ARA
Loading interface...
Loading interface...
Brons
Brons Kalem Seti Siyah Kalem + Silgi + Mürekkep Br-992

Brons Kalem Seti Siyah Kalem + Silgi + Mürekkep Br-992

Brons
%0 indirim 43,20 TL 43,20 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/15315
Brons Kalem Seti Siyah Kalem + Silgi + Mürekkep Br-992

Okul, dershane veya iş yeri gibi çeşitli mekânlarda bulunan beyaz tahta kalemi, silgi ve mürekkep kolay bir kullanım imkânı sunar. Sert ve yumuşak uç yapıları ile üretilen tahta kalemleri önemli bir yardımcı olarak görev yapar. Basit ve ekonomik bir araç olan tahta kalemlerinin mürekkebini kolaylıkla doldurabilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Solvent bazlı mürekkebi kuru ve ıslak bir tahta silgisi ile hızlıca silebilirsiniz. Brons Kalem Seti Siyah Kalem + Silgi + Mürekkep Br-992, pratik ve rahat bir kullanım sunduğu için sıklıkla tercih edilir. 

Derslerin Yardımcısı Brons Kalem Seti

Kaliteli mürekkebe sahip Brons kalem ile hızlı ve kolay bir şekilde yazı yazabilir, zamandan kazanabilirsiniz. Doldurulabilir kalemlere uygun mürekkep ile kalemi uzun yıllar rahatlıkla kullanabilir ve ekonomik olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Polipropilen malzemeden üretilen kalem ve silgi oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kalemin kolaylıkla silinebilmesi seçim nedenlerinin başında gelir.

Derslerinizin Baş Rol Oyuncusu  

  • Beyaz tahtada iz bırakmayan Brons mürekkep ile elinizi kirletmeden anlatımınızı yapabilirsiniz.
  • Hızlı not almanız gereken yerlerde kuru silgi ile silinmesi, önem taşır.
  • Silgi ve kalemin ergonomik yapısı, kolay ve uzun süreli rahat bir tutuşu da beraberinde getirir. Mürekkep ve kalem yazım performansınızı doğrudan etkiler.
  • Kullanım sıklığınıza bağlı olarak keçeli kalem ve silginin ömrü değişkenlik gösterse de, kolaylıkla yıpranmayarak kaliteli bir yapıya sahip olduğunu kanıtlar.

Geniş Kullanım Alanı ile Brons Kalem Seti 

Kalem, silgi ve mürekkepten oluşan set ile beyaz tahtada çizim yapabilir ya da yazı yazabilirsiniz. Ucunun kalınlığına göre çizimlerinizin içini renklendirerek üç boyutlu hale getirebilirsiniz. Brons Kalem Seti, kaliteli malzemelerden üretilip dayanıklı bir kullanım imkânı sunar. Evde kardeş ya da çocuğunuza ders anlatırken kullanabileceğiniz set ile iş yerinizde projenizin sunumunu da yapabilirsiniz. Canlı ve parlak rengi ile dinleyicilerinizin dikkatini kolaylıkla toplayabilir ve rahat bir anlatım gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı tahtada öğrencilerinize ders anlatırken kolaylık sağlayan kalem seti, okul ya da dershanenin demirbaşları arasında yer alır. Hem ekonomik hem de kaliteli mürekkebe sahip olan set, damlatma ağızlığı ile kolay bir dolum imkânı tanır. Özel kapağı sayesinde sızdırma yapmayan kalemi uzun süre rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Brons kalem seti, konforlu tutuş imkânı sunarak uygulamalarınızı keyifli bir hale getirir.    

Pratik Ürün Çeşitliliği ile Brons

1952 yılında Abdurrahman Karslıoğlu tarafından kurulan Brons markasının ürün gamı geniş bir yelpazeye yayılır. Resim malzemelerinden ofis gereçlerine, oyun hamurlarından sandalye ve masa çeşitlerine kadar her ihtiyaç ve beklentiye hitap eder. Kırtasiye ürünlerinin ticaretini yapan marka, ürünlerinin büyük çoğunluğunu kendi fabrikalarında üretir. 

Kalem Seti ile Ekonomik Kullanım

Doldurulabilir tahta kalemi, hem ekonomik hem de kalitelidir. Sızdırmaz kapağı ve damlatmaz ağızlığı ile mürekkepi doldurmanız oldukça kolay bir hale gelir. Polipropilen plastik malzemeden üretilen kalem, mürekkep ve silgi dayanıklı bir kullanım sunar. Keçe malzemesi ile mürekkebi iz bırakmadan temizleyen tahta silgisi, uzun süre aşınmadığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kullanım alanları çeşitliliğine sahip kalem seti ile birbirinden farklı yüzeylerde uygulamalar yapabilirsiniz. Brons Kalem Setini beyaz tahta ile birlikte parti ya da konser gibi özel etkinliklerde pankart veya poster hazırlamak için de tercih edebilirsiniz. Ekonomik ve ergonomik tasarımı ile dikkat çeken ürün grubuna farklı bir renkte kalem eklenerek renk katılabilir. Uzun ömürlü bir kullanım vadeden kalem seti ile etkileyici çizimler ya da öğrencilerinize uygulamalı ders anlatımları yapabilirsiniz.  


Tahta Kalemi 
• Doldurulabilir
• Kaliteli
• Ekonomik
Tahta Silgisi
• Keçe malzeme ile iz bırakmadan siler
• Tutuş kısmı plastiktir
Mürekkep
• Bütün markalara ait tahta kalemleri ile kullanılabilir
• Hem ekonomik hem de kalitelidir
• Avrupa menşeli kaliteli iz bırakmaz mürekkep
• Özel kapağı sayesinde sızdırmaz
• Damlatma ağızlığı ile kolay kullanım
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RM4JE
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön