Kaliteli ve kullanışlı bir bisiklete sahip olmak isteyen bisiklet severlerin ilk tercihlerinden biri olmayı başaran Carraro, İtalyan şıklığını ürünlerine de yansıtarak dikkat çekiyor. Çocuklar ve yetişkinlerin yanı sıra profesyoneller için de önemli modeller üreten firma, sağlıklı vites sistemleriyle kullanıcı dostu bisikletler ortaya koyuyor. Geniş vites aralığına sahip Carraro bisikletlerin vites değişimi de oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Vites desteğinden yararlanarak yokuş yukarı tırmanışlarda ya da yokuş aşağı inişlerde konforlu ve sürücüyü yormayan bir sürüş deneyimine erişiliyor. Güvenlik önlemleri alanında yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarıyla üst düzey emniyet özelliklerine sahip olan bisiklet modelleri üreten firma, ani frenleme sistemleriyle göz dolduruyor. Disk fren desteğine sahip Carraro bisikletlerle acil durumlarda bisikletin hızını yavaşlatabilmek ya da bisikleti güvenli bir şekilde durdurabilmek, mümkün hâle geliyor.

Farklı jantlara sahip bisiklet modelleriyle hem çocukların hem de yetişkinlerin başarılı bir sürüş gerçekleştirmesine yardım eden Carraro'nun geniş ürün yelpazesinden yararlanarak yaş ve boya en uygun düşen bisikletleri tercih etmek mümkün oluyor. Yollarda rastlanılabilen cam kırıkları, sivri taşlar gibi lastiklere zarar veren maddelere karşı dayanıklı lastik yapısıyla üstün bir koruma sağlayan Carraro, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım deneyimi için gerekli fiziksel desteği oluşturuyor. Alüminyum malzemelerden üretilen kadrolarla bisiklete binen kişilerin ağırlığı kolayca kaldırılıyor. Bisiklet selelerinin yumuşak dokusu sayesinde konforlu bir şekilde bisiklet sürebilme zevkine erişiliyor. Yağmura karşı dayanıklı olan seleler, ıslansalar dahi herhangi bir yıpranma ya da suyu emme problemi yaratmayarak biçimini koruyor.

Çelik sepete sahip olan Carraro bisiklet modelleri, yük taşımak konusunda kullanıcılarına yardımcı oluyor. Market alışverişlerine bisikletle giderek ufak poşetlerin bu sele yardımıyla taşınması, olanaklı kılınıyor. Derin yapısı sayesinde sürüş esnasında yollarda karşılaşılabilecek çukurlara girip çıkıldığında sarsılma şiddetinden dolayı sepetin içerisindeki ürünlerin düşmesi önleniyor. Şehir bisikleti modelleriyle şehir içinde, asfalt ya da kaldırım taşı döşeli yollarda keyifli bir şekilde sürüş gerçekleştirebilme imkanına erişiliyor. Carraro'nun dağ bisikleti modellerinin daha kalın yapılı lastikleri ve güçlü amortisör destekleri sayesinde engebeli ve toprak yollarda ilerleyebilmek olanak kazanıyor.

Modern teknoloji ürünü Carraro katlanır bisiklet modelleri sayesinde şehir hayatında avantaj sağlanıyor. İşe giderken ve işten dönerken yaralanılabilen katlanır bisikletlerle toplu taşıma araçlarına da binilebiliyor. Katlanma özellikleri sayesinde oldukça az alan kaplayan ve hafif yapılarıyla dikkat çeken bu bisikletler yoğun trafikli şehirlerde de kullanıcılarına avantaj yaratmayı başarıyor. Ayarlanabilir sele yüksekliği özelliği sayesinde kullanıcılarının boylarına uygun oranda belirlenebilen sele pozisyonuyla rahat bir sürüş deneyimi oluşturuluyor. Çamurluklara da sahip olan bisikletler sayesinde yağışlı havalarda elbiselerin kirlenmesi önlenerek hızlı bir sürüş gerçekleştirilebiliyor. Güçlü frenleme özellikleriyle de beğeni toplayan Carraro katlanır bisikletler aracılığıyla ani duruşlar ve başarılı manevralar gerçekleştirilebiliyor. Hava koşullarından etkilenmeyen vites sistemleri sayesinde yağışlı, rüzgarlı ve soğuk havalarda oldukça keyifli bir seyahat gerçekleştirilebiliyor. Araba ve otobüslerin bagajlarına sığabilen yapıları ile yaz tatillerinde seyahat ederken de taşınabiliyor. 

Sahip oldukları dinamo özellikleriyle gece sürüşlerinde ışık desteği sağlayan Carraro bisiklet modelleri ile yollar aydınlatılarak daha güvenli bir bisiklet sürüşü gerçekleştirilebiliyor. Jantlarında yer alan reflektör desteği sayesinde karanlık ortamlarda arabaların dikkatini çekerek daha güvenli bir yol sürüşü sağlanabiliyor. Geniş yarıklara sahip kış lastikleri bulunan Carraro bisikletlerle yağışlı havalarda bile yol tutuşu artırılırken, daha ince yarıklara sahip lastikleri bulunan bisiklet modelleri ile daha hızlı bir sürüş seviyesine ulaşmak imkan kazanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Carraro

417 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk
 6. Jant A-Z
 7. Bisiklet Tipi
 8. Vites A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Başa dön