Bebeklerinizin tenini pişikten korurken sıkı bir şekilde kavrayan Canbebe bebek bezleri, güvenli kullanımları ile ön plana çıkıyor. Kolay ve pratik bir kullanım rahatlığı sağlayan ürünler, yenilenen bantları sayesinde bebeğin cildinde iz bırakmıyor. Sızıntıyı önleyen tabaka yapısı ıslaklığı hapsederek bebeklerin cildini kuru tutuyor ve böylece bebekler kendilerini daha rahat hissediyor. Pamuksu yüzeyinden dolayı yumuşak bir yapıya sahip olan Canbebe bebek bezleri, bebeğinizin hassas noktalarını sarıp sarmalıyor. Esnek yapıdaki kenar bantları, bebeğin bel çevresini sıkıca kavrıyor ve onun için rahat ve güvenli bir ortam yaratıyor.

Bebeklerin boyu ve kilosu ile orantılı olarak üretilen bebek bezleri, tuvalet alışkanlığı olmayan bebeklerin popolarına bağlanarak kullanılıyor. Ebeveynler için hayatı kolaylaştıran bebek bezleri, bebek bakımının tam olarak yapılmasını sağlayarak onların sağlıklı ve mutlu olmaları için fırsat yaratıyor. Paketler halinde satılan Canbebe bebek bezleri, pratik kullanımının yanı sıra gün boyu bebeklerin altını kuru tutan özelliği sayesinde bebek çantalarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Canbebe bebek bezleri, kullanıldıktan sonra hijyenik bir şekilde çöpe atılabiliyor. Islaklığı 12 saate kadar hapseden ürünler, emici tabakası sayesinde her pozisyonda bebeklerin ihtiyacı olan kuruluğu sağlıyor ve sızıntıları engelliyor. Bebek anatomisine uygun olan Canbebe bebek bezi, bebeklerin bacak aralarına uyum sağlıyor ve kokulu yapısı ile günün her saati bebeklerin mis gibi kokmasını sağlıyor.

Yumuşak ve güvenli Canbebe çeşitleri, yeni kilit sistemi ile gece ve gündüz sızmalara karşı koruma sağlayan ekstra ön ve arka bariyerleri ile bebeklerin çok daha rahat ve huzurlu olmalarını sağlıyor. Ürünün yenilenen emici tabakası sıvıya daha fazla emerek içine hapsediyor. Mükemmel emiş gücü ile bebeklerin altının uzun süre kuru kalmasını sağlayan bebek bezi, aynı zamanda bu özelliği ile hem sağlıklı hem de ekonomik bir tercih oluyor.

Bebek vücuduna birebir uyan anatomik yapıya sahip olan ürünler, bebek bacaklarının daha rahat hareket etmesini sağlayarak büyüme ve gelişmelerini destekliyor. Canbebe bebek bezinde yer alan esnek yan bantlar, bebeğin cildini tahriş etmeden vücudunu sıkıca kavrayarak sızıntıyı önlüyor. Hava almayan genital organların nem ve sıcaklık miktarı artarak bebek cildini tahriş ediyor ve aynı zamanda da sağlığa zararlı bakterilerin üremesine zemin hazırlanıyor. Nefes alabilen dış yüzeyi ile cildin nefes almasını sağlayan ürünler, terlemeyi önleyerek pişik, kızarıklık gibi riskleri ortadan kaldırıyor. Canbebe bebek bezinin hava alma özelliği, bebek cildinin tahrişini engelleyen en önemli faktör oluyor. Alerjik hiçbir madde içermeyen bezler, yenilenen mor renkli dış tasarımı ile bebeklerin renkli dünyasına uyum sağlıyor.

Bebeğinizin kilosuna göre sınıflandırılan Canbebe çeşitleri, vücuda tam oturan esnek yapısı ile hijyeni birleştiriyor ve ebeveynlerin güvenle kullanmalarını garanti ediyor. Canbebe 3 numara bebek bezi 4-9 kilogram aralığındaki bebekler için uygun bir kullanım alanı oluştururken; Canbebe 4 numara ise 7-14 kilogram arasında ağırlığa sahip olan bebekler için uygunluk gösteriyor.

Pamuklu yapıya sahip olan Canbebe bebek bezi cildin hava almasını sağlıyor ve nemi %100 oranında çekerek cildin kuru kalmasına neden oluyor. Kuru cildin verdiği rahatlık hissi ile özgürce hareket eden bebek rahat ve huzur dolu bir uykuya dalabiliyor. Bebeklerin büyüme ve gelişmelerinin en büyük destekçisi olan ürün bebek sağlığını tehdit eden hiçbir yabancı ve alerjen madde içermeyen yapısı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yüksek kalite standartlarında üretilen ürünler, bebek bakımında pek çok ailenin severek kullandığı seçenekler arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...