Evcil hayvanların bakımında kullanılan malzemeler, onların sağlıklı ve yüksek standartlarda bir yaşam sürmesi için oldukça önemlidir. Kedi ve köpeklerin bakımı için önemli araçlardan olan mama kapları, taşıma kutuları, kum kapları, kum küreği, su kabı ürünleri, farklı malzemelerden üretilir. Örneğin metal mama kapları da bulunur ancak çoğunlukla plastikten yapılan ürünlerle hayvanların gereksinimleri karşılanır. Hem maliyeti, kolay temizlenmesi hem de hafifliği ile plastik ürünler, evcil dostlarımızın bakımında tercih edilir. Çınar plastik, pet shop ürünleri ile tanınan ve yıllardır evcil hayvan ürünleri üreten bir plastik markasıdır. 

Çınar Plastik ile Kaliteli Plastik Araçlar 

Çınar plastik ürünler arasında mama ve su kapları, farklı boyutlarda taşıma kafesleri, kapaklı ve kapaksız kum kapları, kum kürekleri bulunur. Tasarımı ve birinci sınıf malzemeden üretilen araçların kalitesi düşünüldüğünde, Çınar'ın pet shop ürünlerde başarı göstermesi normaldir. Pet shop ürünleri dışında araç jantları, jant kapakları ve araç parçaları üreten marka, kalıp plastikleri endüstriyel makinelerle şekillendirerek tasarlar. 

Neden Çınar Plastik Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

  • Çınar plastik, pet ürünlerinde kalite standartlarını belirleyen ISO9001 sertifikası sahibidir. 
  • Markanın tasarımlarının her biri tescillidir ve Çınar'dan aldığınız ürünlerin birebir aynısı başka bir markada bulunmaz. 
  • Hayvanların ve onlarla yaşam alanlarını paylaşan insanların rahat etmesi düşünülerek hazırlanan tasarımlarda ergonomik detaylar dikkat çeker. 
  • Hayvanların farklı boyutlarına, ihtiyaçlarına ve kullanıcıların zevklerine göre büyük, küçük taşıma kapları, açık veya kapalı tuvalet kapları ve renk renk ürün çeşitleri bulunur. 
  • Taşıma çantaları ve kum kapları yanlarındaki kelepçeler yardımıyla kolaylıkla açılıp kapanabilir. Rahat taşıma sağlayan dayanıklı tutamaçlar ürünlerin üstünde yer alır. Her biri dayanıklı, kaliteli malzemeden üretilen ürünler, uzun ömürlü ve sağlamdır. 

Çınar Ürünlerine Güvenebilirsiniz 

  • Çınar taşıma kaplarının yan kısımlarındaki kelepçeler hayvanlar tarafından açılamaz. Kafeslerin ön kısmındaki kapaklar dört farklı anahtar ile kilitlenir ve taşıma esnasında güvenlik sağlar. 
  • Kapalı kum kaplarının önlerindeki açılır kapanır kapaklar hayvanların rahatlıkla içeri girip çıkmasını sağlarken çevrenin kum olmamasını garanti eder, kötü kokunun hızla yayılmasını engeller. 
  • Mama kapları hem elde hem de bulaşık makinesinde temizlenebilir, kolay temizlenen özellikleri ile kullanıcılara kolaylık sağlayan ürünler yaş ve kuru mamaların servisinde kullanılabilir. 
  • "Dostlarımız onunla güvende" sloganını kullanan Çınar kalıp plastik, hayvanların sağlıklı ve güvenli yaşamı için ürünleri arasına her geçen gün yenisini ekler. 

Kedi/Köpek Ürünleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kedi veya köpekler için pet ürünleri alırken, kullanıcılar ürünlerin uzun ömürlü olduğundan emin olmalı. Dayanıklılık, hayvan ürünlerinde önemlidir. Kedi ve köpeklerin kolaylıkla zarar verebildiği ürünler, yalnız maddi zarara neden olmaz, hayvanların da güvenliğini tehdit eder. Kolaylıkla açılan taşıma kapları hayvanların kaçmasına neden olabilir. Kapların kilitlerinin, menteşelerinin sağlam olduğundan emin olunmalıdır. Ayrıca plastik malzemeler köpeklerin ısırmasına karşı dayanıklı olmalı ve kalın plastikten yapılmalıdır. Ürünlerin farklı boyları incelenmeli, hayvanın boyu dikkate alınarak rahat edebileceği bir taşıma veya tuvalet kabı seçilmelidir. Hayvanların yiyebildikleri porsiyona göre mama kaplarının belirlenmesi de önemlidir. Çoğu kedi mama kabı dolu olmasına rağmen ara ara yemek yerken, köpekler genellikle mama kabı bitene kadar tüketmeye meyillidir. Çok büyük mama kapları seçildiğinde kilo sorunu olan hayvanların daha çok kilo almasına neden olunabilir. Mama kapları hayvana uygun olmalı ve mama koyulurken kaç gram servis edildiğine dikkat edilmelidir. 

Siz de evcil hayvanlarınızın severek ve konforla kullanacağı plastik ürünleri Çınar plastik güvencesi ile satın alabilirsiniz. Hemen sipariş verin, kaliteli plastikten yapılan dayanıklı ürünlere sahip olun. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...