Cam Krikoları

İster ticari ister binek araçlar olsun, aracın camlarının sağlıklı bir şekilde açılıp kapanması yolcular ve sürücü için oldukça önemlidir. Araç içindeki hava sirkülasyonunun sağlanması için camların kolayca açılıp kapanması gerekir. Ayrıca ön camların kolay açılması sürücünün tüm dikkatini trafiğe verebilmesini sağlar. Cam krikoları ise araç camlarının açılıp kapanmasını sağlayan parçalardır. Cam krikolarında yaşanan sorunlar, bu parçanın değiştirilmesiyle çözülür. Farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik krikolar her türlü araç camının düzgün çalışması için üretilmiştir.

Cam krikoları parça değişikliği yapılarak araç camının düzgün çalışmasını sağlar. Araç camları ve sunroofları için beğeninize sunulan tamir takımları, aracınızın camlarıyla ya da sunrooflarıyla ilgili herhangi bir sorunu sanayiye gitmeden, kolayca çözebilmenize yardımcı olarak bütçenize katkıda bulunur. Tamirle ilgili bilgiler içeren el kitabıyla birlikte elinize ulaştırılan tamir takımları hem ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü aleti içerirken aynı zamanda pratik ve kolay uygulama sağlar. Birinci sınıf eş değer ve orijinal yedek parçalardan seçilen ürünler araç servislerinden daha ekonomik çözüm sunar. Cam kaldırma ve indirme mekanizmaları, tamir takımları, kriko makaraları gibi farklı ürünlerden ihtiyacınıza yönelik olanı seçebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz aracınızın tüm camları için, dilerseniz de yalnızca ihtiyacınız olan cam için ürün seçimi yapabilirsiniz. Sağ ön, sağ arka, sol ön ve sol arka camlar için ayrı ayrı satılan ürünlerden istediğinize sahip olabilirsiniz.

Cam Krikosu Fiyatları

Cam krikoları, mekanizmaları, tamir takımlarından ve araç camlarının indirme, kaldırma mekanizmalarına ait her ürün farklı modellerde beğeninize sunulmuştur. Aracınızın marka ve modeline uyum sağlayan modeli kolaylıkla seçerek doğru kararı verdiğinizden emin olabilirsiniz. Ürün bilgileri kısmında ürünün uyum sağladığı marka ve model listesini görebilirsiniz. Tamir takımları araç cam sisteminizin her türlü bakımını ve onarımını yapmanızı sağlarken cam krikoları değişmesi gereken parçayı değiştirerek araç camlarınızı ilk günkü gibi sağlam kullanabilmenize imkân verir. Hem manuel olarak hem de elektrikli yani otomatik cam indirme kaldırma mekanizmalarıyla ilgili her parçayı bulabilirsiniz. Elektrikli camların açılıp kapanmasını sağlayan ana malzeme olan cam krikosu motoru ve gerekli diğer parçalar her araç için ayrı ve özel olarak üretilmiştir. Aracınızın modelini ve ihtiyacınız olan camı belirleyerek ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca sunroofa sahip olan aracınız için de sunroofun açılıp kapanmasını sağlayan manuel ve elektrikli sistemleri de bulabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca indirme ve kaldırma mekanizmasına ait parçaları değil, aynı zamanda araç aksamının bir parçası olan ve elektrikli camların açılıp kapanmasını sağlayan düğmeleri de bu bölümde bulabilirsiniz.

Sürücü panelinde aracın tüm camlarının açılıp kapanabilmesini sağlayan çoklu düğme sistemlerini ya da yolcuların camları ayrı ayrı açıp kapatabilmesine olanak sağlayan tekli düğmeler farklı model araçlarınız için, orijinaline uygun olarak üretilerek beğeninize sunulmuştur. Cam Kaldırma Mekanizması Cam Taşıyıcı Klips modelleri de aracınızın camlarının sağlam bir şekilde açılıp kapandığından emin olmanızı sağlar. Rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerin araç içinde hissedilmemesi için kurulan düzeneklere ait parçaları da bu bölümde görüntüleyebilirsiniz. Aracınızın camlarıyla, sunroofuyla ve iç aksamıyla ilgili ilgili her türlü parçaya uygun fiyata kolaylıkla sahip olabilir, aracınızın bakımlarını güvenilir ve kaliteli ürünlerle yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Araç içi döşemelerinize uyum sağlayacak iç kapı döşeme tutucu klipsleri ve yıldız çapraz başlı metal vidaları gibi her türlü parçayı bulabilirsiniz. Aracınızda bulunan diğer parçalarla birebir uyumlu olan orijinaline uygun parçalar bütçenizi sarsmadan aracınızın görüntüsünün ve aksamının tam olduğundan emin olmanızı sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cam Krikoları

7238 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 7238 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001302/60007104