1997 yılında kurulan ve genel merkezi Ankara’da olan Cengiz Pakel, kullanıcılarına özgün konseptler sunan seçkin bir çanta ve cüzdan markasıdır. Kurulduğu günden bu yana ürettiği cüzdan, çanta ve kemerlerde farklı bir konsept yaratmış; şıklık ve kalite kavramlarına yeni bir anlayış getirmiştir. Kullanıcılarının tüm beklentilerine cevap verebilen bir marka olmayı başarmıştır.

Cengiz Pakel ürünleri; tasarım, kalite, renk ve estetik açıdan tam bir bütünlük sunar. Sektöründe Türkiye’nin en saygın markalarından bir tanesidir. Farklı tarzlarla kombine olabilecek dayanıklı, işlevsel ve yenilikçi ürünler tasarlayan marka, tüm modellerinde kalite ve şıklık odaklı ortak bir dil oluşturmayı ilke edinir.

Geniş bir üretim kapasitesine sahip olan marka, kurulduğu günden itibaren aynı misyon ile hareket etmiş; kusursuz üretim ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmalarını sürdürmüştür. Cengiz Pakel markasının amacı, saygın ve kaliteli hizmet sunmaktır. Çizgisinden hiç ödün vermeden bugüne gelmiş olan marka, her zaman özenli çalışmayı ve yenilikçi olmayı hedefler.

Cengiz Pakel, değişen moda eğilimlerini yakından takip eder. Tüm ürünlerine yeni trendleri yansıtır ve göz alıcı tasarımlar sunar. Günlük kullanım için tasarlanan ürünlerin yanı sıra özel günler için kullanılacak parçalar da dizayn eder. Şık konseptler ve renk seçenekleri sunan Cengiz Pakel modelleri, kadın ve erkeklerin kullanım gereksinimlerine göre tasarlanır. Türkiye’de ve tüm dünyada sürekli değişim gösteren deri tekstilindeki gelişmelere kolayca ulaşmanızı sağlar.

Cengiz Pakel, farklı tarzları ve beğenileri yakalayabilen bir markadır. Sadece moda eğilimlerini uyguladığı tasarımlar üretmez. Kendine özgü çizgisi ve tarzı olan, özgün beğeniler için de tasarım yapar. Sıra dışı zevkler için ürünler hazırlar. Kadınlar ve erkekler için tasarlanan cüzdanlar, kartlıklar, kemerler, evrak çantaları, kol ve omuz çantaları her beğeniye uygun niteliklerle üretilir. Şık ve modern konseptler sunan ürünler, işlevsel özellikler taşır.

Cengiz Pakel için ürünlerinin tasarım özellikleri, en az kaliteleri kadar önemlidir. Dayanıklı ürün çeşitlerinin aynı zamanda estetik değerler taşımasını ister. Her tarza uyabilen farklı tasarımlar oluştururken ürünün işlevsel olmasına da dikkat eder. Şık görünümlü ama kullanışlı olmayan bir ürün, markanın müşteri memnuniyeti anlayışına uygun değildir. Cengiz Pakel ürünlerinde; kalite, estetik, işlevsellik, özgün tasarım ve moda eğilimlerini birleştirmeyi başarabilen seçkin bir markadır.

Ürünlerinde, yılın moda eğilimlerinin yansıtıldığı modeller, renkler ve konseptler sunabilen bir marka olarak geniş kitlelere hitap eder. Titizlikle üretilen ve kalite kontrol denetiminden geçen her ürün, aynı kaliteye sahip olarak kullanıcıya sunulur. Cengiz Pakel ürünleri, profesyonel el işçiliği ve %100 deri malzemeyle üretilir. Markanın tüm ürünleri, birinci sınıf deri, en kaliteli iplik ve en iyi aksesuarlarla üretilir. İlk kuruluş döneminde Ankara’da küçük bir atölyede faaliyete geçen marka, her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Cengiz Pakel ürünleri için öncelik, kullanıcı memnuniyetidir. Bu amaçla yola çıkan markanın tüm tasarımcıları ve uzmanları, en iyi ürün uygulamaları için çalışır. Deriye kazandırılacak mükemmel estetik ve kalite için uğraş verir. Hakiki deri ve el işçiliği ile üretilen tüm modeller, aynı kaliteyi ve özeni taşır. Kişiye özel deri kartlık ve cüzdanlar da üreten marka, en anlamlı hediyeler için güzel bir seçenek sunar.

Cengiz Pakel ürünlerinde; dünyanın en kaliteli ipliğini, astar kumaşlarında ise Bursa dokumalarını kullanır. Tüm modellerin işçiliği, Türk ustaların elinden çıkar. Markanın tasarlayıp ürettiği kadın ve erkek çantaları, cüzdanları, kemerleri ve kartlıklar fonksiyonel ürünler olup son derece kullanışlıdır. Cengiz Pakel ürünleri; deride kalite, özgün tasarım ve modanın birleştiği seçkin tasarımlardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cengiz Pakel

393 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler