Çok Amaçlı Setler

Çok Amaçlı Setler

Farklı çalışma alanlarında kullanılabilen çok amaçlı setler, içeriklerinde yer verdikleri ekipmanlarla işlerinizi kolaylaştırır. Küçük ebatlarla üretilen ve kutuları bulunan setler, aynı anda birçok gereci bir arada depolayabilmenize olanak tanır. Beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı taşıyabilmenize yardım eden aparatları kullanarak ağırlıkları kolayca kaldırabilirsiniz. Kriko görevi gören taşıyıcı ürünler, eşyalarınızın altına yerleştirebileceğiniz hareketli pedlere sahiptir. Kaldıraç çeşitleri, kanepelerden yatak bazalarına ve çamaşır makinelerine kadar birçok ürünü taşıyabilmeniz için uygundur. İnce el işi gerektiren zanaatlarda işlevsellik yaratan cımbız setleriyle yabancı maddeleri ürünlerinizden pratik bir şekilde alabilirsiniz. Ergonomik şekilde tasarlanan cımbızlar, irili ufaklı parçaları çeşitli alanlardan kaldırabilmeniz için idealdir. Oymacılık alanında çalışan kişiler için uygun olan dremel makineler, farklı başlıklarıyla ahşap, lüle taşı gibi maddeleri oyabilmenizi sağlar.

Hobilerinizi ve İşlerinizi Kolayca Gerçekleştirin

Elektrik enerjisiyle çalışan mini aletler, ergonomik tasarımlarıyla avucunuzun içine kolayca sığar. Deri işçiliği, cam işçiliği gibi alanlarda çalışırken başlıklı dremel makinelerini kullanarak zemin yüzeyinde desenler oluşturabilirsiniz. Zımparalama, parlatma gibi fonksiyonları da bulunan dremel çeşitleriyle evinizde ya da iş yerinizde yaratıcı ürünler tasarlayabilirsiniz. Oymacılık hobinizi yerine getirirken dremel makinelerinin uzun kablolarından yararlanarak alanı özgür bir şekilde kullanabilirsiniz. Devir değişkenliğine sahip olan dremel makineleri, dilediğiniz hız seviyesinde çalıştırabileceğiniz işlevsel ürünlere sahip olmanızı sağlar. Telefon ve tablet gibi elektronik ürünleri ya da saat gibi hassas ürünleri tamir ederken kullanabileceğiniz setler de vardır. Açıcı aletlerle elektronik ürünlerin ve saatlerin kapaklarını kolayca açabilirsiniz. Kazıyıcılarla çeşitli yüzeylerde kazıma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkün hale gelir. Montaj çubuklarıyla tamir işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Düz ve eğimli cımbızları da içeren tamir setleri, farklı ürünlerin size zorluk çıkarabilecek tasarımlarına uyum gösterir.

Pratik Aksesuarlarla Gelen Çok Amaçlı Kullanım Deneyimi

Cebinizde taşıyabileceğiniz mini testereler, katlanabilir tasarımlarıyla güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Çelikten üretilen dayanıklı mini testereler sayesinde doğada vakit geçirirken çeşitli nesneleri pratik bir şekilde kesebilirsiniz. İnce işlemleri gerçekleştirebilmeniz için tasarlanan aksesuarlar da vardır. Saatçiler için üretilen ekipmanlar arasındaki eğe setleri, farklı boyutlardaki saatlerin mekanizmalarına ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Cep telefonu tamiri için geliştirilen setleri sipariş ederek mobil ürünlerin kasalarını kısa sürede açabilirsiniz. Kutularıyla da kullanışlılık yaratan tamir setleri, her bir parçanın ebatlarına uygun şekilde tasarlanan bölmeleri içeren tasarımlarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. İnce uçlara sahip tornavidalarla telefonların iç kısmında yer alan mini parçaları açabilmeniz pratikleşir. Vidaları tutabilmenize yardım eden mıknatıslı uç özelliğine sahip tornavidalar yardımıyla hız kazanabilirsiniz.

Soru 1: Cep Telefonu Tamiri Setleri Nasıl Kullanılır?

Cevap 1: Yivli tornavidaları ve düz tornavidaları içeren cep telefonu tamiri setlerini kapağı açmak, işlemciyi ya da ekran bağlantılarını çıkarmak için kullanabilirsiniz. Cımbız ve açıcı çubuk gibi elemanlar işlerinizi daha kolay hale getirir. Bez içeren setler yabancı maddeleri hassas bir şekilde silebilmenize yardım eder.

Soru 2: Tamirci Setleri İçerisinde Yer Alan Ürünler Ne İşe Yarar?

Cevap 2: Yıldız ve düz tornavida çeşitlerini içeren tamirci setleri çeşitli ürünlerin vidalarını sökebilmenizi kolaylaştırır. Pense içeren setler çeşitli ürünleri sıkabilmeniz için idealdir. Kontrol kalemi çeşitleri elektronik ürünlerde ve prizlerde elektrik olup olmadığını tespit edebilmenize yardımcı olur.

Soru 3: Çok Amaçlı Setlerde Yer Alan Ürünler Nelerdir?

Cevap 3: Hobi işleri için geliştirilen dremel setleri dremel makinesinin yanı sıra birçok başlığı da içererek işlerinizde size kolaylık sağlar. Tamir işlemleri için üretilen setler tornavida, yan keski gibi ürünleri içerir. Çekiç ve metre gibi ekipmanlar da çeşitli tamir setlerinde yer alır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çok Amaçlı Setler

3844 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 3844 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13003174