Ebeveynler için en değerli şey, her zaman minik yavrularının rahatlığı ve güvenliğidir. Bu sebeple çocukları için seçimler yaparken çok dikkat ederler. Giydiği kıyafetten oynayacağı oyuncağa, tüketeceği yiyeceğe kadar her konuya ayrı bir özen gösterirler. Bunlardan daha da önemli bir şey vardır. O da bebeklerinin her an evde, sokakta, trafikte güvende olmasını sağlamaktır. Trafikte çocuğunuzun güvenliğini Chicco oto koltuğu ile sağlayabilirsiniz. Küçük çocukların ve bebeklerin boylarının yeteri kadar uzun olmadığından ve iskelet yapıları tam olarak gelişmediğinden emniyet kemeri ile tam koruma sağlanamaz. Bu sebeple güvenli bir seyahat için oto koltuğuna ihtiyaç duyulur. Çocuğun güvenliğini sağlayan özelliklere sahip olan Chicco marka oto koltukları kaza anında çarpma etkisinin tek noktada toplanmasını engeller. Çocuklarınızın güvenli bir şekilde seyahat ederken rahatça hareket etmesini sağlaması da önemlidir.

Çocuğunuzun güvenliğini en az sizin kadar düşünen Chicco markası, üretimin tüm aşamalarını titizlikle yürütür. Kaza, kalite, aşınmazlık, kırılma, yırtılma ve daha pek çok testten geçirilen Chicco araba koltuğu modelleri maksimum güvenliği garanti eder. Yine Chicco markasının bebekler için özel üretilen oto koltukları seyahat konusunda atılmış en önemli adımlardan biridir. Chicco’nun kalitesi ile bir araya gelen oto koltuğu, uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlar. Kalitesinden ödün vermeyen marka ham madde ve malzeme seçimine çok özen gösterir. Özel olarak seçilen dolgu malzemeleri ve materyaller ile bebeğiniz için ideal rahatlık sunar. Bu malzemeler, oto koltuğunun kullanımını ve kurulumunu kolay kılan teknik çözümler sunar. Beklentilerinizi üst düzeyde karşılamak için üretilen Chicco oto koltuğu 360 derece dönen modelleri ve diğer modellerinin sahip olduğu farklı ölçü ve teknolojileri ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. çocuklarınızı Chicco oto koltuğuna hem emniyet kemeri hem de isofix ile kolayca sabitleyerek, seyahatlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çocuklarınıza Konfor Sağlayan Özelliklere Sahip Chicco Araç Koltuğu

Bebeklerin ve çocukların rahat etmesi için tasarlanan Chicco oto koltuğu, konfor sağlayan özellikleri ile size yolculuklarınızda eşlik eder. Çocuklarınızın güvenliği ile birlikte rahat etmesini de sağlayan koltuklar, çocukların uzun seyahatlerde sıkılmalarının da önüne geçer. Chicco araç koltuğuna dair özellikler şunlardır:

