Düzenli çalışma alanları oluşturmak için tasarlanan evrak rafları, masa üstünde kullanılan gereçlerden biridir. Dağınıklığı önleyen tasarımları ile eşyaları kolayca bulmayı sağlayan raf tipleri, çekmeceli ve açık raflı modeller olarak alıcıya sunulur.

Evrak Raf Modelleri Nelerdir?

Evrak rafları, çekmeceli mini dolap tipi modeller ve açık raf dizaynına sahip modeller olarak değişir. Dolap tipi çekmeceli evrak rafları, üç çekmeceden başlayıp on çekmeceli evrak raflarına kadar değişik modeller eşliğinde bulunabilir. Üç çekmeceli modeller, geniş çekmece dizaynları ile masa üstünde oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Kişisel eşyalardan çeşitli kırtasiye malzemelerine kadar birçok eşyayı düzenli bir şekilde muhafaza etmeye imkân verir. Üç veya dört çekmeceli küçük raflar arasında her çekmecesi ayrı ayrı kilitlenen ürün çeşitleri de yer alır. Kilitlenen tasarımı ile güvenli bir kullanım sunan ürünler, önemli eşyaları kolayca muhafaza etmeyi sağlar. On raflı çekmeceli evrak rafları ise ince raf dizaynı ile önemli belgeleri saklamak için tasarlanmıştır. Belgelerin organize edilerek düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan ürünler, kilitli ve kilitsiz tasarımlar eşliğinde bulunabilir.

Açık raflı ürün çeşitleri ise metal file raflar olarak karşınıza çıkar. İki raftan başlayarak beş rafa kadar çıkan ürünler, ihtiyaca göre seçilebilir. File metalden üretilen ve beyaz, siyah, mavi veya gri gibi renk seçenekleri ile bulunabilen açık evrak rafları, A4 boyutundaki kâğıtlar için uygun ebatları ile düzenli bir kullanım sergiler. Metal raflar yanında katlanır ahşap açık raflar ve plastik raf çeşitlerine de erişebilirsiniz. Aynı zamanda deri kaplamaya sahip evrak raflarını tercih edebilir, masa takımları ile uyumlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Deri raf çeşitleri arasında ikili rafları bulabileceğiniz gibi, tekli raf çeşitlerine de erişebilirsiniz.

Evrak Rafı Nasıl Kurulur ve Evrak Rafı Nasıl Seçilir?

Evrak rafları model açısından değişiklik gösterdiği için, her model farklı kuruluma sahiptir. Metal file raflar, kurulum gerektirmeyen tasarımı ile öne çıkar. Plastik çekmeceli evrak rafları ise iskelet ve çekmeceden oluşur. Rafları takılınca kullanıma hazır hale gelen ürünler, modeline ve markasına göre kurulum gerektirmeden alıcıya sunulabilir.

Evrak rafı seçiminde ise ofis tipi ve ihtiyaç göz önüne alınmalıdır. Evrak gizliliğine önem veriyorsanız, iç kısmı görünmeyen çekmeceli evrak rafları doğru bir seçim olacaktır. Evrakları güvenli bir şekilde saklamak için ise kilitli rafları seçmeniz tavsiye edilir. Evrak rafını yalnızca çeşitli belgeleri saklamak için kullanmayacaksanız, geniş raflar daha ideal bir kullanım sunar. Özellikle düzenli çalışma alanı oluşturmak isteyenler için geniş çekmeceli raflar doğru bir seçim olur. Yoğun çalışma ortamları için ise 10’lu raflar verimli bir kullanım sergiler. Hem belgeleri düzenli saklamak hem de verimli bir çalışma ortamı için tasarlanan çoklu rafları, ofis dekorunuza uygun parçalar arasından seçebilirsiniz. Deri, plastik, metal veya ahşaptan üretilen ürünler arasından ofisinize en uygun raf modelini temin edebilirsiniz.

Evrak Rafı Fiyatları Nasıl Değişir?

Evrak rafı fiyatları ürün modeline göre değişiklik gösterir. Suni deriden üretilen iki katlı veya çekmeceli evrak rafları, fiyat açısından daha üst bütçelere hitap eder. Metal çekmeceli evrak rafları ise deri raflar gibi kendi fiyat aralığında alıcıya sunulur. Çekmece tipi, ham madde, çekmece sayısı gibi etkenler ile fiyatları değişen ürünler arasında bütçenize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Metal raf çeşitleri ise daha cazip bütçelere hitap eder. Raf sayısına göre küçük farklar ile alıcıya ulaşan metal raflar arasında markaları karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Tek katlı şeffaf raf çeşitlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Evrak Rafları

MAS
Ark
Cassa
Leitz
OPS
İnox
Temat
Rubenis
Bigpoint
Kraf
Globox
Bafix
3A
Gıpta
Esselte
Mane
Noki
ROT
Ahşap Şehri
Artone
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 242 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15067