Beddo

Beddo markası kişilerin ortopedik yastık, minder ve diğer oturma gereçlerini bulmasına yardımcı olan bir marka olmaktadır. Marka içerisinde ortopedik sırt korseleri ve oturma simitlerine ek olarak yastık ve korseler de yer almaktadır. Kişiler böylelikle hem oturdukları alanı kendileri için en konforlu hale getirebilmekte, hem de kendileri için korseler yardımı ile daha konforlu bir bölge oluşturabilmektedirler. Beddo minder modelleri içerisinde kişilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yarayacak değişik modelde minderler bulunmaktadır. Kişiler, kendi sorunlarına ve gereksinimlerine en uygun olan modeli bu kategori altından rahatlıkla bulabilmektedir. Kişilerin oturdukları alanlar için bu minder çeşidini tercih etmeleri sırt ve kuyruk sokumu sağlığı için önemlidir. Bunun yanında Beddo korse modelleri de kişilerin sırt ve bel sağlıklarını korumak adına kullanabilecekleri gereçlerden biri olmaktadır. Bu korse ile kişilerin kambur durma sorunu ortadan kalkacaktır. Kişilerin omurga kısmının dik durmasına yarayan dik durma korsesi ile bel ve sırt ağrılarından büyük ölçüde kurtulmak da mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, bu problemlerin ilerleyerek fıtık gibi sorunlara evrilmesinin de önüne geçilmektedir.

Oturma Minderi ve Çeşitleri

Beddo duruş korsesi ve Beddo oturma simidi birlikte kullanım gerçekleştirildiği zamanlarda en doğru sonuçları vermektedir. Bu şekilde en hızlı ve en etkili sonuçların temin edilmesi mümkün olmaktadır. Vücutta sırt, bel ve boyun bölgelerinin birbirinden ayrı bölgeler olarak düşünülmesi mümkün değildir. Bu nedenle, bu bölgelerden herhangi birinde oluşan bir ağrı diğer bölgenin de sağlığını etkilemektedir. Beddo ürünlerinin birlikte kullanılması, her bölgenin kendi içinde en sağlıklı haline kavuşabilmesine yardımcı olmaktadır. Beddo sırt korsesi kullanımı da kişilerin sağlıklarını bir bütün halinde koruyabilmeleri açısından oldukça önemlidir. Ortopedik bir yapıya sahip olan sırt korsesi ve oturma simitleri kişilerin beli, boynu ve diğer bölmelerini rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır.

Beddo oturma minderi kişilerin oturdukları alanın onlar için en rahat şekilde ayarlanabilmesi açısından önemli olmaktadır. Oturma minderleri kişinin oturduğu alanın, kendi vücuduna en uygun şekilde adapte edilebilmesine yaramaktadır. Beddo yastık modelleri de aynı şekilde kişinin boynunun ihtiyacını duyduğu yükseklik seviyesinin en iyi şekilde ayarlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede hem boyun, hem de bel bölgesinin sağlığı en üst seviyede korunmuş olacaktır. Beddo bambu ortopedik minder ile bu iki ürünün desteklenmesi hem gündüz, hem de gece kişinin vücudunun en rahat şekilde hareket edebilmesine yardımcı olmaktadır. Ortopedik minder gibi destekleyici ürünler kullanımı da birçok duruş bozukluğunun ve ağrıların giderilmesi amacına hizmet etmektedir. Böylelikle, uyku esnasında da uyanıp güne başlanıldığında da en rahat ve konforlu şekilde hayata devam etmek mümkün olacaktır.

Ortopedik Minder Kullanmanın Faydaları

Beddo boyun yastığı kullananlar tarafından oldukça olumlu sonuçların elde edildiği bir sağlık ürünü olmaktadır. Kullanıldığı andan itibaren kişinin ağrılarında belirgin azalmaların olduğu gözlenmiştir. Aynı zamanda bahsedilen Beddo markalı ürünlerin dış kılıflarının yıkamaya ve silmeye de uygun olması kullanımı kolaylaştıran bir etmen olmaktadır. Kişi ister makinede yıkayabilir isterse de uygun bir bez ve temizlik ürünü ile bu gereçleri silebilir. Kişinin tercihine bağlı ve her ikisi de sonuç veren çözümler olmaktadır. Boyun yastığının yanı sıra, Beddo ortopedik yastık ve diğer ürünlerde de aynı şekilde temizlik gerçekleştirebilmek mümkündür. Beddo ürünleri kullanıcılarına hem sırt, boyun ve bel sağlığı, hem de kolay bir şekilde temizlenebilme vaat etmektedir. Böylelikle her iki alanda da kolaylık sağlanmış olmaktadır.

Beddo sırt minderi kullanıldığı anlarda kişinin sırtının dik ve olması gerektiği şekilde durmasına yardımcı olmaktadır. Ağrıların azalmasına ve duruş bozukluklarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bel kısmındaki boşlukların doldurulması amacına hizmet etmektedir. Böylelikle, kişinin sırtını uygun bir zemine yaslamasına da yardımcı olmaktadır. Üretildiği malzeme elastik bir yapıya izin verdiği için, kişiler sırtını dayadıkları alanda kendilerini oldukça rahat hissetmektedir. Bunun yanı sıra, Beddo kuyruk sokumu minderi de kullanıcıların bel ve omurga ile sırt bölgelerinin rahat etmesine yardımcı olmaktadır. Bahsedilen iki ürünün, sırt minderi ve kuyruk sokumu minderinin birlikte kullanılması kişilere ekstra rahatlık sağlayacaktır. Bu nedenle, ikisinin birlikte temin edilmesi, en rahat sonucu almak için önemli olmaktadır.

