Bebeklerin sağlıklı beslenmeleri üzerine, yaklaşık 100 yıllık bir deneyim ve tecrübeye sahip olan Bebelac, bebeklerin sağlıklı gelişimi üzerindeki çalışmalarını günümüzde de özenle sürdürüyor. Bebeğinizin doğumundan itibaren tüm büyüme sürecinde gelişimini destekleyen Bebelac biberon maması, her yaş dönemindeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere farklı özelliklerde üretiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün içeriğini zenginleştiren Bebelac, bebeğinizin mükemmel gelişimine önemli katkılar sağlıyor. Bebelac biberon maması çeşitleri, ilk 6 ay sonrasında da devam sütleri olarak bebeğinizin beslenmesine katkı sağlamaya devam ediyor. 

Bebelac Biberon Maması Çeşitleri

Bebekler için mükemmel gelişimin ilk adımı olan anne sütünün verilmesinin imkansız ya da yetersiz olduğu durumlarda, en önemli yardımcınız olarak hazır bulunan Bebelac biberon maması çeşitleri, pratik ve sağlıklı ürünleri bir araya getiriyor. Yeni doğan bebekler için özel olarak üretilen biberon maması grubu ürünler, altıncı ayın sonuna kadar güvenle kullanabileceğiniz zengin içeriklerden oluşuyor.

Yeni doğmuş bebeğinizin gelişimi için ihtiyacı olan Omega-3, Omega-6, proteinler ve mineraller bakımından zengin olan Bebelac biberon maması çeşitleri, katı mamalara geçiş öncesinde mükemmel bir besin kaynağı oluşturuyor. Her yerde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz biberon maması çeşitleri, bu yanıyla da pratik kullanım avantajları sağlıyor. Ambalaj içerisinde bulunan ölçek ve mama hazırlama talimatlarıyla kolayca hazırlanan Bebelac biberon maması, tüm öğünler için mükemmel bir besin deposu olma özelliği taşıyor. İlk 3 yıl bebeklerin beyin gelişimini tamamlamasında önemli bir zaman dilimini oluşturuyor. Beyin hücrelerinin gelişimini destekleyen Omega-3 ve demir ihtiyacı, yetişkin bir insanın ihtiyaç duyduğu miktarın yaklaşık olarak 3 kat fazlasına denk geliyor. Bebelac biberon maması çeşitleri, vitamin ve mineraller bakımından olduğu kadar Omega-3 ve demir bakımından da oldukça zengin bir içeriğe sahip bulunuyor. 

Yeni doğan bebekler, ilk 6 ayın sonuna kadar sindirim sisteminin henüz yeterli gelişememesine bağlı olarak, sindirim problemleriyle karşılaşabiliyorlar. Bebelac tarafından kusan bebekler için özel olarak üretilmiş biberon maması çeşitleri, bebeğinizin sindirim problemlerinin giderilmesine yardımcı oluyor. Bu gelişim sürecine bağlı olarak bazı bebeklerin diğerlerine oranla daha gazlı olduğu gözlemleniyor. Bebelac biberon maması çeşitleri içerisinde, gazlı bebeklerin sindirimine yardımcı olan ve laktoz içermeyen özel bebek maması çeşitleri de bulunuyor. Bu problemlerin giderilmesi, sindirim sistemini dengeleyen yararlı bakterilerin bağırsaklarda çoğalmasını desteklemekle mümkün oluyor. Bebekler için özel olarak üretilmiş Bebelac biberon maması, sağlıklı fermentasyon teknolojisi ile üretiliyor. Prebiyotik içerik bakımından da zengin olan Bebelac mama çeşitleri, bebeğinizin tüm beslenme ve sindirim ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikler taşıyor. 

Alerjik bünyeye sahip bebeklerde de doktor kontrolünde güvenle kullanabileceğiniz Bebelac biberon maması medikal beslenme alanında sürekli gelişen bir teknolojiyle üretiliyor. İnek sütü protein alerjisi olan bebeklerin beslenmesinde ya da malabsorbisyon rahatsızlıklarında, sindirim ve alerji sorunlarını önleyen Bebelac mama çeşitleri, bebeğinizin sağlıklı gelişimine önemli katkılar sağlıyor. 

Prematüre bebekler için özel olarak üretilmiş Bebelac biberon maması normal sürecini tamamlayamadan dünyaya gelmiş olan bebeklerin özel beslenme ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yalnızca prematüre bebekler için değil, aynı zamanda düşük gramajda doğan bebeklerin de beslenmesinde önemli fayda sağlayan biberon maması çeşitleri, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu protein ve enerji gereksinimini karşılıyor. 

Farklı gramaj alternatifleri ile satın alabileceğiniz Bebelac biberon maması çeşitleri, önemli ekonomik avantajlar sağlıyor. Uzun seyahatlerinizde yanınızda bulundurmak üzere 900 gr'lık ekonomik ambalajlardan edinebilir ya da günlük kullanım için daha küçük gramajlara sahip olan ambalajlar satın alabilirsiniz. Bebelac biberon maması fiyatları, ürünlerin gramaj ve içeriklerine göre farklılıklar gösteriyor. 

Bebelac Biberon Mamaları

34 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bebelac
  2. Aptamil
  3. Evolvia
  4. Hipp
  5. Humana
  6. SMA
  7. Similac
  8. Golden Goat
  9. Baby Goat
  10. Töpfer
  11. Bebivita
  12. Hero Baby
  13. Abbott
  14. Milupa
  15. Nutricia
  16. Tombul
  17. Vitasure
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ürün Türü
 6. Gramajı
 7. Mama Numarası
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Bebelac
DSACategoryId/2147483639/60002072/301163/303497
BAŞA DÖN