1983 yılında yaratılan ve kurulduğu yıldan günümüze dek büyük gelişmeler gösteren Dalin markası, başta bebek bakım ürünleri olmak üzere pek çok çeşitten oluşan geniş ürün koleksiyonu ile Hepsiburada.com'da sizleri bekliyor. Bebeklerin hassas ciltleri ile uyumlu olacak şekilde formülize edilmiş kaliteli temel bakım ve temizlik ürünleri ile dikkat çeken başarılı marka, bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz birbirinden farklı ürünleri sizlere sunuyor.

Birçok ülkede ürünlerinin tercih edildiği marka; Dalin şampuan, antibakteriyel ıslak mendil, bebek pudrası, bebek bakım kremi, pişik önleyici kremi, kolonya, bebek yağı, vazelin çeşitleri gibi bebeklere ve küçük çocuklara özel olarak üretilmiş ürünlerini tüketicileri ile buluşturuyor. Tüm bunların dışında, yüzey temizleyici, konsantre çamaşır yumuşatıcısı, katı ve sıvı sabun çeşitleri gibi hijyen ürünleriyle de ön plana çıkan Dalin, anne sütü saklama poşetleri ve göğüs pedi çeşitlerini üreterek anneleri ve anne adaylarını da unutmuyor.

Zararlı madde içermeyen ve göz yakmayan Dalin şampuan çeşitleri, bebeklerin ve çocukların saçlarını temizleyip yumuşacık yapmayı amaçlarken; losyonlar, pişik ve bakım kremleri ise dış etkenlere karşı bebeklerin cildini korumaya ve uzun süre boyunca rahat etmelerine yardımcı oluyor.

Dermatolojik olarak test edilmiş deterjan ve yumuşatıcı çeşitleri, bebeklerin çamaşırlarını kirden arındırıp yumuşacık yapıyor. Bebeklerin narin cildinde hassasiyet yaratmayan, çamaşırları tamamen temizleyen ürünler ile temizlik daha güvenli ve sağlıklı bir hale geliyor.

İhtiyacınıza uygun Dalin temel bakım ve hijyen ürünlerine hepsiburada.com güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Dalin markasına ait ürünleri dilerseniz detaylı olarak inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dalin

1.200 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Hemen Al Sonra Öde
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön