Saç ve saç derisi sağlığı, hem erkekler hem kadınlar için önemli konulardan biridir. Beslenen saçlar daha gür, dolgun ve sağlıklı görünür. Herkesin farklı bir saç tipi olduğu gibi, her saç tipinin de birbirinden farklı ihtiyaçları vardır. Piyasada farklı saç tipleri ve ihtiyaçlarına yönelik pek çok ürün bulunur. Blendax uzun yıllardır farklı saç tiplerine özel saç bakım ürünleri üreten bir markadır. Sağlıklı ve güzel bir görünüm için saç tipinize uygun Blendax şampuanı belirleyebilir, saçlarınızın dipten uca beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Blendax Şampuan

İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde sağlıklı saçlara ulaşmanızı amaçlayan Blendax, birbirinden farklı çeşitler sunar. Her geçen gün yenilenip geliştirilen formülü sayesinde daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı amaçlayan markanın, kadın, erkek ve çocuklar için ürettiği pek çok seçeneği bulunmaktadır.

Saçlarınız, gereksinimleri karşılandığı sürece daha parlak, güçlü ve sağlıklı görünür. Kimyasal işlem gören saçlar zamanla kurur, kırılır ve cansız bir görünüme bürünür. Kırık saç uçlarını onarmak ve saçlarınızda detox etkisi yaratmak isterseniz Blendax yeşil çay ve tomurcuk özlü; çabuk yağlanan saçlarınızda dengeyi yakalamak için bitki özlü; boyalı ve yıpranmış saçlarınızı canlandırmak için zeytinyağı özlü; ince telli ve her taramada kırılan saçlarınıza dolgun bir görünüm vermek için maya özlü şampuanlardan birini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızda yoğun ve kalıcı bir koku için meyve ve lavanta özlü Blendax şampuanlar da deneyebileceğiniz seçenekler arasındadır.

İsteğinize uygun şampuanı seçtikten sonra, ılık suda saç diplerinize masaj yaparak Blendax şampuanları kullanabilir, hemen ardından yumuşak ve parlak görünüm veren, size uygun saç kremi çeşitlerinden biri ile bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Blendax Şampuan Fiyatları

Bütçe dostu fiyat seçenekleri ve büyük boy ambalajları ile uzun yıllardır bilinen ve tercih edilen Blendax şampuanlar, kaliteli ürünler ile kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği markalar arasındadır. Saç ve saç derisi problemleri konusunda hassasiyet gösteren marka, üretim aşamasında pek çok sağlık testinden geçirilmektedir. İçerdiği bitkisel özler sayesinde sağlıklı saçlara kavuşmanız için doğal çözümler sunan marka, hassas, problemli saç derisi ve kepekli saçların da kullanabileceği şampuanlar üretmektedir.

Zeytinyağı, yasemin, lavanta, sarı kantaron, ısırgan ve kına gibi birçok doğal öz ile üretilen şampuanlar her gün kullanmanız için uygundur. Saçlarınızdaki elektriklenme, kabarma ve cansız görünüme son veren şampuan çeşitleri ile yenilik ve tazelik hissini deneyimleyebilirsiniz. Doğallığa önem veren ve bitkilerin mucizevi gücüne inanan herkesin ilgisini çekebilecek bu zengin içerikler ile saçlarınıza doğal güzelliğini geri kazandırabilirsiniz.

Blendax Şampuan Çeşitleri

Blendax şampuanlar, ürün çeşitliliği ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Kadınların ısı ile saç şekillendirme ve saç boyamadan kaynaklanan yıpranma problemlerine çözümler getiren şampuan çeşitleri olduğu gibi, erkekler için de kolay şekil alan ve uzun süre kalıcı koku bırakan şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Mentol özlü erkek şampuanları erkekler için üretilmiş, saç derisine yoğun bakım yaparak dökülme ve kepeklenme riskini azaltan şampuanlardır. Bu şampuan çeşitleri, yoğun mentol özü sayesinde ferahlık hissi vermekle birlikte, güne taze bir başlangıç yapmak için ideal ürünlerden biridir.

Yetişkinlere yönelik ürünlerinin yanı sıra çocuklar için de ürün seçenekleri bulunan Blendax şampuanlar, eğlenceli ambalajları ile küçük kullanıcılarına eşsiz bir banyo keyfi sunmaktadır. Göz yakmayan formülleri ve meyve aromalı içerikleriyle çocuklarınızın severek kullanabileceği şampuanlar, kız ve erkek çocuklara özel olarak farklı ambalajlarla üretilmektedir. Farklı koku ve renk seçenekleri sunan Blendax çocuk şampuanları, çocuklarınızın hassas cildi ve baş derisi için uygundur. Silikon ve paraben içermeyen Blendax çocuk şampuanlarını güvenle kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Blendax Şampuan Ürünleri

136 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kullanıcı
Toplam 48 / 136 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?