1994 yılında sektördeki yolculuğuna başlayan Bestway, yenilikçi tasarımları ile kısa sürede büyüyerek önemli bir kitleye ulaşmayı başarır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan markanın ürün yelpazesinde outdoor aktivitelerin daha konforlu geçmesine yönelik tasarımlar yer alır. Estetik görünüme ve dayanıklı malzemelere sahip kamp malzemeleri, her ihtiyaç ve beklentiye yönelik çözümler sunar. Bestway Kamp Malzemeleri Fiyatları ise kullanılan malzeme, tasarım ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir.

Bestway Şişme Yataklar

Şişme yatak sektörünün öncülerinden olan Bestway, fonksiyonel tasarımları ve estetik görünümleri ile ön plana çıkar. Doğada zaman geçirirken konforundan taviz vermek istemeyenlerin tercihi olan şişme yataklar, farklı model ve özellikleri ile her beklentiye uygun seçenekler sunar.

Evinizde ekstra yatağa ihtiyaç duyduğunuzda da yardımınıza koşan şişme yataklar sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Farklı ebat seçenekleri bulunan modeller arasında tek ya da çift kişilik ürünleri tercih edebilirsiniz.

Vinly malzeme kullanılarak üretilen Bestway şişme yataklar, cildinizin nefes almasını sağlar. Terlemeye neden olmayan kadife kumaşı ve yumuşak dokusu sayesinde üzerine herhangi bir şey sermeden yatabilirsiniz. Bestway şişme yatak modellerinde hava odası sistemi de mevcuttur. Bu sistem sayesinde hava yatağın her noktasına homojen şekilde dağılır. Böylece yatakta çökme olmaz ve son derece rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Vücudunuzun şeklini alarak kusursuz bir konfor sunan Bestway şişme yataklar, kompakt tasarımları sayesinde kolayca taşınır. Katladığınızda çantanıza sığabilecek büyüklükte olan şişme yatakları pompası ile dakikalar içerisinde şişirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Gelişmiş tasarımı ile dikkat çeken Bestway şişme yatakların koltuk haline gelebilen modellerini tercih ederek gün içerisinde kullanabilir ya da dahili yastığı bulunan ve yanınızda ekstra yastık taşımanıza gerek kalmayan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bestway Mat Modelleri

Rahatlığınızın tamamlayıcısı olan Bestway matlar, farklı ebat ve model seçenekleri ile ön plana çıkar. Zeminden gelen soğuğu kesen ve nemin geçişini engelleyen matları direkt yere sererek üzerine yatabileceğiniz gibi şişme yatak ya da uyku tulumunun altında koruyucu tabaka olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Şişme yatağın zemindeki taş ve sivri maddelerin oluşturacağı basınç nedeni ile deforme olmasını engelleyen Bestway matlar, katlanabilir tasarımları sayesinde kolayca taşınabilir. Farklı malzemelerden üretilen mat seçenekleri arasında karar verirken kamp yapacağınız alanların zemin ve iklimlerini göz önünde bulundurarak bütçenize uygun modelleri alabilirsiniz.

Bestway Uyku Tulumları

Her mevsim ihtiyaç duyacağınız uyku tulumları, kampların temel ekipmanları arasında yer alır. Farklı model ve özellikteki Bestway tulumlar arasında her ihtiyaç ve beklentiye uygun bir model bulunur. Bestway uyku tulumları arasında seçim yaparken fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurabilir ve içinde rahat edebileceğiniz ebatlarda bir tulum alabilirsiniz.

Tasarımları ve fermuar yapıları sayesinde içine rahatça girip çıkabileceğiniz gibi cildinizin nefes almasına da imkan sunan Bestway uyku tulumları konusunda seçim yaparken su geçirmez malzemeden üretilenleri tercih edebilirsiniz. Ansızın karşılaşabileceğiniz yağışlara karşı korumasının yanı sıra zeminden gelen nemi engellemesi için dış kaplamasına da dikkat etmenizde fayda vardır. Ayrıca dikişlerin su geçirmez olduğundan da emin olmalısınız. Tulumu kullanacağınız mevsim ve iklimin yanında ürünün konfor ve ekstrem sıcaklık değerlerini de inceleyerek alacağınız ürüne karar verebilirsiniz.

 Konforundan Taviz Vermeyenler İçin Bestway Ürünleri

  • Ergonomik tasarımları ile outdoor aktivitelerinizin daha konforlu ve keyifli geçmesini sağlayan Bestway ürünleri sayesinde kampta rahat uyuyabilir ve daha enerjik uyanarak doğada zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Kullanılan dayanıklı malzemeler ve özenli işçilik sayesinde uzun ömürlü olan Bestway modellerini yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Kompakt tasarımları ve hafif ağırlıkları ile kolay taşıma imkanı sunan Bestway kamp malzemelerini çantanızda ya aracınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bestway Kamp Malzemeleri Fiyatları

Marka
Çadır
Oturma & Dinlenme
Şişme Yataklar
Uyku Tulumu
Kamp Matı
Outdoor Aksesuar
Kamp Aksesuarları
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 163 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/bestway