Bisiklet üreticisi olarak uzun yıllardır ülkemizde varlığını sürdüren Bisan, her tarzda bisiklet kullanıcısına yönelik ürünler üretir. Bisiklet kullanımı, sağlıklı yaşam alışkanlıkları arasında büyük bir öneme sahiptir. Gerek ulaşım aracı olarak gerekse spor aktiviteleri için kullanılabilir. Her yaş grubuna hitap eden bisikletleri ile Bisan bisiklet oldukça fonksiyonel ürünler tasarlar. Marka, temiz bir çevre için bisiklet kullanımını desteklemektedir. 

Bisan, dağ bisikletlerinden yol bisikletlerine ve çocuk bisikletlerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapar. Farklı özelliklere ve materyallere sahip onlarca seçenek bulabilirsiniz. Her bisiklet her türlü ortamda kullanılmadığı için tercih yaparken sıklıkla kullanılacak ortama göre tercih yapılması hem kullanımı kolaylaştırır hem de ürünün yıpranma payını azaltır. 
 

Kişiye Özel Bisiklet Seçimi Nasıl Yapılır? 

Bisiklet almaya karar verdikten sonra ilk olarak yapılması gereken hangi amaç için bisiklet alınacağına karar vermektir. Böylece size uygun kategorilerde bisiklet araması yapabilirsiniz. İlk defa bisiklet alıyorsanız eğer, bisiklet çeşitlerine ve kullanım alanlarına bakarak bilgi edinebilirsiniz. Bisiklet seçeneklerini daraltmak isterseniz, diğer bir karar verilmesi gereken nokta olan bütçeyi belirleyebilirsiniz. Bisikletlerin fiyatları genel olarak materyallerine ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Çeşit artırmak amacıyla bisiklet üretimi sırasında kullanılan birkaç farklı ham madde vardır. Bu sebeple geniş bir fiyat skalasına sahip olan ürünler arasından kendi bütçenizi belirleyerek daha rahat seçim yapabilirsiniz. 

Sağlıklı bisiklet kullanımı için dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında en önemlisi kendi boyunuza göre bir bisiklet boyutu seçmenizdir. Bisiklet gövdelerinin boyutları direkt olarak sürüş konforunuzu ve sağlığınızı etkileyen bir unsurdur. Bu gövdenin uzunluğu ilk kullanımda veya kısa süreli kullanımlarda sizi olumsuz etkilemese de özellikle uzun süreli kullanımlarda eklem ağrılarına sebep olabilir. Sürüş sırasında pedala uyguladığınız gücün tamamı tekerlere iletilmez. Bu güç kaybını minimuma indirmek için jant setinize ve lastik seçiminize de dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde fazla efor sarf etmenize rağmen bisikletiniz ile aldığınız yol oldukça az olabilir. 
 

Bisiklet Seçenekleri Nelerdir? 

Bisikletler genel olarak kullanıldığı alanlara göre kategorize edilir. Belirli kategoriler içerisinde yer alan bisikletlerin de birbirinden farklı özellikleri vardır. Bisan bisikletin üretimini yaptığı bisiklet çeşitleri arasında dağ bisikleti, şehir bisikleti, yol bisikleti ve çocuk bisikleti gibi ürünler vardır. Bu bisikletlerin kullanım alanları ise değişiklik gösterir. Zorlu arazilerde kullanım için tasarlanan bisiklet türü dağ bisikletleridir. Dağlık ve taşlık alanlarda kullanılan bu model bisikletlerin en büyük özellikleri darbeleri daha iyi emmesi ve güçlü fren sistemidir. Bu özellikler sayesinde arazilerdeki zorluklardan kaynaklanan sarsıntıyı engeller. Düşük vites sistemine sahiptir ve oldukça hafif modellerdir. 

Yol bisikletleri ise tamamen uzun süreli kullanımlar düşünülerek tasarlanmış modellerdir. Daha ergonomik ve konforlu olan bu bisikletlerin tekerlekleri dağ bisikletlerine göre daha ince ve büyüktür. Asfaltlarda veya az taşlı yollarda kullanıma uygundur. Vitesleri ise modelden modele göre farklılık gösterir. Yol bisikletlerinin bir çoğunda bulunan eğik gidonlar adeta bu tarz bisikletlerin ikonu haline gelmiştir. Şehir bisikletleri de tamamen günlük kullanım için tasarlanmış modellerdir. Diğer bisikletlere göre dış tasarımı biraz daha estetik olan bu ürünlerin, spesifik özellikleri orta boyda bir tekerleğe sahip olmaları ve farklı viteslere sahip olmalarıdır. Bu kategori içerisinde oldukça fazla çeşit vardır. Çocuk bisikletleri farklı yaş gruplarına göre üretilmektedir. Çeşitli aksesuarları da olan bu bisikletler, yaş gruplarına göre farklı gövde uzunluklarına sahiptirler. Aynı zamanda birçok modele harici tekerlek gibi aksesuarlar takılarak kullanım kolaylığı da sağlanabilir. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bisan Bisiklet Fiyatları

211 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Jant A-Z
  1. 26 inç
  2. 28 inç
  3. 24 inç
  4. 20 inç
  5. 27,5 inç
  6. 16 inç
  7. 700C
  8. 12 inç
  9. 18 inç
  10. 14 inç
  11. 29 inç
 6. Markalar A-Z
  1. Bisan Bisikletler
  2. Salcano Bisikletler
  3. Bianchi Bisikletler
  4. Kron Bisikletler
  5. Voit Bisikletler
  6. adidas Bisikletler
  7. Dynamic Bisikletler
  8. Nike Bisikletler
  9. Altis Bisikletler
  10. Puma Bisikletler
  11. Delta Bisikletler
  12. Hattrick Bisikletler
  13. Shimano Bisikletler
  14. Sram Bisikletler
  15. XLC Bisikletler
  16. HSGL Bisikletler
  17. Narr Bisikletler
  18. KNT Bisikletler
  19. Kaliteplus Bisikletler
  20. Vona Bisikletler
  21. Schwalbe Bisikletler
 7. Vites A-Z
  1. 21 Vites
  2. 24 Vites
  3. Vitessiz
  4. 7 Vites
  5. 6 Vites
  6. 10 Vites
  7. 3 Vites
  8. 14 Vites
  9. 27 Vites
  10. 16 Vites
  11. 18 Vites
  12. 12 Vites
 8. Bisiklet Tipi
 9. Renk A-Z
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Bisan
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/bisan
Başa dön