 • Ayarlanabilir yükseklik özelliğine sahip modelleri, çocuğun yolculuk sırasında aracın camından dışarı seyretmesine olanak sağlar. Bu sayede çocuğunuz sıkılmadan seyahatin keyfini çıkarabilir.
 • Pratik ve hızlı bağlantıları sayesinde kolay bir kurulum sağlar.
 • Güvenliği maksimum seviyede tutan isofix bağlantıları bulunan modelleri vardır.
 • Aracınızda isofix sistemi yoksa, arabanıza 3 noktalı emniyet kemeri kurmak koşulu ile çocuğunuzun güvenliğini sağlamanız mümkün olur.
 • Uyumlu bağlantıları sayesinde araç koltuğunun bir bağlantısı haline gelir.
 • Çocuğunuzun güvenliği 5 noktalı emniyet kemeri ile sağlanır.
 • Chicco oto koltuğu modellerinin altında bulunan merkez kol sayesin kemer bağlantıları kolay bir şekilde serbest bırakılır.
 • Isofix özellikli olan modellerinin yanında isofix özelliği bulunmayan modelleri de vardır.
 • Chicco oto koltuğu maksimum koruma sağlar. Yandan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı yüksek seviyede koruma için yan güvenlik sistemleri bulunur.
 • Konfor ve rahat bir destek sağlayan iç küçültücü vardır.
 • Sırtlığın genişliği ve yüksekliği çocuğunuzun vücuduna göre ayarlanabilir.
 • Eş zamanlı ayarlama sistemi sayesinde çocuğunuzun büyümesini takip ederek emniyet kemeri ile baş desteğini eş zamanlı olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Hava geçişine izin veren kumaşı sayesinde çocuğunuzun terlemesini önleyebilir.
 • Chicco oto koltuğu kılıfı kumaşı çıkarılarak makinede yıkanabilir olması, temizleme açısından size kolaylık sağlar.
 • Kompakt bir ürün olan Chicco oto koltuğu katlanabildiği için bagaja kolayca yerleştirilebilir. Kolay bir şekilde taşınabilmesi için pratik tutma kolu bulunur.
 • Çocuğunuzun bel kemerini en iyi şekilde konumlandırılması için kemer konumlandırıcı bulunur. Önden gelebilecek darbelere karşı çocuğunuz için ekstra koruma sağlar.

Chicco Oto Koltuğu Grupları Arasından Çocuğunuz İçin En Doğrusunu Seçin

Konu çocuğunuz olduğunda bir şey satın alırken karar vermek hayli zor olabilir. Hem güvenlik açısından risk oluşturmaması hem de çocuğunuzun rahat etmesi için doğru modele karar vermek yorucu gelebilir. Chicco oto koltuğu, verdiği doğru bilgiler ve grup açıklamaları ile sizin karar vermenizi kolaylaştırabilir. Standartlara uygun olarak son teknolojiler ile üretilen koltuklar, çocuğunuzun keyif alarak seyahat edeceği ürünler arasında yer alır. 0,0+,1,2,3 olmak üzere oto koltuklarının farklı gruplar bulunur. Bu gruplardan her biri oto koltuğunun uygun olduğu ağırlığı ifade eder. Bazı oto koltuğu modelleri iki gruba hatta üç gruba uygun olabilir. Farklı gruplara uygun olarak tasarlanan Chicco oto koltuğu modellerini inceleyebilirsiniz.

Grup 0+ kullanımında bebeğinizin arkaya dönük olması, güvenliği açısından önemlidir. Bu grupta 9 kilograma kadar iç küçültücü de bulunur. Bu sayede bebeğinizin doğru bir şekilde durduğu her zaman garanti edilir. Grup 1 de çocuğunuz 9 kg ağırlığa ulaşınca seyahat yönüne bakacak şekilde oto koltuğu monte edilebilir. Bu şekilde çocuğunuz 4 yaşına kadar oto koltuğunu kullanabilir. 5 noktalı sabitleme sistemi emniyet kemeri ile entegre olduğu için güvenli bir seyahat imkanı sunar. Grup 2’yi, 15-25 kilo ağırlığındaki çocuğunuz kullanabilir. Üç noktalı emniyet kemeri bulunur. Çocuğunuz araç emniyet kemeri ile bağlanabilir. Kemerler ve koltuk başlığı çocuğunuza göre ayarlanabilir. Grup 3, ayarlanabilir koltuk başlığı çocuğunuzun 12 yaşına kadar kullanabilmesini sağlar. Çocuğunuzun rahat bir şekilde oturmasını sağlar. Hem araba koltuğu hem de çocuğunuz 3 nokta araç kemeri ile sabitlenebilir. Chicco oto koltuğuna karar vermeden önce gruplarını inceleyebilirsiniz. Ürün özellikleri içerisinde hangi gruba girdiği mutlaka belirtilir. Birkaç grubu kapsayan modelleri seçmek Chicco bebek oto koltuğu fiyatları açısından size fayda sağlayabilir. Çocuğunuz için en doğru modele karar vererek, güvenle kullanabilirsiniz.

