Cooler Master mouse modelleri, kullanıcılara maksimum performansı ve rahat kullanımı sunmak amacıyla üretiliyor. Tamamen kullanıcıların talepleri ve alışkanlıkları doğrultusunda tasarlanan bu ürünler, rekabetçi oyunlarda oyuncuları zirveye taşıyacak özelliklere sahip oluyor. Ayrıca Cooler Master tarafından üretilen mouselar, oyuncu kültürünü yansıtan bir tasarım ile donatılıyor. RGB aydınlatmalar ile taçlandırılan bu tasarımlar, kullanıcılara yüksek performans sağlarken estetik kaygılarını da gideriyor.

Cooler Master Mouse Modelleri ile Oyunların Zirvesine Yerleşin

Mouselar, özellikle rekabetçi oyunlarda büyük bir öneme sahip oluyor. Her tıklamanın ve her hareketin hayati bir öneme sahip olduğu rekabetçi oyunlarda Cooler Master tarafından geliştirilen mouse modellerini kullanmak, kullanıcılara muhteşem bir performans sağlıyor. Gelişmiş optik sensörler refleks sonucu oluşan en hızlı hareketleri dahi algılayabiliyor ve altın USB konnektörü sayesinde veriyi en hızlı şekilde bilgisayara iletebiliyor. İleri teknoloji yöntemleriyle donatılan Cooler Master mouse modellerinin öne çıkan özellikleri şunlardır:

 • Ergonomik Tasarım: Oyuncuların birçoğu mouseları sağ elleriyle kullanıyor olsa da bazı oyuncular sol elini kullanmak durumunda kalıyor. Cooler Master, hem sağ el ile kullanıma özel hem de sağ ve sol ele uygun simetrik mouse modelleri üretiyor. Böylece kullanıcılar alışkanlıklarına uygun bir mouse modeline sahip olabiliyor. Cooler Master mouse modellerinde mouseun kavranışını kolaylaştırmak amacıyla çeşitli tasarımlara ve el desteklerine yer veriliyor.
 • Yüksek ve Ayarlanabilir DPI: Oyun türleri ve oyuncu alışkanlıkları doğrultusunda mouseların DPI ölçekleri zaman zaman değiştiriliyor. Cooler Master tarafından üretilen bu ürünlerde DPI ölçekleri 24000 değerine kadar ulaşabiliyor. Bazı modellerde DPI ayarları mouse üzerinde yer alan tuşlarla gerçekleştirilirken bazı modellerde ise yazılım arayüzü aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Böylece oyuncular mouse hızlarını hem kendi alışkanlıkları hem de oyun türleri doğrultusunda değiştirebiliyorlar.
 • Makro Tuşları: Cooler Master, ürettiği tüm oyuncu mouselarında makro tuşlara yer veriyor. Genellikle mouseun sol panelinde yer alan bu tuşların sayısı 6’ya kadar varabiliyor. Yazılım arayüzü sayesinde atama yapılan bu makro tuşları, oldukça kolay erişilebilen noktalara yerleştiriliyor. Böylece oyuncular hem karışık kombinasyonları makro tuşlarına atayabiliyor hem de makro tuşlarına ufacık bir parmak hareketiyle erişebiliyor.
 • Kauçuk Kaplama: Cooler Master Mouse modellerinin birçoğunda ince kauçuk bir kaplama kullanılıyor. İnce yapısı uzun süreli kullanımlarda dahi aşınmayı önlüyor ve mouseun kendi yüzeyiymiş gibi görünmesini sağlıyor. Kauçuk kaplamanın ise asıl misyonu, kullanıcının mouseu daha rahat kavramasını sağlamak oluyor. Yapısı sayesinde iz ve kir tutmayan bu yüzey tipi, oyuncuların ellerinin kaymasını da başarılı bir şekilde önlüyor. Kauçuk kaplama genellikle yan panellerde yer alırken bazı modellerde tüm mouse yüzeyinde yer alabiliyor.

Cooler Master, Tasarımlarıyla Oyuncu Ekipmanlarına Yeni Bir Soluk Getiriyor

Gelişen ve genişleyen oyun sektörü sonucunda çoğu ürün belirli trendler doğrultusunda üretiliyor. Bu nedenle ürünler farklı markalar tarafından üretiliyor olsa dahi birbirlerine oldukça benzeyen bir görüntüye sahip oluyor. Cooler Master, ürettiği mouse modellerinde hem trendlere uygun hem de zamansız tasarımlar kullanıyor. Bazı modeller üzerinde oyuncu kültürünün tüm ihtişamını ve ağırlığını taşırken bazı modeller ise ofis ortamında dahi kullanılabilecek kadar zarif tasarımlara sahip oluyor. Tüm bu tasarımlar Cooler Master’ın estetik logo şekli ile süslenirken RGB teknolojisi ile de taçlandırılıyor. Mouse üzerinde dikkat dağıtmayan ancak etkili bir görünüm sağlayan yerlere yerleştirilen RGB aydınlatmalar, yazılım arayüzü sayesinde 16.7 milyon farklı renk tonuna ayarlanabiliyor. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte bu aydınlatmaların parlama yöntemleri 6 farklı moda ayarlanabiliyor. Sizler de performansınızı en üst seviyeye çıkarırken görünümüyle kendine hayran bırakan oyuncu Mouselarına sahip olmak isterseniz Cooler Master’ı tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Cooler Master Mouse Fiyatları

11 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
 4. Kullanım Amacı
 5. Markalar A-Z
  1. Cooler Master Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Rampage Mouse
  7. Trust Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Inca Mouse
  10. Buyfun Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. A4Tech Mouse
  16. Asus Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. MF Product Mouse
  19. Bloody Mouse
  20. HXSJ Mouse
  21. Corsair Mouse
  22. Concord Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Xiaomi Mouse
  25. Rush Mouse
  26. Flaxes Mouse
  27. Redragon Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Preo Mouse
  31. Promate Mouse
  32. İMICE Mouse
  33. Avec Mouse
  34. AOC Mouse
  35. Polosmart Mouse
  36. SteelSeries Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Zowie Mouse
  39. Ajazz Mouse
  40. Cougar Mouse
  41. Gamepower Mouse
  42. MSI Mouse
  43. Turbox Mouse
  44. Roccat Mouse
  45. Ywyt Mouse
  46. Classone Mouse
  47. Hiper Mouse
  48. Hytech Mouse
  49. Sonia Mouse
  50. Thermaltake Mouse
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Renk
 9. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Cooler Master
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/coolermaster
Başa dön