En ucuz ve kaliteli zıbın fiyatları ve modelleri

Yeni doğan bebek iç giyim kıyafetleri arasında yer alan zıbınlar, hem kullanışlı hem de şık ürünlerdir. Kız ve erkek bebekler için farklı renklerde ve farklı desenlerde zıbınlar bulabilirsiniz. Ayrıca pek çok zıbın modeli unisex olarak üretilir. Hem yaz sıcaklarında hem kışın soğuk günlerde kullanıma uygun zıbın çeşitleri sizlere sunulur. Kısa kollu, uzun kollu, kolsuz ve şortlu modellerdeki zıbınların pamuklu, penye ve organik kumaşlardan üretilmiş alternatiflerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebeklerin hassas tenlerine doğrudan temas eden kıyafetlerin alerjiye neden olmayacak niteliklere sahip olması gerekir. Bu yüzden pek çok anne özellikle yeni doğan bebeklerde organik kumaş ve organik boyalardan üretilmiş zıbınları tercih eder. Renkli zıbınlarda kullanılan boyaya da dikkat etmek gerekir.

Bazı anneler bebeklerin iç giyiminde iki parça kullanmayı tercih eder. Sürekli üst değiştirmek gerektiği için iki parçalı iç kıyafetler kullanışlı olabilir. Tek parçadan oluşan iç zıbınlar, iki parça iç giyim tercih eden anneler için uygundur. Bazı anneler ise bebeğin belini de kapatan çıtçıtlı zıbınları tercih eder. Bu zıbınlar, özellikle geceleri üstünü açan bebekler için daha kullanışlıdır. Ayrıca sıcak günlerde tek başına da kullanılabilir.

Zıbın takımları; içerisinde şapka, eldiven, önlük ve pantolon gibi ürünleri de barındıran takımlardır. Erkekler için kepli zıbın takımları, kız çocukları içinse çiçekli ve rengarenk zıbın takımları bulabilirsiniz. Hem renk ve desen uyumu açısından hem de daha ekonomik olduğu için zıbın takımları çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Bebek Zıbın Modelleri

Bebek zıbınları farklı marka ve modellerde pek çok alternatifle sizlere sunulur. Alerjik bünyeli bebekler için organik pamuktan üretilmiş doğal renkli zıbınlar mevcuttur. Bu zıbınların uzun kollu ve kısa kollu alternatifleri vardır. Ayrıca mevsimlere uygun kalınlıkta organik zıbınlar bulabilirsiniz. Pamuklu ve penye zıbınların ise hem düz renkte hem de desenli modellere sahip alternatifleri vardır. Çıtçıtlı zıbınları ister iç çamaşırı olarak kullanabilirsiniz isterseniz renkli ve desenli modellerini sıcak günlerde tişört gibi dış kıyafet olarak kullanabilirsiniz. Şortlu zıbınlar, sıcak günlerde dış kıyafet olarak kullanabileceğiniz bir başka zıbın türüdür.

Zıbın setleri; içerisinde yer alan patik, şapka, önlük gibi farklı ürünlerle birlikte üçlü, beşli ya da onlu alternatifler ile sizlere sunulur. Önünde şirin yazıların yazdığı zıbınlar ise son zamanlarda en çok tercih edilen zıbın modelleri arasında yer alır. Özellikle hediyelik olarak kullanılan yazılı zıbınlar, hem renkli hem de neşeli mesajları ile bebeğinize severek giydireceğiniz ürünlerdir. Yazılı zıbınlar arasında ikiz bebekler için neşeli mesajların yer aldığı zıbınlar da bulabilirsiniz.

Bebek Zıbın Fiyatları

Zıbın ve zıbın takımlarını hem kendi bebeğiniz hem de sevdiklerinizin yeni doğan bebeklerine hediye olarak düşünebilirsiniz. Bebekler sık sık üstlerini kirlettiği için hediye olarak alacağınız zıbınlar annelerin işlerini kolaylaştıracaktır. Bu yüzden bebek hediyelikleri arasında genellikle bir tane zıbın bulunur. Tekli ve çoklu paketler halinde satılan zıbınları takım ya da set halinde de satın alabilirsiniz. Zıbın seçerken bebeğinizin boyuna ve kilosuna uygun zıbınları seçmeniz gerekir. Büyük ya da küçük zıbınlar bebeğinizi rahatsız ederek huzursuz olmasına neden olacaktır. Çıtçıtlı ve bağlamalı zıbınlar arasından bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renklerde ve desenlerde zıbınlar seçebilirsiniz. Dilerseniz neşeli mesajlar içeren zıbınları da tercih edebilirsiniz.

Bebek kıyafetleri üreten pek çok markanın yüzlerce desen ve renk seçeneği ile her zevke uygun zıbın bulabilirsiniz. Zıbın fiyatları ürünlerin; markasına, modeline, üretiminde kullanılan materyale ve işçiliğine göre değişiklik gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zıbın Fiyatları ve Takımları

74 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 74 ürün
DSACategoryId/2147483639/60000710/301152/60007309/60007310