Bilim ve teknoloji takipçilerinin, bilgisayar oyunları ile yakından ilgilenen oyun tutkunlarının, sosyal medya takipçilerinin, bilgi ve bilişim teknolojileri ile ilgilenen profesyonellerin, yeni ürün alacakların, en son çıkan akıllı telefonları ve bilgisayar donanım parçalarını yakından takip edenlerin, iş dünyasının ilgi alanı olan basılı yayınlar arasında yer alan dergiler zengin çeşitlilikleri ve dolu içerikleri ile önemli bir konumda bulunuyor. Gelişen teknoloji ile birlikte hayat tarzlarının hızla değiştiği bu dijital ortamda, süreli yayınlar olarak bilinen dergiler aynı zamanda dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak biçim de değiştiriyor.

Bilim & Teknoloji dergileri dinamik ve aktif içeriklerinin yanısıra, bilim ve teknolojiye uyum sağlayan dijital formatları ile dikkatleri çekiyor. İçeriklerinde teknolojik ve bilimsel en son gelişmeleri barındıran dergiler, bu alanlardaki gelişmelerden haberdar olmak isteyenlerce sıkı bir şekilde takip ediliyor. Fiziksel olarak kağıda basılan dergilerin yanında dijital formatta düzenlenen dergiler özellikle metropollerde yaşayan kent insanı için taşıma sorununu ortadan kaldırıyor. Dergi içeriklerine kolay ve hızlı ulaşım, dinamik okumaya uygun bu formatlara oldukça çekici bir nitelik kazandırıyor. Aynı zamanda uzun süren bunaltıcı kent içi ulaşımını eğlenceli zamanlara dönüştürüyor.

Bilim ve teknoloji dünyasının dikkat çeken süreli yayınlarından biri olan Mediacat, 1993 yılından beri yayın hayatındaki başarılı varlığını sürdürüyor. Sadece bir dergi olarak yayınlanmaya başlayan MediaCat bugün kitaplardan, konferanslara, festivallerden web sitelerine ve sosyal medya yapılarına pazarlama iletişimi alanında sektörel içerik üreten büyük bir bilgi platformu olarak çalışmalarına devam ediyor. ABD ve dünyanın bir numaralı reklam, iletişim ve pazarlama dergisi konumunda olan Advertising Age ve Creativity’nin içeriklerini sayfalarına taşıyan MediaCat global dünyanın en güncel gündemini okurlarına ulaştırıyor.

MediaCat Dergisi’nin web sitesi de, pazarlama iletişimi sektörünce ilgiyle takip ediliyor. 3, 6 ve 12 aylık abonelik seçenekleri ile takipçilerine ulaştırılabilen dergi android uygulamalar aracılığıyla mobil cihazlardan ulaşım avantajı sunuyor. “Dijital iş ve Kültür Dergisi” olarak nitelendirilen Dijital Age Dergisi MediaCat’e ait dolan markalar arasında yer alıyor. Teknolojiyi çıkış noktası olarak alan Dijital Age Dergisi odağını ise dijital teknoloji altyapısının yaratmış olduğu yeni iş dünyası ve yeni hayata göre konumlandırıyor. Derginin içeriğinde yazılım, donanım, GSM, Telekom, müzik, oyun ve dijitalin elinin değdiği tüm teknolojik alanlar kendine yer buluyor.

Dijital çağın insan yaşamında yarattığı değişimi, yeni kültürü, bu kültürün olumlu ve olumsuz bütün yansımalarına yer vereceğini ifade eden Digital Age kendine bir çağ dergisi olacak çalışmalar içerisinde yer edindirecek bir rotayı takip ediyor. Dergi, insanlığın henüz eşiğinde durduğu dijital çağın yarattığı şaşkınlığı birlikte karşılamak, birlikte anlamak ve anlatmak için teknolojiyi yakından takip eden okuyucuları birlikte yol almaya davet ediyor.

Teknoloji ve satın alma rehberi olarak tanımlanan Hardware Plus, 3, 6 ve 12 aylık aboneliklerle okuyucularına ulaştırılıyor. Akıllı telefon uygulaması ile bu dergilerin içeriklerine kolaylıkla ulaşılabliliyor. Hardware Plus Türkiye'nin en yenilikçi teknoloji haber dergileri arasında yer alıyor. Dergi, en yeni mobil cihazlar, tabletler, klavyeler, en yeni teknolojik uygulamalar ile bilgisayar oyunları gibi çeşitli teknoloji ürünleriyle ilgili inceleme dosyaları yayınlıyor. Bilişim sektöründeki son haberler, sosyal medya uygulamalarındaki pratik kullanımlar, güvenlik servisleri, yazılımlar ve donanımlara dair yeniliklerle ilgili ayrıntılı dosyalar hazırlıyor.

Hardware Plus ayrıca kullanıcıların teknolojiyi kendileri için en verimli hale getirmesi için gerekli rehberliği üstleniyor. Komutlar, yazılımlar, teknolojik cihazlar, teknolojik kavramlar konusunda aydınlatıcı ve bilgilendirici içerikler hazırlıyor. Dergi hazırladığı teknolojik ve bilişim nitelikli videolarla rehber niteliğindeki zengin bir içeriği barındırıyor. En son teknolojik ürünler ile ilgili çekimlerin olduğu bu videolar yeni ürün satın alacak kullanıcılar için oldukça bilgilendirici ve yol gösterici özellikler taşıyor. En uygun fiyatlı akıllı telefonlar, dizüstü ve masa üstü bilgisayarlara sahip olmak isteyen kullanıcılar Hardware Plus'ın rehberliğinden sonuna kadar yararlanıyor..

Bilim & Teknoloji Dergileri

5 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Markalar
    1. dMags Dergi Mağazası
  3. Abonelik Süresi
  4. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008/80235050/80235068
BAŞA DÖN