Asırlık bilgi ve üretim deneyimi bulunan Brother markası üstün Japon teknolojisiyle geliştirdiği baskı ve görüntüleme ürünleriyle ön plana çıkıyor. Dünya çapında tanınan ve güvenilir bir marka olan adını duyuran Brother, yenilikçi anlayışıyla modern çağın ihtiyaçlarına uygun, kolay kullanım imkânı sunan yüksek donanımlı yazıcı modelleriyle evlere ve ofislere fonksiyonel çözümler sağlıyor. Uzun süre herhangi bir operasyonel müdahaleye gerek duymadan kendi kendini yenileyen Brother tanklı yazıcı modelleri, geleneksel yazıcılara oranla işlevsel, zahmetsiz ve enerji tasarruflu bir kullanım imkânı veriyor. Yoğun baskı hacmine ihtiyaç duyulan zamanlarda bile aynı kalitede aldığı baskılarla mükemmel sonuç veren, aynı zamanda kopyalama ve tarama yapılabilmesini de mümkün kılan çok fonksiyonlu Brother tanklı yazıcılar, ufak boyutlarıyla rağmen işlevsel nitelikleriyle kullanıcıları hayran bırakıyor.

Çok Nitelikli ve Fonksiyonel Brother Tanklı Yazıcı

 • İnovatif yaklaşımıyla, baskı teknikleri ve teknolojiyi birleştiren Brother tanklı yazıcı ürünlerinin All in One nitelikteki modellerinde 6000 sayfa ekstra fazladan baskı kapasitesi bulunuyor.
 • Ekonomik mürekkep şişeleri sayesinde orijinal bir tank sistemine sahip yazıcılar herkesi mürekkep doldurma zahmetinden kurtarıyor. Sadece ihtiyaç olan renklerin değiştirilebilme kolaylığı ile de fazla mürekkep tüketimine engel olunuyor.
 • 2 ya da 4 sayfadan oluşan dökümanları tek sayfaya sığdırma özelliği sayesinde taslakları bir sayfada görüntüleyerek kağıttan tasarruf edilmesi sağlanıyor.
 • Yazıcıların ön kısmında bulunan ve 45 derece olarak ayarlanan açısıyla akmayı önleyen akıllı bir tasarımı bulunan mürekkep tankına kolayca ulaşılarak zahmetsizce dolum işlemi tamamlanabiliyor.
 • Önden erişilebilen dahili mürekkep tankı şeffaf kapaklı özel tasarımı sayesinde rahatça görülebiliyor ve istenildiği zaman miktarını kontrol edebiliyor.
 • 11 / 16 PPM üstün baskı hızıyla çıkış alınmasını beklemek yerine zamandan tasarruf edilerek verimli vakit geçirilmesi sağlanıyor.

Sağlam Donanım ve Kompakt Tasarım

 • Bitmeyen kartuş sistemiyle son teknolojiye sahip bir kullanım sunan Brother tanklı yazıcılar, etkin baskı imkânı haricinde yüksek çözünürlüklü tarama, fotokopi ve faks nitelikleriyle de iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarını çözüyor.
 • Evlerdeki odalarını küçük birer ofis haline getirmek isteyenler için ise ergonomik tasarımları ve boyutlarıyla fazla yer kaplamayan ve mekân tasarrufu kazandıran bir kullanım sunuyor.
 • Farklı odalara da rahatça taşınarak kolayca monte edilebilen yazıcıların bazı modelleri Wi-Fi ile kablosuz bağlanma özellikleriyle konforu maksimuma çıkartıyor.
 • Sadece bir makinede birçok işlevin gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan tanklı yazıcılar, sağladıkları enerji tasarrufu ile de kullanıcılardan tam puan alıyor.
 • Genellikle 4 adet tankı bulunan yazıcı modelleri USB girişi, hafıza kapasitesi, mobil baskı özelliği, renkli renksiz çıkış imkânları, tarama nitelikleri ve açıklamaların belirtildiği LCD ekranları ile işlevselliği maksimuma çıkarıyor.
 • Geniş sayfa çekmeceleri, tek sayfa manuel besleme yuvası ve farklı kağıt türleri üzerine baskı yapabilmesi sayesinde etkin bir kağıt kullanım işlevselliği sağlıyor.

Göze Hitap Eden Şık ve Estetik Görünüm

Brother tanklı yazıcı modelleri sayesinde hem verimli çalışma ortamları yaratılıyor hem de göze hitap eden modern dizaynları ile her ortama teknolojik ve hoş bir ambiyans katılıyor. Minimuma indirilen ebatlarıyla mekandan kazandıran yazıcılar, kısa sürede tarama imkânı sağlaması haricinde hızlı çıkış alabilme nitelikleriyle zamandan da tasarruf ettirirken pratik olarak kullanılabilen baskı motoru sayesinde yazı belgeleri, grafikler ve fotoğraflar kusursuzca çoğaltılabiliyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Brother markası, ürettiği her çeşit çok fonksiyonlu tanklı yazıcı ürününde enerji verimliliği ve sürdürülebilirliğe fazlasıyla önem veriyor. Ürünlerinin tümünde çevreye olumsuz etkileri azaltarak yeni kaynak ihtiyacını azaltan ve üretimde kullanılan materyalleri tekrar endüstriye geri kazandıran dönüştürülebilir içeriğe sahip ürünleriyle uluslararası pazarda fark yaratıyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Brother Tanklı Yazıcı

6 ürün var
 1. Markalar
  1. Epson Tanklı Yazıcılar
  2. Canon Tanklı Yazıcılar
  3. HP Tanklı Yazıcılar
  4. Brother Tanklı Yazıcılar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Renk
 5. Bit Değeri
 6. USB
 7. Baskı Türü
 8. Yazıcı Tipi
 9. Tarama Çözünürlüğü
 10. Wi-Fi
  1. Var
  2. Yok
 11. Tarayıcı Özelliği
 12. Fotoğraf Baskısı
 13. Faks Özelliği
 14. A3
 15. Fotokopi Özelliği
 16. Dublex Baskı
 17. Kartuş / Toner Adedi
 18. Satıcı
 • Marka Brother
DSACategoryId/2147483646/3013118/80194056/brother
Başa dön