Saç dökülmesinin en önemli sebeplerinden biri sağlıksız saç derisidir. Sağlığını yitirmiş saç derisine sahip olan herkesin saçlarında bölgesel ya da tüm saç derisini kapsayan dökülmeler görülebilir. Saçları kökten beslemeyi ve saç derisine eski sağlığını kazandırmayı amaçlayan Bioxcin şampuanlar saç dökülmesi ve deri problemleri konusunda kullanıcılar tarafından güvenle tercih edilir.

Bioxcin Şampuan

Saç dökülmesi neredeyse herkesin hayatının belli bir döneminde yaşadığı bir sorundur. Bu sorun bazı kişilerde kısa sürede geçer, bazı kişilerde ise sürekli devam eder. Genelde erkeklerde görülen saç dökülmesi 25 – 30 yaşları arasında başlar. Saçlardaki dökülme hızı kişiden kişiye değişim gösterir. Saç dökülmelerinin de çok sayıda nedeni olmakla birlikte, temelde yatan en büyük sorun saç derisi problemleridir. Saç dökülmesini gidermek için üretilen Bioxcin şampuanlar saç dökülmesini durdurmak ve saçların sağlıklı uzamasını sağlamak için kullanıcılarına bitkisel çözümler sunmaktadır.

Günden güne değişen teknoloji ve bilimsel gelişimlerle birlikte, artık genetik problemlerden biri sayılan saç dökülmesi için de çözüm üretilebiliyor. Saç dökülmesi için yıllardır çalışmalarını sürdüren ve her geçen yıl saç dökülmesine karşı yeni formüller geliştiren Bioxcin, farklı saç tipleri için yenilikler getirmeye devam ediyor.

Her saç tipinde farklı problemler gözlenebilir. Bu problemleri gidermek daha sağlıklı saç ve saç derisi için son derece önemlidir. Bioxcin, her tip saç için farklı çözümler üreterek, saç derisindeki problemleri tamamen çözmeyi amaçlamış ve bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

Bioxcin Şampuan Fiyatları

Farklı tip saçlara sahip kullanıcılara uygun birçok çeşidi olan Bioxcin şampuanlar her bütçeye uygun fiyatlar sunuyor. Bioxcin şampuan çeşitleri tek olarak satışa sunulduğu gibi, çoklu paketleriyle de satışa sunulmaktadır. Fiyatları ve satış politikası ile sağlıklı saç ve saç derisine kavuşmak isteyen tüm kullanıcılar için ulaşılabilir olmayı amaçlayan markanın ürünlerinden sadece kendinize göre olan bir çeşidi seçebileceğiniz gibi, tüm aile bireyleriniz için üretilen paketlerden de faydalanabilirsiniz.

Bioxcin şampuan çeşitleri saç dökülmesi sorununuza çözüm bulmakla birlikte, saçlarınıza kaybolan sağlığını geri kazandırmak için çalışır. Sağlıklı saçlar daha parlak, canlı ve dolgun görünecektir. Özellikle bayanların şikayetçi olduğu saç uçlarında kırılma, elektriklenme ve matlaşma problemi de saç derisinin ve kıl köklerinin beslenmesi ile birlikte büyük ölçüde giderilebilir. Saç derisinde meydana gelen kuruluk, yağlanma ve benzeri sorunlar için de saç tipinize uygun Bioxcin şampuan çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz.

Bioxcin Şampuan Çeşitleri

Bioxcin şampuanların saç derisindeki yağlanma durumuna göre üretilen farklı çeşitleri olduğu gibi, saç dökülmesinin yoğunluğuna göre değişen ya da kadınlara özel saç dökülmelerine uygun şampuan çeşitleri de vardır. Farklı ürünlerinde kullanılan farklı bitkisel formüllerin, saçlarınızdaki dökülme probleminin gerçek nedeni ile savaşmasını sağlayabilir, saç dökülmeniz için kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Kadınlar için üretilen ve hamilelik sonrası saç dökülmelerinde de etkili olan Bioxcin Femina şampuan, çeşitli bileşenlerle birlikte yoğun biocomplex B11 içerir. Saç derisini besleyen ve saçlara parlaklık kazandıran formülü sayesinde kadınlara özel olarak üretilen Femina şampuanı güvenle kullanabilirsiniz.

Bioxcin Genesis formülü, Femina’dan farklı olarak hem kadın hem erkek kullanıcılara hitap etmektedir. Genesis şampuanı saç dökülmeleriniz ve saç derisi problemleriniz için kullanabilirsiniz. Güçlendirilmiş formülü sayesinde yeni saç oluşumunu destekler. Düzenli kullanımda etkisi kanıtlanmıştır.

Tüm saç tiplerine uygun olarak üretilen Bioxcin Forte şampuan, en yoğun saç dökülmelerinde dahi kullanılabilir. Sekiz kat güçlendirilmiş formülü sayesinde zayıf saç köklerini güçlendirir ve yeni saç oluşumunu destekler. Tüm Bioxcin şampuanlar ıslak saç derisine masaj yaparak uygulanabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioxcin Şampuan Ürünleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Saç Tipi
Toplam 24 / 150 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/bioxcin