Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Blacksys Eagle CF100 2 Kameralı Full HD Full Box Araç Kamerası

Blacksys Eagle CF100 2 Kameralı Full HD Full Box Araç Kamerası

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26027

Blacksys, kameralar ve araç kameraları alanlarında uzmanlaşmış, Güney Kore merkezli bir markadır. Geliştirdiği teknolojiler sayesinde araç kameralarını bir adım ileri taşıyan marka, sağladığı görüntü kalitesi ve netlik ile öne çıkar. Firmanın dikkat çeken ürünlerinden biri olan Blacksys Eagle CF-100 2 kameralı Full HD Full Box araç kamerası, gece gündüz fark etmeden oldukça net bir görüntü elde etmenize imkân verir. Geniş bir açıya sahip olması ile konumlandırıldığı yerden aracınızın kör noktalarını dahi görmenize olanak tanır. İki kamera avantajı bulunan Blacksys Eagle CF-100 aracın aynı anda hem ön hem arka tarafına hâkim olmanızı sağlar. Alınan kayıtları bağlantı kurarak akıllı telefonlarda rahatça izleyebilir, başka cihazlara kaydedebilir ya da paylaşabilirsiniz.

Blacksys Eagle CF-100 Öne Çıkan Özellikleri

BlackSys CF-100 döngü kaydı, otomatik açma/kapama, G-sensörü ve park modu ile birlikte gelir. Kullanımdayken CF-100'ün görüntüleme yazılımını kullanarak Google Haritalar'da sürüş rotanızı takip edebilirsiniz. Ön kamera 130° derece diyagonal açıya, arka kamera ise 120° derece geniş bir açı ile mükemmel bir perspektife sahiptir.  Bu sayede araç etrafında gelişen olayları farklı açılardan görebilir, olaylarda detaylı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kameranın büyük bir acil durum düğmesi vardır, böylece üzerine yazılmasını önlemek istediğiniz video bölümlerini kaydedebilirsiniz. Ayrıca dahili pil yerine kapasitör kullanır. Kapasitörler genellikle pillerden çok daha uzun bir ömre sahiptir ve aşırı ısınma nedeniyle hasar görme olasılıkları daha düşüktür. Yüksek sıcaklıklarda dahi çalışabilen Blacksys Eagle CF-100 2 kameralı sürüş kaydedicisi, -20° derece ile +70° derecede çalışmaya devam eder. Eagle CF-100 kamerada gözünüzü yoldan ayırmamanız için sesli yönlendirme mevcuttur. Bu sayede yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Ön ve Arka Kamera Avantajı

Blacksys Eagle CF-100 çift kanallı kamera, ana ünite olan bir ön kamera ve uzun bir koaksiyel kablo aracılığıyla ana üniteye bağlanan küçük, silindirik bir arka kameradan oluşur. BlackSys CF-100'de yerleşik bir ekran bulunmaz. Fakat video çekimlerinizi incelemek için, kameranın AV jakına harici bir ekran bağlayabilir veya kaydedilen görüntüleri almak için microSD kartını bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza takabilirsiniz. MS Windows için görüntüleme yazılımı mevcuttur. Bu yazılım ile özel olarak görüntü üzerinde netlik bozulmadan yakınlaştırma yapabilirsiniz.

Blacksys Eagle CF-100 ön kamerası 1920x1080p çözünürlüğünde 14 Mbps bit hızında kayıt yapıyor. 2 MP Sony Exmor Cmos sensörlü ve F1.8 diyafram açıklığı ile gece gündüz kaliteli görüntü için uygun pozlamayı yapabiliyor. Blacksys Eagle CF-100 arka kamera ise 1280x720p çözünürlüğünde 4 Mbps bit hızında kayıt almanıza imkân veriyor. Çok küçük boyutlara sahip olduğu için ister araç arkası ister araç içine rahatça yerleştirilebiliyor. 1 MP Cmos sensörü arka kamerada da mevcut. Bu da Sony sayesinde iki kamerada da görüntü netliği için iki aşamalı bir gürültü önleyici bulunduğu anlamına geliyor.

Gece Çekimi ve Park Modu

Blacksys Eagle CF-100 park modunda çalışırken videoyu ara belleğe alma yeteneğine sahiptir. Bir hareket algıladığında olaydan 10 saniye öncesine kadar ve olaydan 20 saniye sonrasına kadar video kayıtlarını kaydeder. Böylece siz yokken bile aracınıza neler olduğunu detaylı bir şekilde inceleyebilir, elinizdeki kayıtları delil olarak kullanabilirsiniz.

Her iki kamerada hem gece hem gündüz kaliteli videolar kaydederek, tüm koşullarda aracınıza olan biteni ve yolculuk esnasında gelişen olayları tekrar izlemenizi sağlar. Blacksys Eagle CF-100 G-sensörü ile de darbe tahmini yapılarak 10 saniye önce kayıt başlar ve darbe olması durumunda olay bittikten 20 saniye sonrasına kadar kayda devam eder. Bu şekilde olayların nasıl geliştiği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de Blacksys markasının kuvvetli işlemcisine sahip Eagle serisinin CF-100 araç kamera sistemine sahip olmak isterseniz, sipariş vererek hemen sahip olabilirsiniz.


Blacksys Eagle CF100 2 Kameralı Full HD Full Box Araç Kamerası

Eagle CF100 Özellikler

 

-16 GB 10 Class Hafıza kartı Hediye 

- GPS Hediye

- AV out Hediye

-Eagle serisi ile daha kuvvetli işlemci.

-Sony Exmor Görüntü Sensörü 

-Core Logic 5530 işlemci 

-Gerçek 7 katmanlı F 1.8 Cam Lens 

-1920x1080p Gerçek Full HD ön kamera kaydı 

-1280x720p HD arka kamera kaydı 

-135 derece geniş açı 

- 64 GB max SD destekleme

- AV çıkışı ile istediğiniz medya oynatıcısına görüntü alma

- G Sensör (Darbe sensörü 10sn önce 20sn sonrası kayıt)

- Hareket sensörü (Park halinde hareket algılama 10sn önce 20sn sonrası kayıt

- Işıklı ve sesli yönlendirme 

- Super Capacitor güç koruyucu besleme 

- External GPS girişi 

-Özel PC yakınlaştırmalı görüntüleme yazılımı 

-Yüksek sıcak aralıklarına dayanıklılık -20 +70

-Akıllı telefonlarda kayıtları seyretme imkanı

-Basit kurulum çakmaklık kablosu ile enerji alma

-Türkçe detaylı kullanma Kılavuzu 

-Resmi 2 yıl garanti 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön