0-3 yaş grubu bebeklerin beslenmesinde uzmanlaşmış bir marka olan Bebelac, annelere bebek beslenmesi konusunda yol göstermek ve bebeklerin sağlıklı büyümesine destek olmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya çapında 100’den fazla ülkede, milyonlarca anne tarafından tercih edilen Bebelac markası Türkiye pazarına 2000 yılında girmiştir. Markaya ait ürünlerin ithalatı 15 yıldır Numil Gıda Ürünleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm Bebelac ürünleri, Avrupa’daki tesislerde ve Avrupa Birliği beslenme standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Markanın ürün yelpazesinde, bebek / devam sütleri, çocuk sütleri, sütlü ve tahıllı ek gıdalar, kavanoz serisi yer alıyor. 6. aydan, 9. ayın sonuna kadar veya 9. aydan 1 yaş sonuna kadar kullanılabilen Bebelac devam sütü, bebeğiniz için iyi bir kalsiyum kaynağı olma özelliği taşıyor. Anne sütüne takviye olarak veya ek gıdalar ile birlikte kullanabileceğiniz devam sütleri uygun oranda demir ve vitamin de içeriyor. Bebelac ek gıda serisi; içeriğine göre 4., 5. veya 6. aydan itibaren kullanılabiliyor. Bebeğinizin artan enerji ihtiyacı göz önüne alınarak hazırlanmış bu sütlü ve tahıllı gıdalar, ek besinlere iyi bir alternatif oluşturuyor. Bebeğinizin 4. veya 6. ayından itibaren güvenle kullanabileceğiniz Bebelac mama, kavanoz serisi ise lezzetli bir öğün alternatifi sunuyor.

Bebelac markasına ait süt ve mama çeşitlerini hepsiburada.com’da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bebeğinizin damak tadına uygun olan ürünleri kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
group-circle

Bebelac

829 takipçi
167ürün
Vitrin
Tüm ürünler