Beddo Markası Ürünleri ve Özellikleri

Beddo kamburluk korsesi ve Beddo diz yastığı kullanılabilecek ortopedik gereçlerden ikisi olmaktadır. İki ürün de kişinin farklı sorunlarının giderilmesi amacına hizmet etmektedir. Beddo kamburluk korsesinin kişileri duruş bozukluklarını gidermede etkili olduğu gözlenmiştir. Kamburluk ve dik duramama alışkanlığı edinmiş kişilerin bu durumu düzeltebilmesi adına oldukça gerekli bir sağlık ürünü olarak göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra eklem ve omurga ağrıları varsa bunların da giderilmesine yardımcı olmaktadır. Beddo diz yastığı da duruş bozukluklarının önlenmesine yardımcı olmaktadır. Bel, kalça, siyatik, sırt, bacak ve eklem ağrılarını dindirmeye yardımcı olur. Dinç ve zinde kalkmaya yardımcı olur. Dinlenmiş bir şekilde uyanıp uyanmaya yardımcı olur. Hamilelik esnasında kullanımı da mümkündür ve rahat bir uyku geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Beddo nefes artırıcı ve Beddo horlama önleyici gibi aparatların yanı sıra markanın bünyesinde, ortopedik yastık ve minderler gibi diğer araçlar da yer almaktadır. Bu araçlar, sağlık ve genel sağlık kategorileri altında değerlendirilmekte olup dekoratif amaç gütmek yerine kişinin doğru bir pozisyonda oturabilmesini sağlamayı amaç edinmektedir. Ortopedik yastıklar da bu kategoride kişilerin en çok tercih ettiği seçeneklerden biri olmaktadır. Ortopedik yastık kullanımı kişilerin bel ve boyun gibi bölgelerindeki ağrıların azalmasına yardımcı olmaktadır. Boynun yatarken durması gereken bir açı bulunmaktadır. Aynı zamanda kişinin kafasını koyduğu yastığın belirli bir sertlik yumuşaklık dengesi bulunması gerekmektedir. Bu ortopedik yastıklar sayesinde kişiler hem dengeli bir yükseklikte başlarını koyabilecek, hem de yastıklarının yumuşaklığı kendileri için en doğru şekilde ayarlanmış olacaktır.

Beddo Markası Ürünleri ve Fiyatları

Minder ile oturmak dümdüz bir zemine oturmaktan çok daha ergonomik bir yapı sunmaktadır. Bu nedenle, oturulacak olan alan nasıl bir sandalye olursa olsun, nasıl bir tasarıma sahip olursa olsun Beddo minder ile elde edilecek ortopedik düzlem şeklinde olması mümkün olmamaktadır. İhtiyacınız olan ürünleri kullanım amacınıza göre doğru bir şekilde seçerek sağlığınız için büyük bir fayda sağlayabilirsiniz. İlgili ürünleri kullanmaya başladığınız andan itibaren yararını vücudunuz ve var olan ağrılarınız üzerinden hissedeceksinizdir. Bu faydalı ürünler hem var olan sağlık problemenizi geçirecek hem de sağlıklı ve doğru bir duruş pozisyonunda kalmanızı sağlayacaktır.

Söz konusu ürünlerin fiyatları kullanım alanları, amaçları, ürünün yapıldığı malzemeye ve boyutuna göre çeşitlenmektedir. Her bütçeye uygun Beddo ürünlerinin yer aldığı sayfamızda ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünü filtreleme özelliğini kullanarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Yorum ve değerlendirme kısmından ürünü kullanan kişilerin ürünlere yönelik yapmış oldukları değerlendirme ve yorumları inceleyerek doğru tercihte bulunabilirsiniz. Tüm Beddo ürünleri için Hepsiburada sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Beddo Horlama Önleyici Nasıl Çalışmaktadır?

Beddo horlama önleyici aparat, burna takılarak horlama sorununu ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu aparatın iki kısmında da destekleyici bölmeler bulunduğu için geceleri kişinin burnundan düşme gibi bir problem ortaya çıkmamaktadır.

Sırt Minderi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sırt minderi kullanımı, kişilerin bel ve sırt sorunlarını, ağrılarını engellemek adına oldukça faydalı bir gereçtir. Kullanım esnasında kişilerin minderi bel bölgesine iyi şekilde yerleştirmeleri ve fazla baskı uygulamayacak şekilde bir düzlem oluşturmaları ağrılardan kurtulmak adına gerekli olmaktadır.

Nefes Artırıcı Kullanmak Ne İşe Yarar?

Nefes arttırıcı aynı zamanda horlama giderici olarak da kullanılabilen bir burun aparatı olmaktadır. Bu aparat sayesinde kişi hem geceleri daha iyi nefes alabilecek, hem de varsa horlama şikayetlerinin azalmasına yardımcı olacaktır. Bu nedenle, kullanımı bu gibi sorunları yaşayan kişiler adına oldukça faydalıdır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beddo

15 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön