Amerikan menşeili Bell, 1950’li yıllarda California’da doğmuş, motospor sektörünün önde gelen markalarındandır. Hızseverlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli kendini geliştiren Bell, sektörde gerçekleştirdiği ilkler ile tanınmıştır. Bisiklet ve motosikletlere özel ürettiği kaskların yanı sıra bu alanlara özel giysiler de tasarlamaktadır. Bu spor dallarının çeşitli organizasyonları ile de yakın temasta çalışan marka, profesyonellerden aldığı geri dönüşlerle ürünlerini mükemmelleştirmektedir. Sınırları aşan yeni nesillere ilham vermeyi amaçlayan Bell, kasklarını tasarlarken sadece güvenlik ve konforu değil ayrıca tüm olasılık ve ihtimalleri düşünerek sürece dahil eder. 

Farklı Spor Alanları için Çözümler Üreten Bell Teknolojik Olarak Her Zaman Bir Adım İleridedir

Bell kaskları toprak alanda yapılan (Bisiklet ve motosporlar), karda yapılan ve kum zeminde yapılan sporlar için farklı çözümler üretmiştir. Bell'in ana modelleri olan Star, Eliminator, Bullit, Moto-9, Srt ve Qualifier ürünleri üzerinde kullanım alanına göre farklı çözümler üretilerek ürünler farklılaştırılmıştır. Örneğin kum zeminde yapılan sporlar için Forced Air teknolojisi ile üst kanallardan hava çıkışı sağlanırken, karda kullanım için özel tasarlanmış kar siperi ile koruma ve mükemmel görüş sağlanmaktadır. Bu şekilde kaskların farklı fonksiyonları olsa da ana hatları ile aynı konfor ve uyumu sağlaması hedeflenmektedir. 

Sektöründe İlk ProTint Panovision ile Güneş Işınlarından Korunun

Endüstri lideri ProTint Panovision teknolojisi, ultraviyole ışıkları tarafından aktive edilen bir sisteme sahiptir. Işığın kuvvetine göre adapte olup kararan siperlikler vizör gerektirmez. Bir kalkan gibi sürücünün gözlerini koruyan teknoloji uzun yol sürüşleri için tam anlamıyla kurtarıcıdır. 

MIPS Koruma Sistemi ile Sert Darbelerin Etkisini Minimuma İndirin

Farklı yönlerden gelen etki ve enerjiyi soğurmak üzerine geliştirilmiş olan MIPS teknolojisi, sadece düz değil açılı gelen darbelerin etkilerini de en aza indirir. Düşme anında başın konum değiştirmesi ve sonunda ani bir şekilde durması durumunda beyin büyük bir negatif etki altına girme tehlikesi içindedir. Bell kaskların içinde bulunan kayma önleyen katman, kaskın içinde hareket ederek başın vurduğu yöne gider ve o kısma ekstra koruma sağlar. Düştükten sonra sabit kalmayan baş yuvarlanırken MIPS teknolojisi sayesinde beyin daha etkin bir şekilde korunmuş olur.

Klasik Görünüm İsteyenler için Bullit Doğru Tercih

Bell'in zamansız modeli olan Bullit, yuvarlak tasarımı, tek parça şekli ve hafifliği ile şehir içi kullanımlar için mükemmeldir. Dışındaki çizimleri sanatçılar tarafından el ile yapılan modelin dünyada sizden başka kimsede olmaması oldukça heyecanlı bir fikirdir. 

Teknolojik Üstünlükleri ile Bell Star Serisi Performansı ile Sizi Şaşırtır

1967'de piyasa sürülmüş olan orijinal modelinin üzerine birçok teknolojik yenilik eklenmiş olan Bell'in en ünlü modellerinden Star, farklı motosporlar için farklı özelliklerle donatılabilmesi ile öne çıkar. Az, orta ve çok olmak üzere 3 farklı basınç ve dış etkiye uygun 3 katmanlı malzemeden üretilmiş olan Star, ince karbon yapısı ile göz doldurur. Gözlük kullanan sürücüler tarafından da kullanılabilen Bell Star, yumuşak iç malzemesi ile konforludur. X-Static kumaşı sayesinde bakteri ve mikrop oluşumunu minimize eder. 

Yüksek Performanslı Günlük Sürüş için Quailifier Serisi

Bell Star serisinin yıldız özellikleri ile donatılmış olan Qualifier, uygun fiyatı ve mükemmel performansı ile öne çıkmaktadır. Başa tam oturuşu ve konforunun yanı sıra Nutrafog II buğu önleyicisi, çizilmeyi önleyen kaplaması, VelocityFlow havalandırma sistemi, içindeki çıkarılabilir ve yıkanabilir yanaklıkları ve mikrofon takılmak üzere hazırlanmış iç cepleri ve boyunluğu ile bir kasktan isteyebileceğiniz her şeye sahiptir. Ayrıca 1.5 kg’lık ağırlığı ile uzun yolculuklarda kullanımı oldukça rahattır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bell Motosiklet Kaskı-Kask Fiyatları

40 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Kasklar
Kasklar
Açık Kasklar
Açık Kasklar
Kapalı Kasklar
Kapalı Kasklar
Renk
Toplam 24 / 40 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/bell