Boyalar hayatın her alanında daha keyifli ve renkli bir atmosfer yaratmak amacıyla kullanılabiliyor. Gıdadan tekstile, ev ve iş yerlerinde kullanılan her türlü ürüne renk vermek ve kullanım rahatlığının yanında şıklığı da sağlamak amacıyla kullanılan boyalarda istenen ve hayalleri süsleyen renklerin yakalanması için boya renklendiricileri pratik ve kullanımı kolay bir çözüm yaratıyor. Boya renklendiricilerini kullanarak hayallerinizi süsleyen her rengi evinizin duvarlarına ya da boyayı uygulamak istediğiniz her türlü yüzeyde yakalayabilirsiniz.

Boya renklendiriciler duvar, metal, ahşap gibi çeşitli yüzeylere uygulanacak beyaz boyaya karıştırılarak kullanılabiliyor. Bu sayede istenen renk ve ton kolayca yakalanıyor. Ayrıca yalnızca beyaz boyaya değil, istenen herhangi bir renk boyaya da karıştırılabilen boya renklendiriciler, farklı kombinasyonların ve renklerin yaratılmasına olanak sağlıyor. Bu sayede standart renkler dışında renk arayışında olanların imdadına yetişiyor. Yaşadığı mekânda ve kullandığı eşyalarda tarzını yansıtmak isteyenler için oldukça pratik ve kolay uygulanabilir özelliğiyle dikkat çeken boya renklendiricileri kullanma talimatlarına uygun olarak uygulandığında her türlü yüzeyde kullanılabiliyor. Su bazlı renklendiriciler her türlü yüzey için üretilen boyalara karıştırılabiliyor ve bu sayede boyanın rengini istenen tona dönüştürüyor. Dilerseniz hobi amaçlı kendiniz kullanabilir, dilerseniz boya işlerinizi yapan ustalara verebilirsiniz. Yaratıcılığını konuşturmak isteyen herkes, standart renkler dışında dilediği rengi boya renklendiricilerle yakalayabilir. Ayrıca renklendiriciyle karıştırılan boyalar daha uzun süre kullanım sağlıyor ve mat ya da parlak olması istenen yüzeylerde farklı bir dokunuş yaratıyor. Genellikle son kat boya uygulamasında kullanılması tavsiye edilen renklendiricilerden simli ve parlak olanlar evinize ve eşyalarınıza bambaşka bir görünüm kazandırıyor.

Boya Renklendirici Fiyatları

Boya renklendiricileri mobilyalarından, evinin duvarlarından sıkılan ve hayatında farklı bir bakış açısı yakalarken tarzından ödün vermek istemeyenler için pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Ayrıca el becerisini geliştirmek ya da ellerindeki eski eşyaları değerlendirmek isteyenler için de ideal bir uygulama olan boyama, boya renklendiricileriyle daha keyifli hale geliyor. Ürünler istenen rengin yakalanabilmesini sağlaması dışında, kolay uygulama imkânı da sunuyor. Kolay kuruyan ve uygulandığı yüzeylerin daha uzun süre kullanılabilmesini sağlayan renklendiriciler yaratıcı ruhunu gözler önüne sermek isteyenler için fırsat yaratıyor.

Kumaştan ahşaba, betondan metal yüzeylere kadar tüm yüzeylerde uygulamak için boya renklendirici bulmak mümkün. Piyasada var olan renkler dışında farklı renk ve desen elde etmek isteyenler boya renklendiricilerini rahatlıkla kullanabiliyor. Gıda boyalarına karıştırılabilen renklendiriciler sayesinde çocuklar ve gençler hem midelerine hem de göz zevklerine hitap eden yiyecek ve tatlıların keyfini çıkarıyor. Gıda boyası renklendiriciler az miktarda kullanıldığında bile yoğun renk veriyor ve bu sayede ev ekonomisine katkı sağlıyor. Ev dekorasyonunda kullanılan boya renklendiricilerinin miktarı istenen yoğunluğa ve renk tonuna göre ayarlanabiliyor. Üstün kalitesi ve ekonomik fiyatlarıyla renklendiriciler boyaların rengini değiştirmekle kalmıyor, ayrıca boya işlerinin maliyetini düşürmeye de yardımcı oluyor. Birbirinden farklı tonları kartelalardan seçebileceğiniz gibi, boya içerisine karıştırdığınız renklendirici miktarını değiştirerek farklı tonlar da elde edebilirsiniz. Evinizin duvarlarında birbirine yakın ancak farklı renk ya da tonlar kullanmak istiyorsanız iki farklı renkte boya almak yerine yalnızca beyaz boya ve renklendirici kullanarak ton farkı yaratabilirsiniz.

Farklı renk ve tonları ürün bilgileri bölümünden inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürünün kullanma talimatlarını ve kullanılacak miktarı da bu kısımda görüntüleyebilirsiniz. Eğer siz de evinizde, iş yerinizde ya da kullandığınız eşyalarda renk değişikliği yaparak bambaşka bir atmosfer yakalamak istiyorsanız boya renklendiricilerden keyfinize ve tarzınıza uygun olanı hemen satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Boya Renklendiriciler

104 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Polisan Boya Renklendiriciler
  2. Elito Boya Renklendiriciler
  3. Tahtakale Toptancısı Boya Renklendiriciler
  4. Ünlü Boya Renklendiriciler
  5. Tito Boya Renklendiriciler
  6. Fawori Boya Renklendiriciler
  7. KRK Boya Renklendiriciler
  8. Dyo Boya Renklendiriciler
  9. Elif İş Eğitimi Boya Renklendiriciler
  10. Evol Boya Renklendiriciler
  11. Brtrkimya Boya Renklendiriciler
  12. MİXOL Boya Renklendiriciler
  13. Pamukkale Boya Renklendiriciler
  14. Pass Boya Renklendiriciler
  15. hobi24 Boya Renklendiriciler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Miktar A-Z
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/60001216/60007333/60007334
Başa dön