Çocukların güvenliği ve konforu her ebeveyn için oldukça önemlidir. Çocuğunuzun her an huzurlu olması için oturduğu ya da yattığı yerlerin konforlu olması gerekebilir. Uzun ya da kısa seyahatlerde çocuklu ebeveynler araç içerisinde hem kendilerinin hem de çocuklarının huzurlu hissetmesini ister. BeSafe oto koltuğu bu konudaki beklentilerinizi karşılar. BeSafe, yıllardır bebek ve çocuk güvenliği konusunda uzmanlaşan bir marka olarak üstün kalite ve güvenlik standartlarıyla tanınır. BeSafe oto koltuğu, bebeğinizin seyahat deneyimini maksimum güvenlikle birleştirirken rahatlık ve kullanım kolaylığı da sağlar. Yenilikçi ve üstün teknolojilerle donatılan ürünleriyle bu marka dünya genelinde güvenilirliğiyle bilinir. BeSafe oto koltuğu çeşitleri de bu uzmanlığın bir ürünü olarak her ayrıntısı titizlikle tasarlanarak üretilir ve sunulur. Çocukların büyüme ve gelişme dönemlerinde farklı ihtiyaçları olduğunu bilinir. Bu oto koltuk modelleri de çocuğunuzun her aşamada en iyi şekilde korunmasını sağlamak için ayarlanabilir özellikler ile sunulur. Yenidoğan döneminden başlayarak ergonomik tasarımı ve yastıklarıyla bebeğinize uyum sağlar. BeSafe oto koltukları, çocuğunuzun omurgasını doğru şekilde destekleyerek seyahat sırasında oluşabilen olumsuz etkileri en aza indirir. Pek çok farklı renk ve model seçeneğinin bulunması da çocuğunuzun yaşına uygun bir modele kolaylıkla karar vermenizi sağlar. Oto koltukların monte edilmesi ve çıkarılması da oldukça basittir. Böylelikle hem araç içerisinde hem de araç dışında çocuğunuzun konforunun devam etmesini sağlayabilirsiniz. BeSafe oto koltuğu kullananlar ürünün işlevsel özelliklerinden ve çocuklarının rahat hissetmesinden memnuniyet duyar.

BeSafe Oto Koltuğu İşlevsel Özellikleri

Çocuğunuzun rahatlığı için kullandığınız ürünlerde kaliteli özellikler bulunmasını bekleyebilirsiniz. BeSafe oto koltuğu en ucuz modellerinden en yüksek fiyatlı olan çeşitlere kadar her biri birbirinden işlevsel özelliklerle donatılarak sunulur. Bu ürünler çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için tasarlanan bir dizi işlevsel özelliğe sahiptir. Bu özellikler hem çocuğunuzun konforunu artırmak hem de seyahatler sırasında sizin için kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla geliştirilir. Ürünler çocuğunuzun büyümesine ve gelişmesine uyum sağlamak için ayarlanabilir baş desteği ile gelir. Bu özellik, başın doğru pozisyonda tutulmasını ve uyku esnasında başın sallanmasını engellemeyi amaçlar. Ayarlanabilir baş desteği, çocuğunuzun her zaman en uygun konfor seviyesini deneyimlemesini sağlar. Ayrıca koltuklardaki emniyet kemeri ve toka sistemi de oldukça geliştirmiş bir şekilde sunulur. Bu sistem, koltuğun sağlam bir şekilde araca sabitlenmesini sağlar ve çocuğunuzun doğru pozisyonda oturmasına yardımcı olur. Aynı zamanda hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilen emniyet kemerleri sayesinde çocuğunuzu güvenli bir şekilde koltuğa bağlamak da oldukça basittir. Pek çok farklı ebat seçeneğinin bulunması her yaştan çocuk için uygun modele ulaşabilmenizi mümkün kılar. BeSafe oto koltuğu 15-36 kg arasındaki küçükler için mükemmel bir seçimdir. Çocuğunuzun normal araç koltuğu üzerinde oturmaya uygun yaşa gelene kadar onun için uygun bir oto koltuğu boyutu bulmanız mümkündür. Böylelikle tamamen güvenli ve huzurlu bir seyahat tecrübesi edinebilir çocuğunuza oto koltuğu içerisinde hem mama yedirebilir hem de oyun oynamasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzla Konforlu ve Güvenli Bir Seyahat Deneyimi

BeSafe oto koltuğu modelleri çocuğunuzla birlikte seyahat etmenin güvenli ve konforlu bir deneyim olmasını sağlar. Ürünler çocuğunuzun vücut yapısına uygun olarak ergonomik bir tasarım ile sunulur. Koltuğun şekli, çocuğunuzun omurgasını ve vücut pozisyonunu destekler. Bu sayede uzun süreli yolculuklarda bile çocuğunuz rahat eder ve doğru duruşunu korur. Üstelik oto koltukların kumaşları da çocuğunuzun konforunu en üst düzeye çıkarmak için özenle seçilerek sunulur. Yumuşak ve nefes alabilir yapılarıyla çocuğunuzun terlemesini önler ve uzun yolculuklarda bile serin ve rahat hissetmesini sağlar. Böylelikle yaz seyahatlerinizde de çocukların rahatlığını korumaya devam eder. BeSafe oto koltuğu 360 derece dönebilmesiyle de ebeveynler için büyük bir tercih sebebi olur. Bu özellik sayesinde ebeveynler çocuklarının yüzünü yolculuk boyunca görebilir. Hatta çocuğun pozisyonunu aracın arkasına çevirerek güvenli yolculuğu maksimum seviyede de tutabilirsiniz. Çocuğunuz seyahatte bile olduğunu anlamaksızın oyuncaklar ile oynayarak keyifli vakit geçirebilir. Bu ürünler aynı zamanda geniş bir oturma yüzeyi ile gelir. Bu sayede çocuğunuz daha geniş bir alanı kullanarak rahatça oturabilir ve seyahat boyunca hareket etme özgürlüğünü hissedebilir. BeSafe 36 kg oto koltuğu gibi büyük ebatlar sayesinde çocuklarınızın ortalama 10 yaşına kadar kolay şekilde seyahat etmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuğunuzun seyahatte huzurlu hissetmesi sizin de rahatınıza katkı sağlar. Ayrıca bazı modellerde ses yalıtım özelliği vardır. Bu üstün özellik çocuğunuzun yolculuk sırasında dış gürültüden etkilenmesini azaltır. Bu özellik çocuğunuzun sakin bir ortamda seyahat etmesini sağlar ve uyku düzenini de bozmaz. Üstelik farklı renk seçenekleri ve koltuk tasarımları sayesinde hem otomobilinizin modeline hem de çocuğunuzun zevkine uygun çeşitlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. BeSafe oto koltukları, çocuğunuzla seyahat ederken hem güvenliği hem de konforu ön planda tutar. Rahat oturma alanı, ayarlanabilir yastık ve minderler, nefes alabilir kumaşlar ve ses yalıtımı gibi özellikleriyle çocuğunuzun seyahatlerde keyifli bir deneyim yaşamasını sağlar. BeSafe ile çocuğunuzla birlikte yolculuklarınızı konforlu ve güvenli hale getirebilirsiniz.

Bütçe Dostu BeSafe Oto Koltuğu Fiyatları

Model, renk ve boyut konusunda çeşitlilik gösteren BeSafe oto koltuğu fiyat konusunda da alternatiflerle sunulur. Ürünler çocuğunuzun güvenliği ve konforu için üstün özelliklere sahip koltuklar olmasının yanı sıra bütçenize uygun fiyat seçenekleri de sunar. BeSafe markası, çocuk güvenliği konusundaki uzmanlığını herkesin erişebilmesi için geniş bir fiyat yelpazesiyle birleştirir. Farklı ihtiyaçlara ve yaş gruplarına uygun çeşitli oto koltuğu modelleri mevcuttur. Bu modeller arasında farklı fiyat aralıkları bulunur. Böylece bütçenize en uygun seçeneği seçme imkanınız vardır. Ayrıca koltuklar kaliteli malzemelerden üretilir ve dayanıklı bir yapı ile sunulur. Bu da uzun vadede oto koltuğunu kullanabilme imkanı sağlar. BeSafe kalitesine sahip olan oto koltuğu, uzun yıllar boyunca çocuğunuzun güvenliği için kullanmanıza uygun bir üründür. BeSafe oto koltuğu, çocuğunuzun sağlığı ve güvenliği için gerekli olan korumayı uygun bir maliyetle sunar. İşlevsel özelliklerin ve bütçe dostu fiyat seçeneklerinin yanı sıra koltukların tasarımı da oldukça şıktır. BeSafe oto koltuğu yorum desteği ile de kendi kullanım ihtiyacınızı karşılayan seçeneklere karar verebilirsiniz. Çocuğunuzun konforunu, huzurunu ve güvenliğini en üst seviyede tutan oto koltuğu modellerini Hepsiburada üzerinden inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

BeSafe Oto Koltuğu Nasıl Temizlenir?

BeSafe oto koltuğu genellikle kolay temizlenebilir kumaşlardan yapılır. Leke oluşması durumunda üretici talimatlarına uygun olarak koltuğu temizleyebilirsiniz.

BeSafe Oto Koltuğu Kurulumu Zor mudur?

BeSafe oto koltuğu, genellikle ISOFIX bağlantı sistemi veya araç emniyet kemeri ile sabitlenir. Kurulum talimatları koltuğun modeline göre değişebilir ancak genel olarak kurulumu kolaydır. Ürünler kullanım dostu bir şekilde tasarlanır ve talimatları takip ederek kolay bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

BeSafe Oto Koltuğu Hangi Yaş Grupları için Uygundur?

BeSafe Oto Koltuğu, genellikle 9 aydan 12 yaşa kadar olan çocuklar için uygundur. Ancak her modelin belirli bir ağırlık ve boy sınırlaması olabilir. Kilo sınırlamasını göze aldığınız sürece her yaştan çocuk için bu koltukları kullanmanız mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

BeSafe Oto Koltuğu Fiyatları

32 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Taşıma Kapasitesi
Toplam 32 / 32 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?