Çocuğunuzun boyunun ne kadar uzadığını düzenli bir şekilde takip edebilmek için boy ölçer modellerinden yardım alabilirsiniz. Boy ölçerler, geniş bir metraj aralığına sahip olduğu için detaylı ölçümler yapabilmenizi sağlar. Düzenli olarak yapacağınız ölçümlerde çocuğunuzun boyunun ulaştığı noktayı kalem yardımıyla işaretleyebilirsiniz. İşaretli noktalara tarih atmanız, çocuğunuzun hangi zaman aralıklarında ne kadar uzadığını ayrıntılı bir şekilde öğrenmenizi mümkün hale getirir. Birbirinden farklı boy ölçer modelleri içeren aksesuarları çocuğunuzun odasındaki boş duvarlara yapıştırabilirsiniz. Yapışkan yüzey özelliği, duvarların yanı sıra çeşitli mobilyalara da ürününüzü yapıştırabilmenizi sağlar.

Boy Ölçerlerle Çocuğunuzun Odasını Dekore Edin

Dekorasyon ögesi olarak da kullanılabilen boy ölçer modelleri, çocuk odalarına daha sevimli ve şık bir görünüm kazandırmayı başarır. Çocukların renkli dünyasına uygun dizaynlar sayesinde boy ölçerlerin sunduğu çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Zürafa figürüne sahip ürünler çocuğunuzun dikkatini çeken bir dekor oluşturabilmenize yardım eder. Sevimli zürafaların yanı sıra aslan, fil gibi hayvanları içeren boy ölçer modelleri de bulunur. Ağaç şeklinde tasarlanan boy ölçerler uzun yapılarıyla çocuk odalarındaki dolapları zarif bir şekilde kaplar. Yapışkan yüzey özelliğinden yararlanarak boy ölçme ürününü dolapların kapaklarına güvenli bir şekilde yapıştırabilirsiniz.

Pratik Kullanım Olanağı Yaratan Aksesuarlar

Boy ölçer modelleri çocuk odalarını tamamlayan aksesuarlar arasında yer alır. Jelatinli kaplamaya sahip boy ölçerleri kısa sürede koruma bantlarından ayırabilirsiniz. Yapışkan arka kısım, ürünü duvar ya da dolap gibi alanlara monte edebilmenizi kolaylaştırır. Yapışma işleminin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için önce üst kısmı yapıştırmaya özen gösterebilirsiniz. Boy ölçerlerin boydan boya yapışkan bir yapıya sahip olması, üst kısımdan sonra diğer kısımları da kısa sürede yapıştırabilmenizi sağlar. Kapılara da asılabilen boy ölçer modelleriyle çocuğunuzun odasına dikkat çekici ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kaliteli baskılarla üretilen çıkartmalar, boya kalemleriyle çocuğunuzun çizim yapabilmesi için uygun bir yüzeye sahiptir.

Büyüme Ürünleriyle Çocuğunuzun Odasının Tasarımını Tamamlayın

Boy ölçer çeşitleri, yapışkanlı modellerin yanı sıra ahşap ürünleri de içerir. Dayanıklı masif ahşaptan üretilen büyüme tahtalarını çivi yardımıyla askılarından duvara asabilirsiniz. Cetvel görevi de gören boy ölçüm tahtaları, çocukların kendi boylarını kolayca ölçebilmesi için uygundur. Zımparalanıp boyanarak kullanıma sunulan ahşap levhalar, çocuk odalarının konseptine uygun bir tasarım oluşturabilmenize yardımcı olur. Oldukça uzun şekilde tasarlanan boy ölçer modellerini sipariş ederek kendi boyunuzu da rahatlıkla ölçebilirsiniz. PVC malzemeyle üretilen çıkartmalar, orman ve ağaç temalı tasarımlarıyla boy ölçümü yapabilmenin yanı sıra zarif bir dekor oluşturabilmenizi de sağlar. Toksik maddeleri içermeyen duvar çıkartmaları, ince yapıları ve canlı renkleriyle çocuk odalarına şıklık katar.

Doğru Boy Ölçümü Nasıl Yapılır?

Çocuğunuzun boyunu doğru bir şekilde ölçebilmek için santimetreleri net çizgilerle vurgulayan ve büyük sayı puntolarına sahip boy ölçerlerden yardım alabilirsiniz. Odada ayna bulunması da ölçümü bireysel olarak kolayca yapabilmeye yardımcı olur. Çocuğunuzun vücudunu dik tutmasını sağlayarak boyunu doğru şekilde ölçebilirsiniz.

 Boy Ölçerler Nerelerde Kullanılabilir?

Pratik bir kullanım yaşatan boy ölçerler, düz ve geniş zeminlerde kullanabilmeniz için ideal özelliklere sahiptir. Plastik yüzeylerde, ahşap dolaplarda ve duvarlarda boy ölçerlere yer verebilirsiniz. Boy ölçerler çocuk odası kapılarında ya da koridorlarda kullanabilmeniz için de uygundur.

Boy Ölçerler Nasıl Monte Edilir?

Boy ölçerinizi yapıştıracağınız yüzeyin kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekir. Koruyucu bantlarını sökerek boy ölçerinizi ilgili noktaya kısa sürede yapıştırabilirsiniz. Ahşaptan imal edilen boy ölçme tahtalarını ise duvara çiviyle monte edebilirsiniz.


  • Boy Ölçerlerle Nasıl Dekor Oluşturulur?

  • Tematik özelliklerle tasarlanan boy ölçerler, çocuğunuzun odasına uyum gösterebilecek birçok modeli içerir. Bu modelleri inceleyerek eviniz için en uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Sade ve sevimli bir dekor oluşturmak için boy ölçerleri çocuğunuzun odasındaki boş alanlara yapıştırabilirsiniz. Dijital baskı tekniğiyle üretilen şık ürünlerle çocuğunuzun odası daha estetik ve kullanışlı bir yapıya kavuşur.
  • Boy Ölçerler Nerelerde Kullanılabilir?

  • Evinizde çocuk odasında ya da koridorlardaki boş alanlarda boy ölçerleri kullanabilirsiniz. Okul, kreş ve muayenehane gibi alanlarda çocukların ilgisini çekip, gerekli zamanlarda ölçüm yapmak için boy ölçme ürünlerini değerlendirebilirsiniz.
  • Boy Ölçerler Nasıl Yapıştırılır?

  • Arka kısımlarında yapışkan bölüm bulunan boy ölçerleri uzunluklarına uygun noktalara yapıştırabilirsiniz. Sökülebilir bantları çıkardıktan sonra boy ölçeri yukarıdan aşağıya doğru zemine bastırarak yapıştırabilirsiniz. Pürüzsüz bir bastırma için yüzeyin düz olmasına dikkat etmeniz gerekir.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Boy Ölçer Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 398 ürün
DSACategoryId/2147483639/301127/23012883/23020685