Krøderen, Norveç’te kurulan BeSafe; bebek koltuğu, çocuk koltuğu ve bisiklet kaskları gibi ürünlerin yanı sıra, yüksek kaliteli oto koltuklarının geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda da iddialı firmalar arasında yer alır. Sıkı güvenlik testlerinden başarıyla geçen BeSafe, en çok tercih edilen çocuk koltuğu markalarından biridir. AR-GE çalışmaları için her yıl önemli miktarda yatırım yapan firma, araştırma enstitüleri ve trafikle ilgili kuruluşlar ile de yoğun bir işbirliği içindedir.

BeSafe Oto Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

BeSafe, her yaştan çocuk için mümkün olan en güvenli araç koltuğunu tasarlamaya odaklanır. Yüksek güvenlik, konfor ve ergonomi markanın başlıca öncelikleri arasında gösterilebilir. ADAC ve Stiftung Warentest gibi Avrupa’da kabul görmüş güvenlik testlerinden başarıyla geçen BeSafe oto koltukları, bebeğinize güvenli ve konforlu bir yolculuk için çok sayıda olanak sunar. Bel/sırt desteği ve kademeli yükseklik ayarı, bebeğinizin konforlu bir şekilde koltuk içine yerleşmesine yardımcı olur. Baş ve boyun koruma sistemi, olası kaza durumlarında bebeğin boyun ve kafası ile birlikte hareket ederek kalkan ve destek görevi üstlenir. Mevcut yönetmeliklere ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen markaya ait çocuk koltukları, hava alabilir kumaş yapısı sayesinde ferah ve konforlu bir seyahat vadeder.

BeSafe Oto Koltuğu Seçimi Nasıl Yapılır?

BeSafe oto koltuğu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, çocuğun veya bebeğin yaşı ve ağırlığıdır. BeSafe oto koltukları, farklı yaş ve kilo aralığına göre geliştirilir. Bu sayede, 0-12 yaş aralığına kadar her yaş gurubundan çocuğun güvenli ve konforlu bir şekilde araç içinde seyahat etmesi sağlanır. Ana kucağı koltuk olarak da bilinen 0-13 kg arası çocuk koltuğu modelleri, yenidoğan ve 13 kg altında ağırlığa sahip bebekler için idealdir. Ana kucağı oto koltukları, bebeklerin rahat bir şekilde seyahat edebilmesi için yarı yatay formda tasarlanır. Çocuk koltuğu modelleri ise daha çok 0-18, 9-18 ve 15-36 gibi kilo aralıklarına uygun olacak şekilde tasarlanır. BeSafe oto koltuklarından üst düzey verim alabilmek için en ideal yaş/kilo aralığındaki ürünleri seçmek ve kurulum işlemini doğru bir şekilde gerçekleştirmek de son derece önemlidir.

BeSafe Oto Koltuğu Kurulumu Nasıl Yapılmalıdır?

BeSafe oto koltuğu modelleri ile sunulan kurulum aparatları ve güvenlik donanımları sayesinde çocuk koltuğunu fonksiyonel ve güvenli şekilde araca bağlayabilmek mümkündür. Üç noktadan kemer destekli bebek ve çocuk koltukları, Isofix bağlantı noktalarına takılarak güvenle kullanılabilir. Bebeklerin boynu, çarpışmada başını destekleyecek kadar güçlü değildir. Bu yüzden, bebek araç koltukları her zaman arabanın arkasına bakacak şekilde kurulmalıdır. Küçük bir çocuğun arkaya bakan bir koltukta yaralanma olasılığı normal konuma kıyasla daha düşüktür. Bunun nedeni, emniyet koltuğunun arkasının bir çarpışmada bebeğin başını, boynunu ve gövdesini destekleyebilmesidir. Üç yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilen BeSafe oto koltuklarında ise normal konumda kurulum gerçekleştirilebilir.

BeSafe Oto Koltuğu Fiyatları Nasıldır?

BeSafe çocuk koltukları, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kaliteyi standart haline getiren BeSafe, Premium oto koltuklarına cazip fiyatlarla ulaşabilmenize olanak tanır. Genel anlamda BeSafe oto koltuğu fiyatları; ürünün modeline, türüne, rengine, yaş/kilo aralığına, teknik özelliklerine, konfor donanımlarına ve tasarım detaylarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Çocuklarınızın güvenli, konforlu ve eğlenceli bir şekilde seyahat edebilmesini sağlamak için BeSafe oto koltuklarını tercih edebilirsiniz. Hepsiburada ayrıcalıkları ile sunulan markaya ait ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun BeSafe oto koltuğunu sepetinize ekleyerek siparişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

BeSafe Oto Koltuğu Fiyatları

22 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
İsofix Özelliği
Toplam 24 / 22 ürün
DSACategoryId/2147483639/305661/23021016/besafe