Dünya markası Britax Römer'in sunduğu bebek arabaları ve oto koltukları ile çocuğunuzu güvenle taşımaya başlayabilirsiniz. Oto koltukları, farklı araç modellerine uyum sağlayan tasarımları ve emniyet kemerli kullanım desteği ile dikkat çeker. Bebek arabalarında yer alan kilitlenebilir tekerlekler ile bayır konumundaki alanlarda aracınızı sabitleyerek çocuğunuzun güvenliğini artırabilirsiniz. Geniş ve ergonomik bir oturma ünitesine sahip olan Britax Römer oto koltukları ve bebek arabaları yumuşak minderleri ile çocuğunuz için keyifli bir yolculuk sunar. Geniş renk seçeneğine sahip oto koltukları arasından tercihinize en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Britax Römer'den Güvenliği Artıran Önlemler

 • Güven veren oto koltuklarının ve bebek arabalarının üreticisi Britax Römer sayesinde sağlam gövdeleriyle darbelere karşı direnç gösteren ürünleri hayatınıza sokabilirsiniz.
 • Ayarlanabilir sırt desteğini değerlendirerek çocuğunuzu oturma konumuna ya da uyku pozisyonuna getirebilirsiniz.
 • Britax Römer bebek arabalarının ve oto koltuklarının yüzeylerini nemli bez yardımıyla kısa sürede temizleyip çocuğunuz için hijyenik bir alan oluşturabilirsiniz.
 • Omuz yastığı desteğine sahip modeller bebeğinizi araçların manevralarına karşı daha iyi şekilde korur.
 • Tenteli bebek arabalarını her mevsimde ve her türlü hava koşulu altında etkili biçimde kullanabilirsiniz.

Portatif Özellikler Sayesinde Zaman Kazanın

Britax Römer bebek arabalarının çıkarılabilir kılıfları, yıkanabilir olmalarıyla lekelerden arındırabilmeniz için uygundur. Aynı şekilde markanın oto koltuklarının da çıkarılabilir yapıdaki minderleri sayesinde bebeğinizi temiz bir ortamda taşımanın rahatlığını yaşarsınız. Katlanabilir şekilde imal edilen bebek arabalarını ailecek çıktığınız seyahatlerde aracınızın bagajına kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Aynı şekilde varış noktasına geldiğinizde de bebek arabasını bagajdan çıkartıp rahatlıkla saniyeler içinde kurabilirsiniz. Bebeğinizi uyuturken güneş ışınlarını önlemek ve rüzgarı engellemek için tenteyi kapalı tutabilirsiniz. Kolayca kavrayarak çocuğunuzun uykusunu bölmeden elinizde taşıyabileceğiniz ana kucağı çeşitleriyle de çok yönlü bir marka olduğunu kanıtlayan Britax Römer, size çocuğunuzu en güvenli şekilde taşımanın iç huzurunu yaşatır. 

Eşyalarınızı Düzenli Bir Şekilde Taşıyın

Britax Römer, bebek bakım çantası modelleri üreterek gün içerisinde çocuğunuzun ihtiyaç duyabileceği ürünleri yerleştirebileceğiniz bir aksesuara sahip olmanızı da mümkün kılar. Birçok bölmesi ile anne babaların beğenisini kazanan bebek bakım çantalarının ceplerine fermuar aracılığıyla erişebilirsiniz. Biberondan bebek bezine kadar birçok yararlı eşyaya yer verebileceğiniz şekilde dizayn edilen çantalar, askılıklarıyla rahatlıkla taşınabilir. Çantanın sahip olduğu yumuşatılmış askılık pedleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm bebek bakım ürünlerini vücudunuzu zorlamadan konforlu şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Biberonları dikey olarak konumlandırabileceğiniz yan bölmelere de sahip olan bebek bakım çantaları ile çocuğunuzun mamasını dökülmeden güvenle taşıyabilirsiniz. Diğer yandan çanta bölmesi yer alan bebek arabalarına bebek bakım çantanızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Çantanızı asabilmeniz için de ideal bir tasarıma sahip olan bebek arabaları ile yüklerinizi zahmetsiz bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Tek Elle Kullanabileceğiniz Modern Ürünler

Britax Römer'in tasarladığı oto koltuklarının ve bebek arabalarının oldukça düşük ağırlıklara sahip olmaları tek elle ürünleri kontrol edebilmenizi kolaylaştırır. Katlanma mekanizması bulunan bebek arabalarını, mekanizmayı aktif hale getirip boş haldeyken de tek elle taşıyabilirsiniz. Tekerlekleri sökülebilen bebek arabalarını otomobilinizin bagajına daha rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz. Ayrıca bebek arabasının tekerleklerinin çamurlanması durumunda tekerlekleri çıkartarak su ile yıkayabilirsiniz. Sarsıntı düzeyini azaltan ve az ses çıkaran tekerlekler ebeveynlere ve çocuklara rahat bir seyahat için gerekli desteği sağlar. Ön tekerlekleri tam tur şeklinde dönebilen bebek arabalarının tekerlekleri manevra yaparken hareket kabiliyetinizde de artış sağlar. Tentelerinde ebeveynlere özel pencere bulunan bebek arabaları ile çocuğunuzu gözlemeniz de daha kolay bir hal alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Britax Römer

697 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Güvenle Kapında
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön