Conax Su Artıma Cihazları, temiz ve güvenilir içme suyu ihtiyacınızı karşılıyor. Şişeli sulardaki olası kimyasallardan ve musluk suyundaki olası mikroplardan arındırılarak yüksek mineral barındıran içme suları tüketmenizi sağlayan cihazlar, ters ozmos teknolojisi ile güven veriyor. Ücretsiz montajı yapılan cihazlar, son teknolojinin ürünü olarak işaret ediliyor. Alkali su içmenize olanak sağlayan arıtma ürünleri, taze, sağlıklı, güvenilir ve ekonomik su çözümü vadediyor. 

İçme Suyunuzu Kendiniz Üretmek İster misiniz? 

Bu soruyla yola çıkan Conax Su Artıma Cihazları, musluk sularının en çok şikayet edilen özelliklerine karşı arıtılmış suyu öneriyor. Çamurlu, paslı altyapıdan geçen, kötü koku, tat sahibi olabilen, sert, içinde mikrop arsenik ve nitrit gibi zararlı karışımlar bulundurulabilen sular, tüketiciler için musluk suyunu bir alternatif olmaktan çıkarıyor. Bunun yerine su satın alan kullanıcılar, kaynak sularının çevre kirliliği tehdidi altında olduğunu yok sayarak hareket ediyor. Klorlanan ve beklediği için bakteri üretme riski ile karşı karşıya olan şişeli suların taşıma, sipariş verme ve maddiyat yükleri ön görülüyor. Conax, tüm bu sorunlara karşı kullanıcılarına kendi içme suyunu kendisinin üretmesini öneriyor. Profesyonel içme suyu sistemi olan ürünler, musluk suyundan ideal içme suyu oluşturuyor. 

Conax Su Artıma Cihazları Nasıl Çalışıyor? 

Conax su arıtıcı, molekül düzeyinde filtreleme sağlıyor. En gelişmiş arınma teknolojilerini sunan sistemler, deniz suyundan, kuyu suyundan, musluk sularından içme suyu oluşturabiliyor. Suları defalarca filtreleyen ve bu sayede pH derecesi yüksek su elde edilmesini sağlayan cihazlar, alkali yani saf suyun ortaya çıkmasını sağlıyor. Ev tipi, iş yeri tipi, ev ana girişi için uygun cihazlar bulunduran marka, açık ve kapalı kasa ürünler sunuyor. Tazyikli su üreten artıma cihazları, mutfak tezgâhının altına monte edilerek kullanıma hazır hale geliyor. Dahili pompa bulunduran, mineralli, alkali su elde edilmesini sağlayan ürünler minimum yerde çok işe yarıyor. Sağlıklı ve lezzetli su üretme kapasitesi ile öne çıkan cihazlardaki filtre sayısı modele göre değişiklik gösteriyor. Ev ana girişine takılan üst düzey ürünler, bina ana su girişine bağlanarak çalışıyor. Suyu kirlerden arındıran, renk, tat ve koku dengesini sağlayan ürünler, zahmetsizce sularınızı temizliyor. Ana girişe takılan cihazlar, kireç önleyici filtre ile suyun kullanıldığı tesisatlarda kireç oluşumunun da önüne geçiyor. Ürünler elektrik gerektirmeden çalışırken, zaman zaman filtre değişimi ile senelerce sağlıklı su içmenize yardımcı oluyor. 

Çevreye Duyarlı Su Arıtma Cihazları 

Conax markası, tüm ürünlerinde çevre duyarlılığını ön planda tutuyor. Gelecek nesillere daha iyi bir çevre bırakmak için yatırımlarını gerçekleştiren şirket, Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri ile tüm canlıların sağlıklı yaşamı ve doğanın devamlılığı için çalışıyor. Kolaylıkla montajı gerçekleştirilen cihazlar, plastik şişeler kullanılmadığı için çevre konusunda atık azalmasına da neden oluyor. Kireçlenmeyi önlediği için elektronik cihazların da performansının yüksek kalmasına yardım eden ana vana filtreleri, bu sayede elektronik eşyaların yakacağı gereksiz enerjinin, ürün değişiminin önüne geçerek dolaylı olarak çevreye katkı sağlıyor. Elektrik gerektirmediği için çevreye herhangi bir zarar vermeyen ev tipi filtreler ise tazyikli su sağlayarak suyun daha az tüketilmesine de yardımcı oluyor. Hava basıncı ile tazyiklenen su, bu etki ile daha az kullanılıyor. Cihazların filtrelerinde aktif karbon, hindistan cevizi kabuğu filtre gibi çevreye ve sağlığa zararı olmayan filtre sistemleri yer alıyor. 

Siz de Conax Su Artıma Cihazları ile hem kendiniz hem de aileniz için temiz su üretebilir, güvenle su içmenin keyfini sürebilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Conax Su Arıtma Cihazları

Toplam 24 / 188 ürün
DSACategoryId/60000414/60002705/2147483620/13003264/13003364/conax