Türkiye'nin öncü oyuncak markası olan Dede (bir diğer adıyla Fen oyuncak), 1962 yılında oyuncak toptancılığı için kurulmuş bir marka olarak oyuncak piyasasında boy gösteriyor. Yıllar içinde kendini geliştirip büyüterek oyuncak toptancılığından oyuncak imalatına geçen marka, bugün dünyanın 60 farklı ülkesine oyuncak ihracatı yapıyor. İstanbul ve Çorlu'da imalat gerçekleştiren firma, 12000 metrekarelik alanda kendi oyuncak üretimini gerçekleştiriyor. Oyuncak üretimi konusunda dünya ile rekabet edebilir konumda olan Dede markasının en önemli misyonu ise daima ileride olmak olarak belirleniyor. Yerli üretim yaparak, hem ülke ekonomisine katkı saplamayı hem de tüketicide güvenilir bir algı oluşturmayı başaran firma, ihtiyaçlara cevap veren ürünleriyle göz dolduruyor.

Dede markasına ait tüm oyuncakları kendine ait kapalı tesislerde üreten firma, uzman kadrosu ile kaliteli ve orijinal ürünler ortaya koymayı amaçlıyor. Tüm oyuncak çeşitlerinde ve çocuk ürünlerinde hassasiyet ve titizlikle üretim gerçekleştiren firma, kalite sertifikalarını almayı da başarıyor. Alanında en uzman firmalardan olan TÜV, LGA ve İNTERTEK gibi sertifikasyon firmalarının gözetiminden geçen ürünler, çocukların kullanımı için güvenilir olmayı başarıyor. Firmanın son teknolojik ekipmanlar ve sağlıklı ham maddeler ile ürettiği oyuncak çeşitleri, piyasada güvenilir oyuncak markası olarak öne çıkıyor.

Oyuncak sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek inovasyona önem veren firma, yeni nesil oyuncaklar üretmeyi de başarıyor. Sahip olduğu ürün çeşitliliği ile göze çarpan Dede Oyuncak; plastik oyuncaklardan taşıt çeşitlerine, plaj oyuncaklarından salıncaklara, yaş aralığına uygun scooter çeşitlerinden evcilik oyuncaklarına, blok çeşitlerinden takı setlerine kadar çok geniş bir yelpazede üretim sağlıyor. Oyuncak namına aradığınız tüm çeşitleri aynı marka çatısında bulabilmenizi sağlayan firma, yerli üretim ayrıcalığı ile de güven veriyor.

Eğitici oyuncak kategorisinde ürettiği oyuncaklar ile çok büyük bir boşluğun doldurulmasını sağlayan Dede markası, eğlendirirken öğreten oyuncaklar ile ebeveynlerin işini de kolaylaştırıyor. Çocukların yaş aralığına uygun biçimde eğitici oyuncak imalatı geliştiren Dede, tüketicinin ihtiyacını maksimum şekilde analiz etmeyi başararak çocukların eğitim ve öğrenme alanındaki ihtiyaçlarına da çözüm oluyor. Yapboz çeşitleri, tamir seti, resimli küpler, meslek setleri, garaj seti, plastik hayvan setleri, okul öncesi setleri, hamur setleri gibi çocuğun gelişimini destekleyen oyuncaklar ile göze çarpıyor.

Çocukların ilgilerini belirlemeye yönelik ürünler ile geleceğin pilotunu, doktorunu, öğretmenini hatta bilim insanını keşfetmenizi sağlayan Dede oyuncaklar ile çocuğunuzun özelliklerini ortaya çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Öte yandan ilgi alanını geliştirecek, gelişimi destekleyici oyuncak çeşitleri ile yeni ve farklı dünyaları keşfetmesini de sağlayabilirsiniz. Dede oyuncak güvencesi ile geliştirilen oyuncaklar, çocuklarınızı pek çok açıdan destekliyor. Spor oyuncakları, spor faaliyetlerine duyduğu ilgiyi artırırken, oyuncak müzik aletleri ise çocuklara müzik alanında yeni ufuklar açıyor.

Lisanslı ürünleri de bünyesinde barındıran Dede, dünyaca ünlü oyun, çizgi film ve oyuncak karakterlerine de ev sahipliği yapıyor. Oyuncak adına aradığınız hemen her şeyi bünyesinde bulundurmayı başaran firma, geniş yelpazesi, kalitesi, ihtiyaca yönelik çözümler sunan ürünleri ve piyasada lider konumdaki yeri ile göz dolduruyor. Sağlam ürünler ile sabit müşteri kitlesi yakalayan marka, her geçen gün üretim kapasitesini artırarak portföyüne yeni ürünler ekliyor. 50 yıllık tecrübesini oyuncaklar ile birleştiren firma, Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Amerika’dan Avusturalya’ya kadar pek çok yurt dışı ülkesindeki market raflarında boy gösteriyor.

Sosyal sorumluluk alanında da faaliyetlerini sürdüren marka, çocuklar için geliştirdiği kurumsal projeler ile yardıma muhtaç çocukları mutlu ederek, onları ve ailelerini de sevindiriyor. Siz de çocuklarınızı kaliteli ve güvenilir bir oyuncak markasına emanet etmek istiyorsanız, Dede Oyuncak firmasını tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...