Hedefi Türkiye'nin vizyonunu genişletmek ve geliştirmek olan Buzdağı Yayınevi, yayınlarını da bu doğrultuda çıkarıyor. Türkiye'nin geleceği açısından oldukça önemli olan teknoloji, Ar-Ge yönetimi, siber güvenlik, yazılım, eğitim politikaları, girişimcilik, finans gibi konularda çıkardığı kitapları okuyucularıyla buluşturuyor. Çağa ayak uydurup, gelişmeleri takip ederken aynı zamanda sanat ve sosyal bilimler alanında da yayımladığı kitaplarla her kitleye hitap ediyor. Eğitici ve öğretici yayınlarıyla genç kitleye yol haritası sunuyor. İş dünyasının detayları hakkında okuyucuya bilgiler veren kitaplar yayımlıyor. Genç girişimciler tarafından oldukça beğenilen kitaplara imzasını atıyor. 

En Güncel Finans Kitapları

Kripto para çağında en yenilikçi bilgiler sunan ekonomi ve finans kitapları, Buzdağı Yayınevi tarafından ilgili kitleye sunuluyor. Ekonomideki son gelişmeler, izlenmesi gereken yöntemler, yepyeni finansal terimler, dijital ve geleneksel para konuları hakkında bilmeniz gereken ne varsa bu kitaplarda yer alıyor. Farklı toplumların ekonomisine değinen, istatistiki açıklamalarda bulunan, ekonominin daha da geliştirilmesi hakkında öneriler sunan kitapları ile Buzdağı, kitaplığınızdaki yerini alıyor. Bu alanda yerli ve yabancı okurlar tarafından yapılan kitap yorumları da yayınevinin dijital sayfasında bulunuyor. 

Bilişim Dünyası Hakkında Merak Edilenler

Neredeyse uyku zamanı dışındaki tüm anları bilgisayar ve internet başında geçiren bir neslin bilmesi gerekenler, merak ettiği sorular Buzdağı Yayınevi tarafından çıkarılan bilişim konulu kitaplar ile ilgili kitleye ulaşıyor. Bilgisayarları insan hayatıyla bağdaştıran kitapları ile bilgisayarların önemini gözler önüne seriyor, bu alanda faydalı yayınlar sunuyor. Bilişim alanında kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için faydalı kitap seçenekleri de yayınevinin seçkileri arasında yer alıyor.  Buzdağı Yayınevi, bilişim çağının en kritik bilgilerini, bünyesinde çıkardığı yayınlar aracılığıyla okuyucuları ile buluşturuyor. 

İlham Kaynağı Olan Genç Girişimciler

Alanlarında başarılı olmuş, çağa damgalarını vuran genç girişimcilerin hikâyeleriyle Buzdağı Yayınevi, şimdiki ve gelecek kuşaklara ilham veriyor. İş dünyasına atılacaklar için önemli isimlerin verdiği faydalı bilgiler yol haritası oluyor. Mesleki ve kişisel gelişim kitapları ile akıllara takılan tüm sorular, Buzdağı Yayınevi yazarlarının kaleminde cevap buluyor. İş dünyasında izlenmesi gereken yollar, engelleri aşma yöntemleri ile yayınevi, bu alandaki okurlara motivasyon kaynağı sunuyor. Henüz yolun başında olanlar için, gelecekte girişimci hedefleri olan gençler için oldukça faydalı olan bu kitapları, yol gösterici olarak sizlere tanıtıyor.

Dünya Yazarları Buzdağı Yayınevi'nde

Dünya çapında ses getirmiş önemli kitaplar, en sade ve en anlaşılır biçimde Türkçeye çevriliyor. Eğitim, iktisat, kişisel gelişim, biyografi gibi alanlarda çoğunlukla beğenilen yazarların eserleri titizlikle çevrilerek okurlara sunuluyor. Çeviri alanında okurlarının güvenini kazanan Buzdağı Yayınevi, dünyada çıkarılan en güncel kitapları takip ederek, bu eserleri kısa sürede kendi okurlarına ulaştırıyor. Kaliteli bir çeviri ekibiyle çalışan yayınevi, eserleri orijinaline sadık kalarak, anlam değişikliğine uğratmadan okuyucusuyla buluşturuyor. Eğitici ve öğretici kitap seçkisiyle Buzdağı yayınevi, bu alandaki kitapları takip eden okurların beğenisini alıyor. 

Buzdağı Yayınevi Dijital Platformda

Yayınevi, beğeneceğinizi düşündüğü önemli kitapları sosyal medya hesaplarında ve blog sayfasında sizinle tanıştırıyor. Son çıkan kitapları takip ederek Instagram ve Twitter hesaplarından gerekli bilgiyi kitlesine bildiriyor. Blog sayfasında sizin için seçtiği kitaplar hakkında detaylıca bilgi vererek, ön bilgiye sahip olmanızı sağlıyor. Facebook ve Twitter sayfalarında önerdiği kitaplar hakkında kendi yorumunu takipçileriyle paylaşarak, takipçilerin o kitaplar hakkında fikir sahibi olmalarını sağlıyor. Youtube'da da varlığını gösteren Buzdağı yayınevi, kitapların tanıtımını içeren videolarıyla kitlesini daha da büyütüyor. Merak ettiğiniz tüm kitaplar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. İş dünyasında ve kişisel gelişiminizde size faydalı olacak bu kitaplara hepsiburada.com'dan ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buzdağı Yayınevi

65 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Yazar A-Z
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Başa dön