. Baby Fehn
  15. Disney
  16. Enhavalı
  17. Infantino
  18. Poema & Rosa
  19. Sozzy
  20. Accoutrements
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Yaş Aralığı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/23046377
Başa dön