Medikal ürünlerin üretimini yapan birçok kaliteli marka bulunur. Bu markalar arasında bulunan Beurer çok uzun yıllardır bu alanda hizmet verir. Sağlık ürünleri üretiminde oldukça tecrübeli olan Beurer markası, kaliteden ödün vermeden yoluna devam eder. Beurer tansiyon aletinin koldan ve bilekten ölçüm özelliği bulunan farklı modelleri mevcuttur. Tam otomatik koldan ölçer tansiyon aleti pilli ve pilsiz kullanılabilir. Beurer tansiyon aletinin düzensiz ritim uyarı özelliği vardır. Bilekten tansiyon ölçme aleti ise tam otomatik olmakla birlikte kan basıncı ve nabız ölçüm özelliği bulunur. Beurer ateş ölçer alından ve kulaktan ateş ölçme özelliğine sahiptir. 38 derece üzerine uyarı verme fonksiyonu bulunan cihaz, son 10 ölçümü kaydeder. Beurer masaj aletinin farklı özelliklere sahip olan çeşitleri vardır. Bunlar arasında omuz, ense, sırt ve ayak için kullanılan masaj yastığı, teknolojik özellikleri ile öne çıkar. Çok yönlü rahatlama sağlayan Beurer masaj minderinin 4 adet dönen masaj başlığı bulunur. Beurer ayak masaj aleti ise kan dolaşımını hızlandırarak ayak yorgunluğunu giderir. Isıtma işlevi bulunan cihazın 18 masaj başlığı vardır. Beurer buhar makinesi çeşitleri arasında çift işlevli olan cihazlar bulunur. Ultrason nebulizasyonu ve buharlaştırma teknolojisini bir araya getiren makine, hijyenik hava nemlendirmesi sağlar. Beurer hava nemlendirici hem gece hem de gündüz konforlu bir yaşam sunar. Ekstra sessiz çalışma özelliği sağlayan gece modu ile rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Beurer nebulizatör ise kompresör basınçlı hava teknolojisi özelliği ile fark yaratır. Pratik kullanım imkanına sahip olan cihaz, birçok hastalığın tedavisinde destekleyici olabilir.

İşlevsel Beurer Modelleri

Kaliteli markanın tüm ürünleri son teknoloji ile üretilerek beğeninize sunulur. İşlevsel özellikleriyle fark yaratan cihazlar arasında bulunan Beurer oksimetre küçük ve hafif bir yapıda bulunması ile her alanda kullanıma uygundur. Nabız oksimetresinin 4 gösterge seçenekli ve renkli ekran özelliği bulunur. Beurer şeker ölçüm cihazı kompakt bir yapıya sahiptir. Üç fonksiyonlu cihazın ölçüm değeri işaretleme özelliği bulunur. Beurer selülit masaj aleti titreşim teknolojisi ile derin dokuyu sıkılaştırır. Yağ moleküllerinin parçalanmasını hedefleyen cihaz, selülitlerin giderilmesine yardımcı olabilir. Diğer Beurer marka cihazlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Beurer işitme cihazı mini bir tasarıma sahip olmakla birlikte ses kontrol özelliği vardır.
 • Beurer elektrikli battaniye çeşitleri arasında tam donanımlı ürünler bulunur. Ayrı olarak ayarlanabilen ısı bölgeleri ve 9 farklı sıcaklık ayarı vardır.
 • Beurer baskül modelleri dijital olmakla birlikte, bluetooth özelliği olan çeşitleri mevcuttur. Beurer tartı ağırlık, vücut yağı, suyu, kas oranı ve kemik kütlesini ölçme özelliği ile fark yaratır.
 • Beurer mutfak tartısı farklı tasarımlarıyla çeşitlendirilir. Beurer hassas terazi hassas ölçüm özelliği ile mutfakta işinizi kolaylaştırır.
 • Beurer manikür pedikür setinin 7 adet kaliteli başlığı vardır. Sağa sola dönüş özelliği bulunan cihazın 2 hız kademesi mevcuttur.
 • Beurer yüz temizleme cihazı derin gözenekleri pratik bir şekilde temizleyerek bakteriden arınmasını sağlar.
 • Beurer ısıtıcı ped hava geçirgen özellikte bulunur ve karın, sırt ile eklemlere kolaylıkla sabitlenebilir.
Yeni Nesil Beurer Ürünleri

Kaliteli markanın yeni nesil ürünleri arasında bulunan Beurer karın kas kemeri iletken karbon malzeme kullanılarak üretilir. Kolay kullanım imkanına sahip olmasıyla sık tercih edilen ürünler arasında bulunur. Beurer soğuk buhar makinesi istenen buhar yoğunluğunun ayarlanabilmesi özelliği ile avantaj sağlar. Sessiz çalışan cihazın kolay su doldurulabilir haznesi mevcuttur. Beurer saç kurutma makinesi hızlı hava akışı ile saçları çabuk kurutur. Aşırı ısınmaya karşı korumalı olan cihaz, kurutma sırasında saça zarar vermez. Beurer fizik tedavi aleti vücutta hissedilen ağrılara karşı doğal bir savunma mekanizması oluşturur. Beurer tens cihazı olarak da adlandırılan ürün, güvenilir ve yan etkisi olmayan bir cihazdır. Beurer oda nemlendirici sessiz çalışarak yaşam alanlarını konforlu hale getirir. Beurer nemlendirici bulunduğu ortamda gerekli olan nemi sağlayabilir. Beurer ısıtıcı biberon ve aksesuarların çok kısa bir sürede hijyenik olmasını sağlar. Buharlı sterilizatör tüm zararlı bakterileri yok edebilir. Beurer vücut analiz baskülü bluetooth bağlantı özelliği ile fark yaratır. Akıllı telefonlar ve baskül arasında bağlantı kurularak vücut verileri takip edilebilir. Ayrıca modeller arasında Beurer bebek baskülü de mevcuttur. Beurer kan şekeri ölçüm cihazı takılabilir USB, dahili yazılım ve parmak delme aparatını bir arada bulundurur. Beurer hava temizleyicinin üç katmanlı filtre sistemi bulunur. Yüksek filtreleme performansı ile yaşam alanlarında oldukça konforlu ve kaliteli bir hava imkanı yaratır. Beurer elektrikli minder vücuda uygun şekilde dizayn edilir. Ekstra yumuşak yüzeyi ve hava geçirgen olması özelliği ile konforlu kullanım imkanı sunar. Beurer ayak ısıtıcı soğuk kış günlerinde ayaklarınızın sımsıcak olması sağlar. Beurer ürünlerinin tamamı son teknolojik özelliklere sahiptir.

Bütçe Dostu Beurer Fiyatları

Beurer medikal ürünlerin fiyatları, cihazların modellerine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Gelişen teknoloji ile üretilen cihazların maliyetleri dikkate alınarak, sahip olduğu özelliklere göre fiyat belirlemesi yapılır. İşlevsel özellikleri ve kaliteleriyle fark yaratan cihazların fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda olabilir. Bunun yanı sıra belirli aralıklarla kampanyalar düzenlenir. Kampanya dönemlerinde kaliteli markanın ürünlerinde cazip indirimler olabilir. İndirimlerden yararlanarak bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkün olabilir. Bu fırsatları kaçırmamak için beğendiğiniz cihazları favorilere ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz teknolojik ürünlerde indirim olduğu an haberdar olabilir ve bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde Beurer fiyatları çok avantajlı olabilir. Bunun yanı sıra seçkin markanın ürünleri hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz müşteri yorumlarından destek alabilirsiniz. Kaliteli cihazları alarak deneyimleyen müşteriler, ürünlerin özellikleri ve işlevleri ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı paylaşımlar yapabilir. Örneğin Beurer ateş ölçer yorumlarında cihazın olumlu ve olumsuz tüm özelliklerinden bahsedilebilir. Sizlerde bu yorumları incelemeniz halinde cihazlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir ve seçiminizi buna yönelik yapabilirsiniz. Böylelikle çok daha bilinçli bir alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Dünya genelinde çok yaygın bir şekilde tercih edilen Beurer Türkiye’de de kalitesini ispatlamış olan bir markadır. Bütçe dostu fiyatlarla tecrübeli markanın cihazlarını Hepsiburada üzerinden avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Beurer Kızılötesi Lamba Ne İşe Yarar?

Beurer kızılötesi ısı ışını lamba, soğuk algınlığı ve kas tutulması gibi rahatsızlıklarda tedaviye destek amaçlı kullanılabilir. 300 watt gücünde bulunan cihazın seramik cam özelliği vardır. Dijital zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde ayarlanabilen süresi dolduğunda otomatik olarak kapanır. Tutulma kaynaklı oluşan ağrıların giderilmesinde etkili olabilir.

Beurer Ses Yükseltme Cihazının Özellikleri Nelerdir?

Beurer ses yükseltme cihazı, işitme engeli olan insanlar için çok uygundur. Mini bir tasarıma sahip olması özelliği ile kullanım sırasında karşıdan farkedilmeyebilir. Gürültülü ve sessiz ortamlar için 2 program özelliği mevcuttur. Şarj edilebilir olmasıyla oldukça avantajlı bir cihazdır.

Beurer Makyaj Aynasının Avantajları Nelerdir?

Beurer ışıklı makyaj aynası, duvar ve stand üzerinde kullanılmasıyla iki işlevlidir. Ayrıca parlak LED ışık özelliği ile oldukça avantajlıdır. Ayna yüzeyi istenildiği gibi döndürülerek kullanılabilir. Aynanın bir yüzeyi normal diğer yüzeyi ise 5 kat büyütme özelliğine sahiptir. Pille çalışan makyaj aynası, yüksek kaliteli krom malzeme kaplamalıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beurer

353 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Satıcı A-Z
 6. İndirimli Ürünler
 7. Kelime Filtresi
Başa dön