Anne sütünün olmadığı ya da yetersiz olduğu durumlarda, 0-3 yaş aralığındaki bebek ve çocukların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulan Bebelac, bebek mamaları konusunda uzman bir markadır. Bebeklerin sağlığının korunması, huzurlu ve sakin olması ayrıca zeka ve beyin işlevlerinin gelişimi, sinir sisteminin gelişimi ve sağlıklı kemik gelişimi için, sağlıklı beslenme oldukça önemlidir.

Bebelac Bebek Maması

Doğumdan itibaren tüketilebilen, anne sütüne adapte protein içeriği ve aminoasit kompozisyonu ile ön plana çıkan Bebelac mama ürünlerinin tamamına probiyotik lif ilavesi sağlanıyor ve vitamin, mineral desteği ile bebeklere uygun besinler haline getiriliyor. Çeşitli beslenme problemi ve beslenme bozukluğu yaşayan bebeklere özel olarak üretilen bebek mamaları da markanın ürünleri arasında yerini alıyor.

Bebelac ürünleri bebeğin yaşına, beslenme durumuna ve varsa rahatsızlığına bağlı olarak kendi içerisinde bebek sütleri, çocuk sütleri, kaşık mamaları, kavanoz mamaları, özel ürünler şeklinde bölümlere ayrılıyor. Bebek sütleri bölümü, bebeklerin doğdukları ilk andan itibaren kullanılan mamaları kapsıyor. Bunlar, bebeğin ilk 6 ayında kullanılan Bebelac 1; bebeğin ikinci 6 ayında kullanılan Bebelac 2; bebeğin 9. ayından itibaren kullanılan Bebelac 3 isimli mamalardan oluşuyor.

Çocuk sütleri bölümündeki mamalar ise 1 yaşını doldurmuş bebeklere uygun ürünleri içeriyor. Bu bölümde bulunan Bebelac Junior, yüksek oranda demir içeriyor ve çocuk gelişiminde 3 yaşına kadar önemli rol oynuyor.

Özel ürünler bölümündeki bebek mamaları ise, çocuklar çeşitli sağlık problemiyle karşı karşıya kaldıklarında kullanılıyor. Kusma sorunu yaşayan, gaz sorunu yaşayan, ishal sorunu yaşayan veya besin alerjisi olan bebekler için farklı Bebelac mamaları kullanılıyor. Bu mamaların genel özelliği anne sütüne benzer oranda besin, kalori, vitamin, mineral içermesi. Doğduğunda kilosu az olan veya prematüre bebekler için özel olarak üretilen Bebelac ürünleri de bulunuyor.

Diğer bir bölüm olan kaşık mamaları ve kavanoz mamalar ise ebeveynler tarafından besin takviyeleri olarak kullanılıyor. Bu ürünler, bebeklerin genel beslenmesine ek olarak üretiliyor ve taşınması kolay olduğu için sıklıkla tercih ediliyor.

Bebelac Bebek Maması Fiyatları

Anne sütü alamayan ya da yetersiz alan her durumdaki bebeğe uygun bir Bebelac ürünü bulunuyor. Bebelac ürünleri kaliteli içerikleri, sağlıklı ve doğal olmaları ve en önemlisi anne sütüne en yakın besin içeriğine sahip olmaları açısından ebeveynler tarafından en çok tercih edilen bebek mamaları arasında yer alıyor. Sadece kaliteli ve güvenilir bebek mamaları üretimi ile sınırlı kalmayan Bebelac, ebeveynlere bebek beslenmesi konusunda yol gösterici eğitimler vermeyi ve daha sağlıklı bebekler yetiştirmek için ebeveynleri eğitmeyi de amaçlıyor. Marka, anne sütünün önemini de her ürününde belirtiyor ve anne sütünün bebek beslenmesinde ana unsur olduğuna dikkat çekiyor. Anne sütünün olmadığı ya da yetersiz olduğu durumlarda anne sütüne yakın Bebelac ürünlerinin kullanılması gerekliliğini vurgulayarak, anne sütüne gereken özeni gösteriyor.

Bebelac’ta yer alan tüm ürünler, markanın Avrupa tesislerinde Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartları'na uygun bir şekilde üretiliyor. Marka, hazırlanan tüm ürünleri için kullanılan süt, meyve, sebze, tahıl ve etleri kendisine özel olarak üretimini sağlıyor ve böylelikle bebekler için hazırlanan ürünlerin en iyi kalite olmasını garanti altına alıyor. Bebelac ürünlerinin kalite standartları ve güvenilirliği, detaylı ve hassas kontrol işlemleri sonucunda oluşturuluyor.

Neredeyse 100 yıllık bir tecrübeye sahip olan Bebelac, bebek beslenmesinde farkını ortaya koyarak lider konumda yer alıyor ve dünya üzerinde sayısı 100'ü bulan ülkede milyonlarca bebeğin beslenmesinde güvenle kullanılıyor. Bebelac bebek maması fiyatları, üretim sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve özellikleriyle uyumlu olarak satışa sunuluyor.

Bebelac Bebek Maması Fiyatları

45 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bebelac
  2. Hipp
  3. Aptamil
  4. Evolvia
  5. Hero Baby
  6. Milupa
  7. Humana
  8. Similac
  9. Arı Mama
  10. SMA
  11. Baby Goat
  12. Golden Goat
  13. Töpfer
  14. Bebivita
  15. Wee Baby
  16. Vitasure
  17. Abbott
  18. HİPER FARMA
  19. Tombul
  20. hünnap
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ürün Türü
 7. Gramajı
 8. Mama Numarası
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Bebelac
DSACategoryId/2147483639/60002072/301163
BAŞA DÖN