Ciltleri bozulmuş eski kitapların, notların, proje çalışmalarının ya da fasikül hâlinde yayımlanan eserlerin ciltlenmesinde kullanılan cilt kapakları, çoklu ürün paketi avantajıyla sunulur. Farklı malzemelerle üretilen cilt kapakları, genellikle tekstil ve plastik malzeme ile kaplanan kalın kartonlardan oluşur. Cazip fiyat seçeneği sunan plastik şeffaf cilt kapakları ise ofis ve iş yerlerinde yapılan ciltleme işlemini uygun fiyatlı hâle getirir. Basılı belgeleri, yayınları, özel çalışmaları ve kitapları, dış etkenlerden korumak için tasarlanan cilt kapakları, farklı renk ve desen özelliği sunmayı başarır. Kaliteli materyal ile tasarlanan cilt kapaklarını tercih ederek eski kitaplarınızı ve belgelerinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Neden Kalın Cilt Kapakları Tercih Edilmeli?

Ofisinizde, iş yerinizde hatta evinizde yaptığınız ciltleme işinde kalın kapak modellerini tercih ederseniz, ciltlemenin uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Kalın kapak tasarımları, ciltlediğiniz belgelere şık bir kitap görünümü de kazandırır. Ciltleme uygulayacağınız belge veya fasikülleri sıkça kullanacaksanız ince bir kapak seçmemeniz gerekir. Çünkü ince karton veya kalın kâğıttan yapılan kapaklar sık kullanım sırasında kolayca deforme olur. Kalın karton ve plastik cilt kapakları ise hem uzun ömürlüdür hem de etkin koruma sağlar.

Kolay kullanım konforu sunan ciltleme makineleri ve cilt kapakları ile sunum belgelerini, fiyat ve ürün listelerini, proje çalışmalarını, firmanıza ait broşürleri, kitapçıkları ve ürün listelerini kolayca ciltleyebilirsiniz. Kategoride yer alan cilt kapakları size pek çok farklı model sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Isısal cilt makinelerini ve ısısal cilt kapaklarını tercih ederek uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz ciltlemeler yapabilirsiniz. Üstelik müşterileriniz üzerinde şık ve profesyonel bir tarz yaratmanız mümkün olur. Ürün sunumu ve kampanya tanıtımları için kullanacağınız dokümanları ısısal cilt kapakları ile ciltleyebilirsiniz.

Cilt Kapaklarının Sunduğu Özellikler Nelerdir?

Ofisinizde ya da evinizde yapacağınız ekonomik fiyatlı ciltleme işlemi ile matbaa giderlerinizi azaltabilirsiniz. Pratik kullanımlı ciltleme makineleri ve şık tasarımlı cilt kapakları ile ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümanları ciltleyerek çalışma alanlarınızı rahatlatabilirsiniz. Değerli belge ve notlarınızı zarar görmeden koruma altına almanız mümkün olur. Arşivleme işlemleri için de dayanıklı cilt kapaklarını tercih ederek uzun ömürlü bir arşiv oluşturabilirsiniz. Kategoride yer alan farklı tasarım, renk ve kalınlık detayı sunan cilt kapaklarından yardım alabilirsiniz.

Kırmızı, mavi, siyah, gri, sarı, beyaz, turuncu ve yeşil gibi renk alternatifleri sunan PVC cilt kapakları, seçebileceğiniz dayanıklı ürünlerden bazılarıdır. 100’lü ürün paketleri sunan 160 mikron kalınlığındaki A4 şeffaf cilt kapaklarını veya 160 mikron A3 şeffaf buzlu cilt kapağı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından sunulan ürünler arasında 450 mikron A4 cilt kapağı modellerini de kolayca bulabilirsiniz. Gereksinimleri karşılayan çeşitliliğe sahip cilt kapakları içerisinde; plastik spiral, plastik helezon spiral ve tel spiral ciltlemeler yapmaya uygun ürünler mevcuttur.

Cilt Kapakları Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Cilt kapaklarını birden fazla amaç için kullanabilirsiniz. Yıpranmış ve cildi bozulmuş eski kitaplarınızı, dergilerinizi veya arşiv belgelerinizi yeniden ciltlemek için tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra iş yerinize ait özel evraklarınızı, toplantı için hazırlanan sunumlarınızı, raporları, müşteri bilgilerini ve kataloglarınızı ciltlemek amacıyla da kullanmanız mümkündür. Böylelikle hem evraklarınız korunur hem de daha az yer kaplar. Cilt kapakları öğrenciler tarafından da kullanılır. Dönem ödevleri, sunumlar, tezler, ders notları ve özel çalışmalar A4 cilt kapakları çeşitleri ile ciltlenerek şık bir görünüme kavuşur. Renkli kapak tasarımlarının yanı sıra şeffaf ya da buzlu şeffaf cilt kapakları kullanarak daha özgün bir tarz yakalayabilirsiniz. Şeffaf kapaklar, özel tasarlanan iç kapak grafiklerini ve kapak yazılarını görünür kıldığı için öğrenciler tarafından ilgi görür. İhtiyacınıza uygun modelleri kategori ürünleri içerisinde kolayca bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Cilt Kapakları

120 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sarff Cilt Kapakları
  2. Mapi Cilt Kapakları
  3. Bafix Cilt Kapakları
  4. Lamiess Cilt Kapakları
  5. Abka Cilt Kapakları
  6. Bigpoint Cilt Kapakları
  7. Kraf Cilt Kapakları
  8. MAS Cilt Kapakları
  9. Türkoğlu Cilt Kapakları
  10. İnox Cilt Kapakları
  11. Leitz Cilt Kapakları
  12. Raff Cilt Kapakları
  13. Uber Cilt Kapakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15238/15245/271886/21029820
Başa dön