Farklı Çeşitlere Sahip Modelleri İle Chicco Bebek Oto Koltuğu

Seyahatiniz süresince bebeğinizin hem rahatlığı hem de güvenliği için Chicco oto koltuğu modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun çeşitlere sahip modeller arasından size seçenekler sunar. Bu modeller şöyle sıralanabilir:

 • Chicco Fold & Go I-Size katlanabilir oto koltuğu, 3-12 yaş aralığındaki çocuklar için güvenle kullanılabilecek bir üründür. 9 pozisyon yükseklik ayarı bulunan ürün çocuklar için ayrı bir konfor sağlar. İlave göğüs ve çene bölgesi için güvenlik desteği tasarlanmıştır. Oto koltuğunun dış yan tarafında güvenlik için sökülebilen ekstra yan güvenlik sistemi vardır.
 • Chicco Youniverse Fix 1,2,3 oto koltuğu, 3-36 kg ağırlığındaki çocuklara uygun bir üründür. Top Tether ve isofix bağlantıları sayesinde 5 noktalı emniyet kemeri ile çocuğunuz daha iyi korunur. boyun ve baş bölgelerine özel yn koruma panelleri bulunur. Siyah, kırmızı, bej, gri gibi renk seçenekleri vardır.
 • Chicco Seat 4 Fix 0-36 kg isofixli oto koltuğunun 360° döner sistemi, en üst düzeyde kullanım konforu sağlar. Seat 4 Fix, isofix sistemi sayesinde  ECE R44/04'e göre Grup 0+/1/2/3 (0-36 kg) en güvenli kurulum olarak onaylanmıştır.
 • Chicco Oasys 2-3 Fixplus Evo Oto koltuğu, 1536 kg aralığındaki çocuklarınızın kullanabileceği bir üründür. Otomobile daha güvenli bağlanmasını sağlayan FixPlus bağlantı kemerleri bulunur. Yanlış kurulumu önlemek için her komut turuncu renk ile işaretlenmiştir. Yenilikçi güvenlik pedi ile daha da fazla güvenlik sağlar. Isofix özelliği yoktur.
 • Chicco Unico Gr0123 Isofix oto koltuğu plus, yeni doğan bebeğiniz için güvenle satın alabileceğiniz bir üründür. 12 yaşına kadar çocuğunuza çok iyi güvenlik ve konfor sunar. Ön tutma kolu sayesinde koltuğu kolay bir şekilde döndürmek mümkündür. Bebeğiniz için rahat ve yumuşak bir malzemeden yapılmış ek koruması mevcuttur.
 • Chicco AroundU I-Size oto koltuğu, bebeğin kilosuna göre değil boyuna göre sınıflandırılan bir modeldir. Bebeğinizin doğumundan itibaren boy uzunluğu 105 cm olana kadar kullanılabilir. Isofix bağlantıları her otomobille uyumluluğu garanti eder. Bebeklerin kendilerini güvende hissetmeleri ve ebeveynleri ile göz kontağı kurabilmeleri için ayarlanabilir ayna özelliği bulunur. Siyah, kırmızı ve gri rengi vardır.
 • Chicco Seat Up oto koltuğu Isofixli red passion, doğumdan 25 kilograma kadar yaklaşık 6 yıl kullanılabilir. ECE R44/04 yönetmeliklerinde Grup 0 +,1,2'ye göre onaylanmış bir oto koltuğudur. Entegre emniyet kemerleri ve koltuk başlıkları çocuğunuzun gelişimini izler. Bir hareketle yükseklik ayarı pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Kırmızı, siyah ve gri renk modelleri bulunur.
 • Go-One Isofix oto koltuğu, 9-18 kg aralığında yer alan çocukların kullanabileceği bir üründür. Oturur pozisyondan yatar pozisyona geçirebileceğiniz 5 farklı ayarı bulunur. Kemerleri ile baş kısmı daima uygun koruma sağlayarak 6 farklı pozisyonda ayarlanabilir.
 • Chicco Kidfit 2’si 1 arada kemer ayarlı araç bebek koltuğu, 0-3 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur. Konturlu bir ErgoBoost® ve çift köpük dolgulu koltuk çocuğunuza destek ve konfor sağlar. Koltuk konumu taklit edecek şekilde 2 konumlu bir sırtlık ayarlanır. büyük çocuklar için sırtlık, sırtı açık yükseltici oluşturmak amacı ile çıkarılabilir. Gövde ve baş koruması 10 konumlu çıkarılabilir.
 • Chicco Seat-Up 1,2 oto koltuğu, bebeğinizin doğumdan itibaren yaklaşık 6 yaşına kadar kullanabileceği bir üründür. Koltuğa yaslanma sistemi 4 farklı pozisyonda ayarlanabilir. Ürün ilk birkaç ay arkaya dönük yerleştirildiğinde maksimum koruma sağlar. Kırmızı, gri ve siyahın iki farklı tonu renk seçenekleri arasındadır.

