Bir Türk markası olan Dalan, Hamdi Dalan tarafından 1941’de, İzmir'de kuruldu. Marka, doğayı teknolojik dokunuşlarla harmanladığı ürün gamını halkla buluşturuyor. İzmir, Namazgâh’ta bulunan küçük bir sabunhanede ilk üretimine başlayan marka, bugün Yönetim Kurulu Başkanı olan Akın Dalan’ın liderliğinde, son teknoloji metotlarla ürettiği sabun, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile endüstriyel bir ürün olan gliserini, 100’den fazla ülkeye ulaştırıyor.

Beş ayrı kıtaya ihracat yapan Dalan, bugün İzmir’in Pınarbaşı mevkiinde yer alan 70.000m2’lik tesisindeki 30.000 m2’lik ana üretim kısmında yer alan laboratuvarlarda, doğadan gelen faydayı, bilgisayar destekli, modern ve çevre dostu yöntemlerle özel formüllere dönüştürüyor. Ürünlerinde geçmişten gelen saflığı, ileri teknolojinin getirdiği yeniliklerle dengeli şekilde sentezleyen marka, uluslararası standartlara ve helal üretim koşullarına uyarak, kalite çizgisini koruyor.

Ana üretim tesisi, depolama ve ham madde stok kısımlarından oluşan tesislerinde yaptığı, yılda 50 bin tonluk üretimle, Türkiye’deki ilk üç büyük üretici arasında zirveye oynayan Dalan, sabun ve kozmetik ürünlerinin analiz ve kontrollerini TS-54 standartlarında, sabun yan ürünü gliserin maddesinin analiz ve kontrollerini de TS-829, USP-32 ve European Pharmacopoeia 4 standartlarının baz alındığı ürün spesifikasyonlarına uygun olacak şekilde yapıyor.

Bütçenizi koruyan nitelikteki 600'dan fazla ürün çeşidini ihtiyacınıza sunan marka, gelecek kuşaklar için daha temiz ve yaşanabilir bir ortam bırakmak amacıyla ekolojik sistemi gözeten, doğal kaynaklara ve yaşama duyarlı, çevre yönetim sistemi kriterlerine uyarak üretim yapıyor. Bu özelliği ile "çevre dostu" üretim yapan firmalar arasında sayılan markanın sahip olduğu ISO–9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ISO–22716:2007 Kozmetik GMP İyi Üretim Uygulamaları Belgesi, çevre konusundaki hassasiyetini kanıtlıyor. Üretimde kullanılan ham maddelerin ve sabunların analiz ve kontrolleri, ulusal ve uluslararası alanda kabul edilen kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor.

Dalan Kimya End. A.Ş., kurulduğu günden bu güne dek, asırlardır formülü korunan pirinalı sabun üretiminde liderliği üstleniyor. Dalan Antik ise geleneksel çerçevedeki hazırlanış ve içeriğiyle, %100 zeytinyağı ve %100 doğal olan, el yapımı ürün çeşitliliğini beğeninize sunuyor. Ege’nin incisi olan zeytinlerden elde edilen yağın mucizevi faydalarını, endüstriyel düzlemde size ulaştırıyor.

Dalan, pirinalı sabundaki liderliğinin yanında, 71. yılı itibariyle, sabun üretimindeki engin tecrübe ve güvenilirliğini kozmetiğe taşıyarak, zeytinyağının doğallığından gelen gücünü, kişisel bakım ürünlerine yansıtıyor. Dalan d’Olive’in ürün gamında yer alan %100 zeytinyağlı kalıp sabun, sıvı sabun, duş jeli, şampuan, saç kremi, yoğun bakım kremi, vücut kremi ve yağı ile kişisel bakım ihtiyacınıza yönelik üretimiyle marka, ekonomiden tasarruf sağlayan ve sağlığı koruyan iddiasını bu alanda da gösteriyor.

Sabun ve kozmetik üretiminin yaklaşık olarak % 60’ini dış pazarlara sunmakta olan Dalan, yurt dışında Roxy, Adalya, Alara, Diana, Nancy ve Cindy alt markalarıyla tanınıyor. Türkiye genelindeki beş bölge müdürlüğü ise Ulusal Zincir Mağazaları, Ege, Marmara, Güney Doğu Anadolu ve Orta Anadolu şubeleri olarak, size daha yakın hizmet verebilmek için ülkenin dört yanına dağılmış halde faaliyetlerini sürdürüyor.

Dalan markası, sabun, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerindeki başarısını, 2000 yılından itibaren katıldığı ambalaj yarışmalarında da gösteriyor. Şimdiye dek katıldığı yarışmalarda farkını ortaya koyan marka, ürün ambalajı alanında aldığı 11 ayrı ödül derecesiyle bir iftihar örneği oluyor.

77 yıllık birikim, tecrübe ve etik anlayışıyla, insana hizmet ederken çevreye de duyarlı politikalar güden Dalan, geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu çizgisini sürdürerek nesil nesil büyüyen güç, güven ve üretimin merkezi olmayı vizyon ediniyor.

Size yaşam kalitenizi arttıracak, güzellik, sağlık ve temizliği sunma misyonuyla, ürünlerini güvenle tercih edeceğiniz Dalan, kalite ve değeriyle var olduğu pazarda, dünya eğilimlerine yön vermeyi hedefliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dalan

718 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön