Beurer; 1919 yılından beri sağlık sektöründe attığı adımlar ile özellikle ev kullanıcılarının dikkatini çekecek çözümler sunan büyük bir Alman şirketi. Aile şirketi olarak kurulan ve uzun yıllardır sağlık sektöründe büyük teknolojik gelişmelere imza atan Beurer’in odak noktası her zaman kullanıcılara konfor, sağlık ve güven sağlayan ürünler sunmak olmuştur. 800’den fazla insana istihdam sağlayan, 230 milyon Euro geliri ile sektörünün dikkat çeken isimlerinden birisi olan Beurer, 1900’den fazla ürün çeşidi ile sağlık sektörünün mihenk taşları arasında yer almayı başarıyor. 

Kötü koşullarda yaşayan ama bu durumda bile yaratıcılığı sayesinde dünyanın en popüler şirketlerinden birisinin temellerini atan Käthe ve Eugen Beurer çifti, 1919 yılında elektrikli ısıtma yastıklarının ortaya çıkmasını sağlayacak fikirleri ile asırlık bir markanın temellerini atmış oldu. Isıtma yastıkları gibi oldukça pratik fikir sayesinde kurulan Beurer, ilk kuruluşunda ev ortamında iki dikiş makinesi ile üretime geçse de başarılı oldu. Büyük buhranla birlikte çeşitli ekonomik krizlerden ve savaş ekonomisinden etkilenen şirketin kurucusu Käthe ve Eugen Beurer çifti, hem fikirlerine hem de ürünlerine inandıkları için şirketlerine yatırım yapmaya devam etti. Beurer’in vizyonu bir kedinin soğuk bir yatağa getirdiği sıcaklık ve konfor olarak şekillendi ve bu genç şirket kuruluşundan itibaren her zaman büyük bir ivme ile yükseldi. Savaş döneminde pilotlar için termal kıyafetler üreten, her yıkımda yeniden başlayan ve nihayetinde dünyanın en popüler sağlık ürünleri üreticisi olmayı başaran Beurer’in geleneksel bir aile şirketinden sağlık teknolojisi üreticiliğine doğru devam eden yolculuğu oldukça inişli ve çıkışlı oldu. İlk elektrikli battaniye, kademeli sıcaklık kontrolü, yüksek sıcaklığa çıkabilen ütüler, ısıtma yastıkları, içecek termosları, ısıtma yastıkları ve çok daha fazlası insanların daha konforlu ve kaliteli bir yaşama sahip olmalarını sağlamak için üretildi. 

İlk çıkışında nabız ve şeker ölçüm cihazları ile gündeme gelen firma günümüzde sağlık teknolojileri denildiği zaman akla gelen markalardan birisi olarak pek çok farklı alanda ürettiği sağlık ürünleri ile dikkat çekiyor. Sağlık verileri takibi, masaj, kişisel basküller ve hava temizleyiciler gibi çok kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip olan firma, bu sayede evlerde tamamen kontrol altında tutulabilen bir ekosistem yaratmayı başarıyor. Markanın Alman mühendisliği ile tasarım ruhunu bir araya getirerek ortaya çıkardığı sağlık ürünleri sayesinde yaşam kalitenizde ciddi bir seviye artışı elde edebilirsiniz. Beurer’in ürün yelpazesi döneme ve insan ihtiyaçlarına göre şekillenebildiği için firmanın her dönem yaşanan krizlere rağmen ayakta kaldığını söylemek mümkün. Yeni teknolojilere ve insan ihtiyaçlarına ayak uyduran firma 2000’li yıllarla beraber teknolojiyi ve nesnelerin interneti akımını tasarımlarına yansıtarak kendini geliştirmeye ve piyasadaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. 

Beurer sahip olduğu sayısız ödül ile sektörünün öncüleri arasında yer aldığını kanıtlarken, her zaman dikkat çeken yenilikçi ürünlerini de tüketicilerin beğenisine sunan geleneksel ama yenilikçi bir marka olduğunun da altını çiziyor. Dünyanın en ünlü tasarım ödüllerinden birisi olan Red Dot Award’da pek çok tasarım ödülü bulunan Beurer, Plus X ödülünün de sahibi oldu. Stiftung Warentest ödülünü “Yüzyılın Markası” ünvanı ile alan Beurer bu ödüllerin yanı sıra ETM Magazine, Bundesverband Deutscher Apotheker eV ödüllerinin sahibi olurken bir yandan da ekolojik çözümleri ile aktivist oluşumların da dikkatin çekmeyi başarıyor. Güneş enerjisi ile çalışan ürünleri, yenilenebilir enerjiyi destekleyen şirket politikaları ile büyük beğeni kazanan markanın sağlık ve kaliteli yaşam odağında geliştirdiği ürünler yaklaşık bir asırdır insanların ilgisini çekmeyi başarıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beurer

321 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön