1938 yılında kurulan Columbia, spor kıyafetler ve dayanıklı giyim ürünleri üreten markalardan biridir. Özellikle ürettiği kayak sporu malzemeleri ile Amerika’nın popüler kış sporu markalarından olan Columbia, çok yönlü kullanım sunan giyim ürünleri ile geniş bir alıcı kesimine hitap eder. Outdoor giyim ürünlerinden başlayarak geniş bir tekstil koleksiyonuna sahip olan marka, sırt çantası gibi kamp ekipmanları da üretir.

Columbia Sırt Çantası Modelleri ve Özellikleri

 • Columbia sırt çantası modelleri sportif tasarıma sahiptir. Günlük yaşamda, kısa süreli hafta sonu gezilerinde, bisiklet gezilerinde, kampta veya sporda rahatlıkla kullanabileceğiniz çantalar, özellikle işlevsel tasarımları ile beğeni toplar.
 • Markanın sırt çantaları geniş iç hacimli bölmelere sahiptir. Spor malzemelerinin yanı sıra organizerli bölmeleri bilgisayar ve tablet gibi teknolojik cihazları yanınızda taşımanıza imkân verir.
 • Dayanıklı fermuarlara sahip olan sırt çantaları, kenarlardan güvenlik şeritleri ile desteklenir. Böylece daha güvenli bir kullanım sunan çantalar, tam kapasite ile doldurulduğunda dahi güvenle taşınabilir.
 • Columbia çantalar modeline göre dış ceplere ve file ceplere sahiptir. Özellikle kenarlardan file cepler ile su gibi eşyaları kolayca taşımaya imkân veren modeller, pratik taşıma askılarına sahiptir.
 • Su geçirmez kumaştan üretilen çantalar, günlük yaşamda ve doğada eşyalarınızı korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda ergonomik taşıma kolları ve sırt bölümü ile sağlıklı bir kullanım sunan modeller, birçok fonksiyonel özellik taşır.

Columbia Bıçak Markası

1987 yılından itibaren üretime başlamış olan Columbia bıçak markası, fonksiyonel ürünleri ile dikkat çeker. Outdoor bıçaklar ve çakılar üreterek dünya genelinde satış yapan marka, dayanıklı ürünleri ile doğada en büyük yardımcınız olur. Columbia markasının ürünleri arasında tek işlevli çakılar, outdoor bıçaklar, çok amaçlı çakılar, kamp testereleri, pense çakılar gibi birçok ürün bulunur. Çakı ve bıçak modelleri ile birlikte aksesuarlara da yer veren marka, iyi tasarlanmış çok yönlü ürünleri alıcıya sunar.

Columbia Bıçak Modelleri ve Özellikleri

 • Tek işlevli çakılar arasında yaylı, tek elle açılabilen ürünler bulunur. Ağırlığı modeline göre değişen ürünler, lazer bileme ile bilenir ve genellikle emniyet kemerine sahiptir. High Carbon 440C sertliğinde uçları ile keskin ve dayanıklı olan bıçaklar, av ve kamp için özel tasarlanan modellerdir.
 • Markanın outdoor bıçak modelleri, açık hava etkinliklerinde işlevsel bir kullanım sunar. Hafif yapısı ile kolay tutulan ve otomatik açılıp kapanan modeller, kıvılcım atar magnezyum çubuk gibi özellikler ile desteklenir. Testere ve cam kırıcı gibi ekstra özellikler taşıyan modelleri ürün grupları içerisinde bulabilirsiniz.
 • Çok amaçlı çakı modelleri arasında kolay taşınan ürünler öne çıkar. Av çakısı olarak veya cep bıçağı olarak tasarlanan modeller, kapanmayı önleyen kilit sistemi ve kemer klipsi gibi özellikler ile desteklenir.
 • Markanın kamp testeresi modelleri arasında bıçak ve testere olarak kullanılabilen güçlü ürünler bulunur. Çok amaçlı çakılardan ve tek işlevli çakılardan daha büyük ebatlarda olan modeller, yarı otomatik bilyeli tasarıma sahiptir. Sırt kısmında testere detayı bulunan çakılar, ısıya ve suya dayanıklı modellerdir. Özellikle suya dayanıklı yapısı ile avcılık ve kampçılık için ideal bir kullanım sunar.
 • Pense çakı modelleri arasında otomatik çakılar bulunur. Düğmesi ile kolay bir şekilde açılan çakılar, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir ve böylece zor işlerde ideal bir kullanım sunar.
 • Markanın İngiliz anahtarı saplı çakıları ise günlük hayatta tercih edilir. Günlük tadilat işlerinde fonksiyonel bir kullanım sergiler. Markanın diğer modellerinde olduğu gibi dayanıklı çelikten üretilen bıçaklar, profesyonel kullanıma hitap eden ürünlerden biridir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Columbia Kamp Malzemeleri Fiyatları

1597 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Outdoor Çantalar
Outdoor Çantalar
Kamp Mutfağı
Kamp Mutfağı
Uyku Tulumu
Uyku Tulumu
Çakılar & Bıçaklar
Çakılar & Bıçaklar
Kamp Aksesuarları
Kamp Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1597 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?