Bebek bakımı ve anne ihtiyacı için gerekli olan ürünleri üreten Chicco marka 120'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Profesyonel bir geçmişe sahip olan Chicco bebeğin doğumundan gelişimine kadar her aşaması için kaliteli ve sağlıklı ürünler sağlıyor. Chicco, bebeğe ve anneye maksimum fayda sağlamayı hedeflediği için ürünleri kullanıcıları tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Göğüs pompası, emzik, biberon ısıtıcıları, mama sandalyesi, bebek telsizi, puset, oto koltuğu, bebek arabası ile bebekler oyun parkları ve anneler için kategorilenmiş geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Bebekler için ürettiği ürünleri ile tanınan İtalyan şirketi Chicco, dünyanın dört bir yanına tasarladığı anne ve bebek ürünleri ile segmentinde fark yaratıyor.

Chicco Oyun Parkı Modelleri

Bebekler için özellikle tasarlanmış rahat ve güvenli Chicco oyun parkı modelleri anne ve anne adaylarının oldukça ilgisini çekiyor. Hafif ve pratik bir yatak ve oyun grubu içerisinde yer alan oyun parklarının altında bulunan tekerlekler sayesinde taşınabilme özelliği bulunuyor. Bebek yeni doğduğunda yaklaşık olarak 0-6 ay arasında iken üst filede rahatlıkla yatabilir. Özellikle kullanışlı olmasıyla dikkat çeken oyun park modelleri, 0-4 yaşına kadar kullanılabildiği için üst file bebek büyüdükçe aşağı alınabilir. Portatif bir bebek yaşam alanı olan oyun parkları, kolayca katlanıp taşınabilme özelliği ile yanınızda taşıyabileceğiniz bir aksesuara dönüşebiliyor. Bebekler için oldukça mühim olan farklı bir evde yerini yadırgama durumu park yataklarının taşınabilme özelliği sayesinde yaşanmıyor. Ev içerisinde odadan odaya dahi büyük bir kolaylıkla taşıyabileceğiniz Chicco oyun parkları, katlandığında yer kaplamaması özelliği ile annelerden tam not alıyor.

Fileli bir yapıya sahip olan Chicco oyun parklarının file cephesinden uyurken bebekleri izlemek mümkün oluyor. Annelerin yeni doğduğunda bebeklerini ayağa kalkıp sürekli görme ihtiyacı oyun parkları ile ortadan kalkıyor. Uzandığınız yerden rahatlıkla bebeğinizi kontrol edebilirsiniz. Büyüdüğünde ise özellikle emekleme döneminde siz başka bir işle meşgulken bebeği içine rahatlıkla koyabilirsiniz. Bebek kendisi file dışına çıkamayacağı için hem içinde güvenilir bir şekilde oyun oynayabilir hem de siz onu kolayca takip edebilirsiniz.

Chicco Oyun Parkı Fiyatları

İşlevsel özellikleri ile dikkat çeken Chicco park yatak fiyatları ekstra bir ürüne ihtiyaç duyurmadığı için gayet uygun bulunuyor. Chicco oyun parkları çocuk 5 yaşa gelinceye kadar onun uyuma veya oyuncaklarıyla oynama alanı olabilir. Pek çok farklı renkleri bulunan park yatakların ışıklı ve müzikli aparatları bulunduğu gibi ekstra alınabiliyor olması da cazip görünüyor. Dönence veya cibinlik ile farklı bir hava katacağınız Chicco oyun parkı fiyatları her bütçenin alabileceği fiyat aralığında sunuluyor. Her keseye ve zevke göre ürünleri olan Chicco park yataklar, çok işlevli olmasıyla dikkat çekiyor. Bebek için alt açma ve eşyalarının koyulabileceği ayarlanabilir rafları olan yataklar ile bebeğin altını almak dahi kolaylaşıyor. Boyunuzla ideal ölçülerde tasarlanan alt açma bölümü sizin dik bir şekilde bebeğin altını değiştirip çocuğu kontrol edebilmenize olanak tanıyor.

Ebatları küçük olduğu için fazla yer kaplamayan oyun parkları, annelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen Chicco park yataklar, yatak odanıza ayrı bir hava katacak olması ve sizinle dilediğiniz odaya gidebilecek olması ile oldukça beğeniliyor. Üstelik genel anlamda sağladığı fiyat çeşitliliği ile de her kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Bir bebeğin hayata başladığında birincil önemli ihtiyaçlarından olan yatak ihtiyacı Chicco oyun parkı ile karşılanabiliyor. Böylece anne çocuğu büyüdüğünde de yatağı hemen değiştirmek zorunda kalmıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Chicco Oyun Parkı ve Park Yatak Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483639/23017045/chicco