Aileler için bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve onları mutlu etmek daima gerçekleştirmek istedikleri bir konudur. Bebeklerin ihtiyaçlarının başında ise kuşkusuz olarak iyi bir şekilde beslenmek gelir. Çocuklarınızın sağlıklı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için dengeli ve iyi beslenme sürecine özen göstermeniz önemlidir.     

Chicco markası, bebek ve çocuk ürünlerinde kendini kanıtlamış ve ün kazanmış olan, hemen akıllara gelen bir isimdir. Chicco biberon çeşitleri ise markanın ürün kataloğunda büyük bir yer kaplar. Kız ve erkek bebeklere özel olarak ayrı ayrı tasarlanmış, rengarenk, sıra dışı ve modern, kullanışlı ürünler içinden aradığınızı mutlaka bulabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş, pratik kullanımlı bir biberon ile yemek saatleri bebekler için keyif haline gelmeye başlar. Böylelikle bebekler ihtiyaç duydukları besinleri zorlanmadan yiyebilirler.

Chicco biberon çeşitleri değişik boyutlar ve tasarımlar ile hazırlanmıştır. Benzer şekilde biberonların yapıldığı malzemeler de farklılık gösterir. İdeal nitelikteki cam malzemeden üretilen biberonlar sağlıklı yapıdadır. Chicco biberonlar ile öğünlerini yiyen bebekler herhangi bir yan etki ve olumsuz durum ile karşılaşmazlar. 

Biberonların bir başka önemli yönü ise çevreyi korumakla ilgilidir. Ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler çevreye asla zarar vermeyecek türdendir. Biberonların üst kısımlarındaki emzik bölümleri bebeklerin ağız yapıları ile kolaylıkla uyum sağlar.  Sonuç olarak çocuklar biberonun içinde yer alan besini hızlı ve kısa sürede tüketebilirler. 

Chicco biberonları arasında önde gelen ürünlerden biri seyahat esnasında kullanılmaya müsait olan üç delikli silikon biberonlardır. Bebekler gıdalarını biberonun hızlı akış özelliği sayesinde kolaylıkla yiyebilirler. Çocuğunuzla misafirliğe, parka, dış mekanlara veya seyahatlere gideceğiniz zamanlarda böyle biberonları yanınıza alabilirsiniz. Biberonun özel emziği sayesinde üzerinde mikrop türü zararlı maddeler asla oluşmaz.

Chicco Biberon Fiyatları 

Chicco biberon fiyatları ürünlerin kaliteleri ve nitelikleri ile kıyaslandıkları zaman son derece   tüketici dostudur. Farklı türlerde biberonlar satın alarak farklı durumlara göre değerlendirmeniz mümkündür. Biberonların tasarımları üzerindeki renkler ve desenler bebeklerin cinsiyetlerine göre değişiklik gösterir.

Kimi ürünler ise cinsiyet farkı gözetmeksizin unisex biçimde hazırlanmıştır. Emziklerin bir diğer avantajlı yönleri ise anne göğsüne benzer olmalarıdır. Böylelikle bebekler biberonlardan sıcak ve samimi bir enerji alarak ürünler ile özel bir bağ kurarlar. 

Biberonların ısıyı uzun süre boyunca muhafaza etmeleri sonucunda içine eklemiş olduğunuz gıda ve süt, sıcaklığını korumayı başarır. Biberonu çantanızda dışarıya götürdüğünüz durumlarda bile gıdalar ideal sıcaklıklarında kalabilir. Ürünleri bebeğinizin doğumundan itibaren başlayarak belirli bir yaşa gelene kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Biberonlar farklı boyutlarda ve farklı gıda haznesine sahip şekilde üretilmiştir. Bebeğinize yedirmeniz gereken miktarlar ile doğru orantılı ürünler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çocuklara az miktarda ve yavaş olarak besin vermeniz gerektiği zaman mikro biberon isimli ufak boyutlardaki ürün ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar. 

Alışılmışın dışında, eğlenceli ve capcanlı desenleri biberonların üstünde görmek istiyorsanız ürünler içinde böyle seçenekler vardır. Bebekler ve çocuklar desenlerin görünümünü severler ve sıklıkla biberonlardan besinlerini yemek isteyebilirler. Üstelik biberonları bebekler kendileri tutarak kullanabilirler. 

Yüksek emiş gücünü barındıran emzik bölümleri sayesinde bebekler besinlerini biberondan rahatlıkla içebilirler. Ürünlerin özel kapakları yardımıyla üst kısımlarını kapatabilirsiniz. Biberonları yanınızda başka mekanlara taşırken içinde bulunan besin dışarıya kesinlikle damlamaz. 

Antikolik valf özelliği bebeklerin hava emmesini önleyerek hıçkırık gibi rahatsız edici durumlar yaşamalarına engel olur. İsterseniz cam yerine plastik materyalden yapılmış biberonları alabilirsiniz. Klasik tasarımdaki ürünler sağlıklı türdeki plastik malzemeden üretilmişlerdir. Eğimli şişe açıları olan biberonlar ise bebeklerin besinleri rahat yemesine destek olurken hava yutma durumunu başarıyla azaltır.

Chicco Biberon Çeşitleri

137 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Chicco
  2. Bebedor
  3. Wee Baby
  4. Suavinex
  5. Nuk
  6. Philips Avent
  7. Dr.Browns
  8. Bambino
  9. Baby Time
  10. Twistshake
  11. Neavita
  12. Mamajoo
  13. Tombik
  14. Sweet Baby
  15. Baby Soft
  16. Bebe Time
  17. Lansinoh
  18. Medela
  19. Nip
  20. The Sili Sqeeze
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Miktar
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Chicco
DSACategoryId/2147483639/60002072/80383001/301172
BAŞA DÖN