Boyunluklar

Araçlarda çarpma, çarpılma sonucu meydana gelen trafik kazaları ve hasarlar çoğu zaman içindekilere de zarar vererek hassas bölgelerden biri olan boyun bölgesinin zedelenmesine yol açabiliyor. Hayati önem taşıyan boynun zarar görmesini engellemek daha  sonrasında ciddi sağlık problemleriyle karşılaşmamak adına oldukça önemli bir konu.
Hareketli olan boyun bölgesine alınan darbeler sonucu sargı ve benzeri ilk yardım malzemeleri işe yaramadığından dolayı genelde boynu sabit tutabilmek için özel boyunluklara ihtiyaç duyulur. Sert malzemelerden üretilen boyunluklar kaza ile birlikte darbe almış boynun herhangi bir hareket sonucu zarar görmesini engellerken, boynu dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da korur. Hayati öneminden dolayı yolcu taşıyan araçlarda koltuk sayısı kadar bulundurulması zorunlu olan boyunluklar hususi araç kullanıcıları için de can güvenliğini tehdit eden durumlarla karşılaşılmaması adına aynı düzeyde önemlidir.
Siz de aracınızda boyunluk bulundurarak tehlikeli durumlara karşı önlem almak istiyorsanız hepsiburada.com boyunluklar başlığına göz atmanız yeterli. Birçok farklı markanın, farklı boyunluk türlerini bulabileceğiniz bu kategoriden istediğiniz ürünleri seçerek sepete ekleyebilir, isterseniz Hemen Al butonuyla işleminizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir ya da daha sonra sipariş işleminizi tamamlamak üzere ürünlerinizi sepetinizde bulundurabilirsiniz. Ayrıca hepsiburada.com eğer ürün bitmek üzereyse ya da sınırlı stok ise mevcut durumu ürün sayfasında belirterek beklenmedik durumlarla karşılaşmanızı engeller.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boyunluk Fiyatları

24 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/271153