Yukarıda sayılan modeller arasından ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilecek Chicco oto koltuğu çeşitlerinden birine karar vererek, çocuğunuz ile seyahatlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Chicco Oto koltuğu ile Merak Edilenler

Araba koltukları ile mükemmel uyum sağlayan Chicco oto koltuğu modelleri, farklı renk, ölçü ve teknolojiler içerir. Her ebeveyn oto koltuğu almadan önce araştırmalar yapar. Özellikle bilinçsizce hareket eden bebekleri için güvenlik olmazsa olmazdır. Kendini koruma, denge ve refleks gibi temel güdüleri gelişmediği için özellikle seyahat esnasında korunmaya ihtiyaçları vardır.  Bu sebeple ebeveynler, çocuğu için maksimum seviyede güvenlik sağlayan ürünlerden birini seçmek ister. Chicco oto koltuğu ürünleri tüm dünyada tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yaş, boy ve kilo gibi ölçülere göre özel oto koltukları vardır. Chicco markası ürünler konforu ve sağladığı avantajlar bakımından pek çok ebeveyn tarafından kullanılmaktadır. Chicco oto koltuğu kullanan kullanıcıların yorum ve değerlendirmeleri, ürünü satın alacak kişilere referans olabilmektedir. Hem emniyet kemeri hem de isofix ile kolayca sabitlenebilmeleri kullanıcıların tercih etme ihtimallerini artırmaktadır.

Chicco oto koltuğu 9-18, 9-36 ve farklı kg modelleri ile aradığınız ağırlıktaki ürünü bulma imkanı da sunar. Sabit, yatabilen ve ayarlanabilen koltuklardan, ihtiyaca göre tercih edilebilir. Dayanıklı malzemelerden üretilen Chicco 360 dönen oto koltuğu ve diğer modellerin, oturma alanları ve mekanik aksamları defalarca kullanılsa bile kolay deforme olmaz. Uzun süre aynı rahatlığı ve güvenliği sağlar. Chicco oto koltuğu yorum yapan kullanıcılar, deneyimlerini yorumlarda dile getirirler. Yapılan yorumlar satın alacak kişiler için iyi bir referans olurken, karar vermelerini de kolaylaştırabilir. Seyahat güvenliği için önemli bir diğer ürün olan Chicco bebek arabası modelleri ile ilgili yorum ve değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Ana kucağı olarak kullanılan oto koltuğu modellerini de inceleyebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen markanın Chicco oto koltuğu ve tüm ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatları ile Chicco Bebek Koltuğu

