Kadınların estetik açıdan her zaman daha iyisini istemeleri, onları kozmetik ürünlerine yönlendirebilir. Seçilen ve düzenli olarak kullanılan ürünlerin kalitesi bu noktada önem kazanır. Birbirinden kaliteli ürünlerle kozmetik sektöründe dünya çapında çok sayıda kadına ulaşarak büyük beğeni toplayan Bobbi Brown tarafından geliştirilen lip gloss, allık, fondöten, BB krem ve daha pek çok ürünle siz de daha güzel görünebilirsiniz.

Bobbi Brown Ürünleri

Cildinizin güzel ve sağlıklı olması için cilt temizliğinize özen göstermeniz gerekir. Temizlik işleminizin ardından cildinize tonik uygulayarak cildinizin yenilenmesine ve yatışmasına yardımcı olabilirsiniz. Cildin gün boyunca kaybettiği nemi tekrar kazanmasına yardımcı olmak için gece kremleri sizin için ideal olabilir. Gece kremleri, içeriklerinde bulunan zenginleştirilmiş mineral karışımları sayesinde gece boyunca cildinizin yenilenme ve nem tutma kapasitesini arttırır. Ayrıca cildinizde mevcut olan ince çizgileri de doldurarak çizgi görünümünü azaltmasının yanı sıra, cilt renginizi eşitler ve dokularınızı onarır. Bu sayede cildiniz daha güçlü ve sağlıklı görünür. Hafif dokulu krem kullanmayı arzu ediyorsanız, jel yapısındaki kremler sizin için uygundur. Bobbi Brown tarafından geliştirilen hafif dokulu su bazlı emülsiyon, cildinize nem kazandırarak ferahlatırken; cildinizin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Gündüzleri rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kremler, cildinize makyaj için de uygun zemin hazırlar. En hassas cilt yapısına sahip göz altları için bu bölgelere özgü hazırlanmış kremleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca göz kremleri, cilt tarafından hızla emilerek gözaltı bölgesini nemlendirir, yatıştırır ve 24 saate kadar yeniler.

Makyaja başlamadan önce kapatıcı niteliğindeki ürünleri cildinizin gereksinimlerine göre seçip kullanmalısınız. Cildinizde bölgesel kızarıklıklar, lekeler ve sivilceler varsa, tam kapatıcı özelliğe sahip stick kapatıcılardan cilt tonunuza uygun olanlara yönelebilirsiniz. Stick ürünleri gözaltı bölgesi hariç olmak üzere yanak, çene, burun ve alın bölgenizde kullanabilirsiniz. Sorunlu bir cildiniz yoksa Bobbi Brown ürünleri arasında yer alan BB krem çeşitleriyle cildinizi beş etki sayesinde mükemmel bir hale getirebilirsiniz. BB kremler ve fondötenler; kusurları kapatırken cildinizin rengini eşitler, cildi nemlendirir, kırışıklık görünümünü azaltır ve cildinizi UVA ya da UVB ışınlarından korur. Tek krem ile sağlayacağınız bu etkiler sayesinde cildiniz anında ve uzun süreli olarak aydınlık bir görünüme sahip olabilir. Bobbi Brown Creamy Concealer ile gözaltındaki koyu halkaları kapatarak anında aydınlık, canlı ve daha dinlenmiş bir görünüm kazanabilirsiniz. Kit olarak sunulan Creamy Concealer modelleri, ikili bölmeleri sayesinde hem Creamy Concealer’ı hem de kalıcı yapıya sahip sıkılaştırılmış pudrayı bir arada sunar. Bu ürünleri daha rahat kullanabilmeniz için tasarlanmış Touch Up Brush fırçalar sayesinde elinizden kaynaklanabilecek bulaşmaların önüne geçebilir ve ağız ya da burun kenarları gibi ulaşılması güç noktalara kolayca rötuş yapabilirsiniz.

Göz farı ve maskara kullanımı ile gözlerinizi olduğundan daha çekici hale getirip ön plana çıkarabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken şey göz kapaklarınıza, hafifçe aydınlatan ışıltılı göz farını uygulamanızdır. Kaş kemiğinin altına açık tonlar uygulandığında gözleriniz iki kat daha fazla vurgulanmış olur. Kıyafetinize veya göz renginize göre seçeceğiniz uygun renkteki göz farını fırça ile uygularsanız, fırçanın kısa ve sık midilli kılları sayesinde kirpik çizgisinden kaş kemiğine kadar olan bölgeye rahat bir uygulama sağlamış olursunuz. Tercihinizi koyu renk fardan yana kullanacaksanız Eye Liner Brush ürünlerine yönelebilirsiniz. Bu tip uygulamalar için tasarlanmış özel fırça aracılığıyla Eye Liner Brush ile gözlerinize kusursuz vurgu yapabilirsiniz. Kirpiklere inanılmaz bir hacim veren ve kirpikleri tek tek ayıran siyah maskara, esnek formülü ile kuruduktan sonra dahi elastikiyetini korumayı sürdürür. Her kat ilk sürüldüğü gibi taze kalır ve gerek ilk kullanımdan sonra gerekse saatler sonra hiçbir şekilde bulaşmaz, topaklanmaz ve pul pul dökülmez.

Cilt tonunuza uygun seçeceğiniz ışıltılı toz allıkları, Bobbi Brown Face Blender Brush ile uygulayarak pürüzsüz ve eşit şekilde dağılım sayesinde canlı ve enerjik bir görünüm kazanabilirsiniz. Kendinize uygun bir lip gloss seçerek şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bobbi Brown

356 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti