Bioxcin Şampuan 

2006 yılında Biota firması tarafından piyasaya sürülen Bioxcin, saç dökülmelerine karşı geliştirdiği ürünlerle ön plana çıkar. Etkinliği farklı testlerden geçen şampuanlar, içerdiği sağlıklı ve doğal bileşenler ile her saçlara uygundur. Dökülmelere ve genel saç sağlığına karşı etkili olan marka, neredeyse her ürünü ile pek çok alanda beğeni toplar. Bioxcin şampuan çeşitleri dökülme problemi için 6 değişik ürün grubuyla yüksek memnuniyet sağlar. Bitkisel formüllerinden ötürü de sıklıkla tercih edilir. Saçların daha sağlıklı ve güçlü olması adına kullanılan bu ürünler, saçın uzaması konusunda da büyük yardımcı olur. Buklelere hacim vererek canlı ve gür olması hususunda da büyük bir destek sağlayarak saçların yoğunluğunu arttırır. Besleyici özelliğe sahip olan bu şampuanın etkisi yapılan klinik çalışmalar ile desteklenir. Düzenli kullanıldığı zaman deri sorunlarını da azaltır. 

Bioxcin forte şampuan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biridir. Saç ile ilgili olarak uzama, onarma ve problemleri giderme hususunda oldukça etkili olduğu için büyük bir beğeni toplar. Bioxcin klasik şampuan ise hem kuru hem de normal saç tipleri için idealdir. Güçlendirilen formüle ve bitkisel içeriğe sahip olan bakım ürünleri, lipozom teknolojisi ile hızlı bir etki gösterir. Ürünün pH derecesi de saçın yapısına oldukça uygundur. Hipoalerjenik özelliğiyle ciltte alerjik tepki oluşumunu büyük ölçüde önler. Dökülme yaşayanlar ve buklelerin yapısını korumak isteyenler için ideal olan bu şampuanlar, paraben içermez. Ürünlerin içeriğinde genelde papatya, at kuyruğu, keçiboynuzu, ısırgan otu, civan perçemi gibi çeşitli otlar yer alır. Bahsi geçen bileşenler ise buklelerin daha doğal ve parlak olmasına olanak tanır. 

Bioxcin şampuanın formülünde A vitamini, B1 vitamini, B9 vitamini, B5 vitamini ve B2 vitamini yer alır. Bu durumda saç tellerinin daha güçlü olması hususunda büyük rol oynar. B6 vitamini piridoksinden aldığı güçle ön plana çıkan Bioxcin şampuanı, bütün deri tiplerine uyum sağlar. Bioxcin siyah sarımsaklı şampuan dökülme problemi yaşayan insanların bir numaralı tercihleri arasında yer alır. Derinin ve saçların güçlenmesi konusunda yardımcı olur. Bunun dışında kepek ile mücadele ederek hem sağlıklı hem de parlak saçlara sahip olunmasını sağlar. Termal sulardan gelen sağlıklı içerikler, saçları ve derinin nemini korumaya yardımcı olur. Ürünler içeriğinde SLS, silikon, paraben, fitalat, Sles gibi unsurları barındırmaz. Islak tellere uygulandığında da deriyi rahatlatarak kepek probleminin çözülmesi konusunda büyük ölçüde yardımcı olur. Siz de tüm Bioxcin şampuan modellerine bakmak üzere sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Bioxcin Şampuan Çeşitleri ve Özellikleri 

Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan ürünleri saç problemi yaşayan veya saçlarını koruma altına almak isteyen insanların, hayal ettiği bir şampuandır. Her saç ve cilt tipine uygun özellikleri içeren şampuan, sağlıklı ve estetik buklelere sahip olmanızı sağlar. Güzelliğin simgesi olarak bilinen bukleler ve gür saçlar, bu ürün sayesinde artık hayal değildir. Bioxcin şampuan seçenekleri her saç tipinin gereksinim duyduğu bakımı yapar. Geniş ürün skalasına sahip olan marka, dermatolojik testlerden de başarıyla geçmiştir. Farklı klinik testlerden geçerek hazırlandığı için müşterilerin gönül rahatlığıyla kullanması tavsiye edilir. 

Bioxcin şampuan faydaları saymakla bitmeyecek çeşitliliktedir. Dökülme problemi yaşayan insanlar için ideal bir ürün olan Bioxcin, özel formülüyle dikkat çeker. İçeriği doğal ve sağlıklı yapıda olduğundan mükemmel çözümler sunar. Buklelerin daha parlak ve canlı olması konusunda rol oynar. Bu sayede günlük rutinlerde dahi doğal saçlarla fark yaratılabilir. Dökülme her yaştan insanın karşılaştığı problemlerden biridir. Sağlıklı görüntünün anahtarı durumuna gelen Bioxcin sayesinde en güçsüz saçlar bile kısa zamanda güçlü duruma gelir. Ürün bukleleri temizleyerek bakım yapar ve kişisel kullanımda büyük bir etki gösterir. Yoğun dökülmelerde büyük bir destek sağlar.

Hem erkek hem de kadın kullanıcıların istediği sonuçlara ulaşmasına katkıda bulunan Bioxcin yağlı saçlar için şampuan büyük bir övgü alır. Hafif kokuya sahip olan ürünün kazandırdığı parlaklık müşterilerin tercihleri hususunda son derece belirleyici olur. Buklelerde hassasiyet ve kuruluk yapmayan ürünler, düzenli kullanıldığında arzulanan etkiyi gösterir. Uzama konusunda gösterdiği yararlarla da dikkat çeken şampuan, temiz içeriğinden ötürü sağlıklı bir kullanım imkanı yaratır. Şampuan zayıf kökleri besleyerek daha hızlı bir biçimde uzamalarına katkı sağlar. Ürünler tel oluşumunu da büyük ölçüde destekler. 

Bioxcin şampuan deriyi nemlendirerek yeni tellerin çıkma sürecini hızlandırır. İçinde yer alan çinko sayesinde bebek teller de hemen uzamaya başlar. Kıl köklerinin sağlığını da etkileyerek kullanıcının daha sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmasına yardımcı olur. Yağlı veya kuru saç tipleri içinde farklı formlarda üretilen şampuan modelleri, içeriğinde 18 farklı aminoasit barındırır. Kıl köküne daha iyi nüfuz etmesi için ise, peptitlerle zenginleştirilir. Bu durumda kullanıldığı ilk andan itibaren etkisini büyük ölçüde hissettirir. Saçlara hem hacim hem de parlaklık kazandıran ürün, yağlanma hususunda da büyük bir etki gösterir. Sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınıza ve beklentinize hitap eden Bioxcin şampuanı seçebilirsiniz.

Bioxcin Şampuan ile Sağlıklı ve Gür Saçlar

Bioxcin keratin&argan onarıcı şampuan ürünleri dermatolojik olarak test edilir. Dökülmelere karşı üstün koruma sağlayan ürün, bitkisel yağ ekstresi ile zenginleştirilmiştir. Lipozom teknolojisinden güç alarak tasarlanan şampuanlar, saçlara kısa zamanda etki eder. Buklelerin son derece sağlıklı ve canlı görünmesine olanak tanıyan ürün, kişiye arzu ettiği görünümü sunar. Mineral, vitamin, flavonoidler açısından zengin olan Bioxcin şampuan hem nemli hem de canlı bir görünüm sunar. Buklelerin gereksinim duyduğu bakımı yaparak ışıltılı, parlak bir görünüm kazandırır. 

Bioxcin yoğun kepek karşıtı şampuan hem kadın hem de erkek kullanıcıların muzdarip olduğu kepeği giderir. Daha ilk kullanımdan etki etmeyi başaran ürün, kepeklenme ve mantar oluşumunun önüne geçer. Bioxcin kırmızı modeli ise, 8 kat yoğun formüle sahip olduğundan her tipe uygun olur. Bitkisel içeriğe sahip olan ürün, dökülmelere karşı da büyük bir hassasiyet yaratır. Bakır, çinko gibi farklı elementlere sahip olduğu için alerjik tepkilerin oluşumunun da önüne geçer.

Cilt pH derecesine uyumlu yapıdaki bu ürün ile bukleler hızlı bir biçimde uzayarak ideal sağlığına ulaşır. Bioxcin kepek karşıtı şampuan saç problemi olan insanların bir numaralı tercihlerinden biridir. Kepek ve mantar oluşumunun önlemenin yanı sıra, yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçlara da gereken bakımı yapar. Bundan dolayı da hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. 

Her Saç Tipinin İhtiyacı Bioxcin Şampuan

Bioxcin şampuan sarımsaklı ürün sağlıklı ve doğal içeriği ile tüm saç problemlerinin giderilmesi konusunda etkili olur. Buklelerin gereksinim duyduğu eksikliği sağlama konusunda başarılı olan ürün, kepeklenmenin, yağlanmanın ve dökülmenin önüne geçerek deride kalıcı çözümler sağlar. Bioxcin şampuan yağlı saçlar için olan ürün, dökülmelere karşı etkili olur. Kıl köklerini ve derisini büyük ölçüde besleyen özlerle zenginleştirilmiştir. Bukleleri kökten uca kadar besleyen bu üründen etkili sonuçların alınması muhtemeldir. 

Bioxcin quantum kuru / normal saçlar için şampuan en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Bukleleri kökten uca kadar besleyen ve etkili sonuçlar doğuran şampuan hem genel hem de bölgesel olan dökülmelere çözüm olur. Bioxcin yağlı saçlar için olan şampuan ve kuru saçlar için olan şampuan gündelik yaşamda da konforlu bir saç tipi yaratır. Saçların son derece bakımlı ve sağlıklı olması hususunda rol oynar. Bioxcin kuru saçlar için şampuan ve diğer şampuanları incelemek üzere sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Cazip Bioxcin Şampuan Fiyatları

Bioxcin şampuan fiyatları ürünün gramajına, satıcısına, özelliğine ve türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak marka sunduğu her ürün fiyatı ile müşterilerinin beklentisini karşılamayı başarır. Her tip için doğal olan ve mineral dengesi sağlanan ürünler, geniş ürün skalasında seyreder. Gündelik kullanım ve diğer kullanımlar için satın alınan ürünler, bütçeyi asla yormaz. Üstelik ürünler tek satıldığı gibi set şeklinde de satışa sunulur. Bu sayede set halindeki ürünleri daha uygun fiyata almak mümkün olur. Bazen de markanın düzenlediği Bioxcin forte şampuan 3 al 2 öde ile çok daha uygun fiyata denk gelebilir. 

Bioxcin etkisini kısa vadede gösteren bir ürün olarak dikkat çeker. Bütçe dostu fiyatlarla sunulan ürünlerden genç, yetişkin, yaşlı demeden herkes faydalanabilir. Bakır, magnezyum, çinko gibi minerallerin kullanıldığı Bioxcin şampuanları, kendi kremleri ile kullanılır. Bioxcin şampuan fiyatı hakkında net bir rakamdan söz edilemediği gibi krem ve diğer ürünlerinden de edilemez. Saçlardaki sorunları düzenli ve doğru kullanımda yok eden ürün sağlıklı bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur. 

Buklelere hacim vererek canlı ve gür olması hususunda da büyük bir destek sağlayarak saçların yoğunluğunu arttırır. Besleyici özelliğe sahip olan bu şampuanın etkisi yapılan klinik çalışmalar ile desteklenir. Düzenli kullanıldığı zaman deri sorunlarını da azaltır. Etkisi büyük fiyatı ise son derece hesaplı olan Bioxcin şampuan ve krem çeşitlerini incelemek ve satın almak üzere siz de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Bioxcin Şampuanın İçeriğinde Ne Var?

Dökülme yaşayanlar ve buklelerin yapısını korumak isteyenler için ideal olan bu şampuanlar, paraben içermez. Ürünlerin içeriğinde genelde papatya, at kuyruğu, keçiboynuzu, ısırgan otu, civan perçemi gibi çeşitli otlar yer alır. Bahsi geçen bileşenler ise buklelerin daha doğal ve parlak olmasına olanak tanır. Bioxcin şampuanın formülünde A vitamini, B1 vitamini, B9 vitamini, B5 vitamini ve B2 vitamini yer alır. Bu durumda saç tellerinin daha güçlü olması hususunda büyük rol oynar. B6 vitamini piridoksinden aldığı güçle ön plana çıkan Bioxcin şampuanı, büyün deri tiplerine uyum sağlar. 

Bioxcin Şampuanın Avantajları Neler?

Dökülmelere karşı üstün koruma sağlayan ürün, bitkisel yağ ekstresi ile zenginleştirilmiştir. Lipozom teknolojisinden güç alarak tasarlanan şampuanlar, saçlara kısa zamanda etki eder. Buklelerin son derece sağlıklı ve canlı görünmesine olanak tanıyan ürün, kişiye arzu ettiği görünümü sunar. Mineral, vitamin, flavonoidler açısından zengin olan Bioxcin şampuan hem nemli hem de canlı bir görünüm sunar. Buklelerin gereksinim duyduğu bakımı yaparak ışıltılı, parlak bir görünüm kazandırır. 

Bioxcin Şampuan Çeşitleri Kimler için Uygun?

Her saç ve cilt tipine uygun özellikleri içeren Bioxcin şampuanlar, her kullanıcının sağlıklı ve estetik buklelere sahip olmasını sağlar. Güzelliğin simgesi olarak bilinen bukleler ve gür saçlara kavuşmak bu ürün ile hayli kolay olabilmektedir Bioxcin şampuan seçenekleri her saç tipinin gereksinim duyduğu bakımı yapar. Geniş ürün skalasına sahip olan marka, dermatolojik testlerden de başarıyla geçmiştir. Farklı klinik testlerden geçerek hazırlandığı için müşterilerin gönül rahatlığıyla kullanması tavsiye edilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioxcin Şampuan Ürünleri

303 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Miktar
Toplam 48 / 303 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?