Seyahat güvenliği için en önemli ürünlerin başında gelen bebek koltukları, Chicco uzmanlığı ile bir araya gelip fonksiyonel bir ürün haline dönüşebilir. Kaliteli aparatlara sahip Chicco oto koltuğu, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ebeveynlerin birincil ihtiyaçlarından biri olan Chicco oto koltuğu, çocuklarınızın koltuğa alıştıklarında zevk aldıkları ürünler arasında yer alır. Birbirinden kullanışlı özellikleri ile çocuğunuz için her açıdan konfor sağlar. Farklı model seçenekleri ile bütçenize en uygun olan ürünü seçme imkanı tanır. Oto koltuklarında fiyat belirlenirken birçok kriter etki edebilir. Koltuğun teknik özellikleri, kullanılan kumaşı, modelleri, renkleri, taşıma kapasiteleri, ağırlıkları ve daha pek çok unsur fiyat belirlemede rol oynayabilir. Koruyucu pedlerin kullanılması ve kumaşların havalanabilir özelliğe sahip olması fiyat aralığını etkileyen özellikler arasındadır. Bebeğinizin doğumundan 6 kiloya ulaşana kadar doğru bir pozisyonda durmasını sağlayan daraltıcı yastık özelliği  gibi ekstra özellikler fiyat farkları oluşmasına sebep olabilir. Özellikleri arttıkça fiyatı da doğru orantılı olarak artar. Chicco oto koltuğu Siyah, lacivert, bordo gibi düz renk tasarımların yanında iki ya da üç renk kombinleriyle de kullanıcılara seçenekler sunar. Chicco oto koltuğu 0-13, 0-18, 9-18, 9-36, 15-36 kg gibi farklı seçenekleri bulunur. Yalnızca sağlamlık ve rahatlık bakımından farklı beklentilere doğru çözüm üretmek ile sınırlı kalmaz. Chicco bebek oto koltuğu fiyatları ile her bütçeye hitap eden seçeneklere sahiptir. Sabit olan modeller Chicco 360 derece dönebilen oto koltuğu modellerine göre fiyat açısından daha avantajlı olabilir. Ağırlıklarına göre üretilen modeller ile boylarına göre üretilen modeler arasında fiyat farklı olabilir. Mama sandalyesi fiyatları ve diğer Chicco ürünleri ile ilgili bilgilere de tek tıkla ulaşabilirsiniz. Chicco oto koltuğu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için model özelliklerini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz için gerekli olan Chicco oto koltuğuna karar vererek, avantajlı fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Chicco Oto Koltuğu Alırken Nelere Dikkat edilmelidir?

Chicco oto koltuğu seçimi yapılırken çocuğunuzun boyuna ve yaşına uygun olan modeller tercih edilmelidir. Grupların bir arada olduğu modeller tercih edilirken çocuğunuzun kilosuna dikkat edilmelidir. Kullanım ve kurulum talimatları dikkatle okunmalıdır. Oto koltuğunun doğru bir şekilde monte edildiğinden emin olunması gerekir. Oto koltuğu arabaya doğru bir şekilde yerleştirilmelidir.

Neden Chicco Oto Koltuğu Tercih Edilmelidir?

Chicco oto koltuğu üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeleri ile kullanıcısına uzun süreli kullanımı garanti eder. ECE R44 ve I-Size Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilir. Çoğu modellerinde Isofix özelliği bulunur. Yandan gelebilecek darbelere karşı ekstra koruma sağlayan güvenlik sistemleri bulunur. Bebekler için doğru duruş pozisyonu sağlayan destek yastıkları yer alır. Tüm kaza testlerinden geçen modelleri, olası bir kaza durumunda üst seviyede güvenlik sağlar. Emniyet kemeri ile baş desteğini eş zamanlı olarak ayarlayabilirsiniz.

Chicco Oto Koltuğu Fiyatları Pahalı Mıdır?

Özelliklerine göre değişen Chicco oto koltuğu fiyatları, her bütçeye uygun modelleri bulunur. Isofix özelliği olanların fiyatları isofix özelliği olmayanlar arasında fiyat farklı olabilir. 0-18 kg ile 9-36 kg ağırlıklarına göre fiyatları değişebilir. Eklenen her bir özellik fiyatın artmasına neden olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Chicco Oto Koltuğu

44 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Toplam 36 / 44 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?