Bosch Tilki Kuyruğu Fiyatları

Bosch, zengin yapı market ürün yelpazesiyle bireysel ve profesyonel kullanıcılara yönelik etkili çözümler sunuyor. İleri ve geri hareket ederek kesim gerçekleştiren bir elektrikli el aleti olan tilki kuyruğu, birçok farklı tipte malzemeyi başarılı şekilde kesebilmesiyle öne çıkıyor. Çok amaçlı kullanım için dizayn edilen Bosch tilki kuyruğu modelleri, tadilattan onarıma, kesimden budamaya kadar çeşitli uygulamalar sırasında kullanılabilir olması dolayısıyla hem pratik hem de kullanışlılığıyla dikkat çekiyor.

Pratik ve Konforlu Bir Kullanım Sağlayan Özellikler

 • Bosch tilki kuyruğu modellerinin testere mesnetleri, anahtar kullanmaya gerek olmadan pratik biçimde ayarlanabildiğinden ayarlama için kullanıma ara verme derdi ortadan kalkıyor.
 • SDS testere bıçak değişim sistemi sayesinde kullanıcılara tek el kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde bıçak değiştirme olanağı veriliyor.
 • Kıvrılabilir tasarımlı esnek uç seçenekleri, Bosch tilki kuyruğu modellerini kullanarak ulaşılması zor alanlarda bile düz ve pürüzsüz kesimler yapabilmek için fırsatı yaratıyor.
 • Elektrikli el aletlerinin plastik malzemeyle kaplı olan dişli gövdeleri sayesinde kullanıcılar, tilki kuyruğu modelini rahat biçimde kavrayıp güvenli bir kullanım gerçekleştirebiliyor.
 • Yumuşak ve kaymaz tasarımlı tutamak kısımları sayesinde Bosch tilki kuyruğu modelleri, uygulama sırasında rahat şekilde tutulabiliyor ve eli yormadan taşınabiliyor.
 • Entegre LED aydınlatma desteği, karanlık alanlarda gerçekleştirilen uygulamalar sırasında kullanıcıların kesim detaylarını gözden kaçırmasının önüne geçiyor.

Farklı Güçte Uygulamalara Yönelik Model Alternatifleri

 • Panter testere olarak da bilinen tilki kuyruğu testere modelleri, 710 ile 1600 watt arasında değişen motor güçleri ve 2500 ile 3000 arasında değişen devir / dakika hızlarıyla kullanıcılara farklı güçte uygulamalar gerçekleştirme olanağı sunuyor. Kullanıcılar, işlem gerçekleştirecekleri malzeme ve çalışma sürelerine göre model seçimi yapabiliyor.
 • Alçıpan ve gazbeton kesimi için özel olarak dizayn edilmiş Bosch tilki kuyruğu modelleri, kullanıcılara uygulama tipine göre daldırmalı kesim gerçekleştirme olanağı sağlıyor.
 • Üstün kemik kesme performansıyla dikkat çeken elektrikli el aleti, özellikle kurban kesim dönemlerinde yoğun şekilde faydalanılan bir parçalama aracı oluyor.
 • Bosch tilki kuyruğu modelleri ahşap, metal profil ve metal boru kesim uygulamalarında malzemeye göre farklı derinlikte kesimler gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor.
 • Markanın zengin ürün yelpazesinde farklı teknik özelliklere sahip model seçenekleri bulunduğu için Bosch tilki kuyruğu fiyatları, model özelinde değişkenlik gösterebiliyor.

Kablosuz Kullanım Rahatlığı Sunan Akülü Modeller

Kullanıcılara kablosuz kullanım rahatlığı sunan akülü Bosch tilki kuyruğu modelleri, sahip oldukları lityum iyon aküler sayesinde elektrik hattı bulunmayan alanlarda uzun süreli kesim uygulamaları gerçekleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Markanın ECP hücre koruma teknolojisiyle imal edilen akülü tilki kuyruğu modelleri, aşırı ısınma ve akü deşarjı gibi istenmeyen durumların meydana gelmesini engelliyor. Kolay biçimde değiştirilebilen aküler sayesinde kullanıcılar, şarjı biten aküler yerine yedek akü kullanarak kesintisiz çalışma şansı yakalıyor.

Soru 1: Bosch tilki kuyruğu modelleri, hangi malzemelerin kesimleri için kullanılabilir?

Cevap 1: Kullanıcılara kesim gücü ve kesim derinliği bakımından zengin seçenekler sunan Bosch tilki kuyruğu modelleri, metalden plastiğe kadar birçok farklı sertlik seviyesindeki malzeme üzerinde uygulanabilir.

Soru 2: Bosch tilki kuyruğu modelleriyle uygulama yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Cevap 2: Bosch tilki kuyruğu kullanımı sırasında modelin yapılacak uygulama için yeterli güce sahip olduğundan ve doğru kesim ucu tercih edildiğinden emin olmak gerekiyor.

Soru 3: Bosch tilki kuyruğu modelleriyle yapılabilecek alternatif uygulamalar nelerdir?

Cevap 3: Bosch tilki kuyruğu modelleriyle ana kesim işlemlerinin dışında içinde çivi veya metal bulunan ahşap malzemelerin ve dondurulmuş gıdaların kesimleri de gerçekleştirilebilir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Tilki Kuyruğu Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch Tilki Kuyrukları
  2. Makita Tilki Kuyrukları
  3. Dewalt Tilki Kuyrukları
  4. Gfb Tilki Kuyrukları
  5. Tomax Tilki Kuyrukları
  6. RTRMAX Tilki Kuyrukları
  7. AEG Tilki Kuyrukları
  8. Bay-Tec Tilki Kuyrukları
  9. Hitachi Tilki Kuyrukları
  10. RBT Tilki Kuyrukları
  11. Einhell Tilki Kuyrukları
  12. Flex Tilki Kuyrukları
  13. KLPRO Tilki Kuyrukları
  14. Knisaw Tilki Kuyrukları
  15. Max Extra Tilki Kuyrukları
  16. Black&Decker Tilki Kuyrukları
  17. JCB Tilki Kuyrukları
  18. Proter Tilki Kuyrukları
  19. Sgs Tilki Kuyrukları
  20. Vonroc Tilki Kuyrukları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Devir Hızı (Devir/Dakika)
 5. Motor Gücü
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003400/bosch
Başa dön