Defne, ev dekorasyonunu değiştirmek ve daha özgün bir tasarım ortaya çıkarmak isteyen tüketiciler için çok sayıda seçenekle bu hayallerini gerçekleştirme imkanı yaratıyor. Ev hayatını daha kolay kılan yararlı ürün modelleri ve estetik tasarımlarıyla evin çehresini değiştiren dekoratif aksesuarlar bir araya gelerek yepyeni bir görünüm oluşturuyor. Ahşap gövdeye sahip olan Defne sehpalar salonlarda kullanışlılık sağlıyor. Bu sehpalar ahşap tasarımlardan ve ahşap renkli ürünlerden hoşlanan kullanıcıların yanı sıra eskitme görünümlü objeleri evlerine taşımak isteyen tüketiciler için de ideal bir ürün olmayı başarıyor. Ahşap tasarımını destekleyen Defne ahşap mumluklar, evlerinde uyumlu bir görünüm oluşturmak ve elektrik kesintilerinde ışık elde etmek isteyen alıcıların ilgisini çekiyor. Ayrıca romantik akşam yemekleri yemek isteyen çiftler için de uygun bir nitelik taşıyor.

Pratik oturma ve taşıma özellikli katlanabilir sandalye modelleriyle göz dolduran Defne, hem ev ortamında hem de deniz kıyısı ve piknik alanlarında kullanılabilen bu sandalye modelleriyle kullanışlı bir ürün olmayı başarıyor. Yumuşak oturma bölümü konforlu bir şekilde dinlenebilmeye yardım ediyor. Dayanıklı yapıları sayesinde ürünler, kilolu kullanıcılar için de ideal bir özellik gösteriyor. Defne markasının ürettiği yan sehpa modelleri, modern tasarımların yanı sıra nostaljik tasarımlara da sahip olan çok sayıda özel seçeneği kullanıcıların beğenisine sunuyor. Ahşap kutu ürünleri takı, toka, anahtar, bozuk para gibi çeşitli objelerin saklanabilmesi için uygun iç alan yaratmasının yanı sıra sempatik ve sevimli dış görünümleriyle ev dekorasyonuna artı katmayı başarıyor. 

Defne yemek masası modelleri arasında yer alan metal yemek masalarının metal gövdeleri sayesinde dayanıklı ve şık bir ürüne sahip olma şansı elde ediliyor. Kalın camlı masasıyla göz dolduran bu ürünler, sıcak ve soğuk yiyeceklerin çatlama ya da kırılma gibi problemler oluşmadan masa üzerinde sağlıklı bir şekilde tüketilebilmesini sağlıyor. Defne ahşap çalışma masaları, ofislerde ve evlerde kullanışlı yapılarıyla dikkat çekiyor. Estetik ve göz dolduran tasarımlarının yanı sıra kullanışlı özelliklere sahip yapılarıyla kullanıcılarına verimli çalışma alanı yaratıyor. Defne varak ayna modelleri, ofislerde daha ferah bir görünüm oluşturmak için kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra ofis içi tasarımını tamamlayan bir özellik taşıyarak daha estetik bir alan yaratmaya yardımcı oluyor.

Defne orta sehpa ürünleri, misafirleri ağırlarken hem yiyecek içecek ikramı sırasında ev sahiplerine yardım ediyor hem de bulunulan ortamın daha dolu görünmesini sağlayarak ev içi dekorasyonu güçlendiriyor. Defne ahşap yemek masası takımları ahşap sandalye modellerini de içeren özellikleriyle şık yemek masalarına sahip olmak isteyen alıcıların ilgisini çekiyor. Geniş yapıları sayesinde çok sayıda kişinin aynı anda yemek yiyebilmesi için uygun fiziksel koşulları sağlayan bu masalar yardımıyla misafirlerle birlikte lezzetli akşam yemekleri yiyebilmek mümkün hale geliyor.

Defne konsollar; vazo, çiçeklik, seramik dekorasyon ürünleri gibi farklı objelerin şık bir şekilde görünmesi için ev tasarımını geliştiren bir nitelik taşıyor. Ofislerde ve iş merkezlerinde koridorlarda ya da büyük alanlarda çalışan kişilerin işleri ile ilgili okumalar yapabilmesi için oluşturulan gazetelik alanlarında sektörel bilgilere erişme şansı yakalanıyor. Duvarlara monte edilebilen Defne gazetelikler sayesinde ekstra alan harcamaya gerek kalmıyor. Defne tablo modelleri, hem ofislerde hem de evlerde daha farklı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor, sanatsal bir zevk yansıtma açısından tasarımı geliştirmeyi başarıyor. Defne kadehlik aksesuarları, bardak ve şişelerin bir arada yerleştirilebildiği tasarımlarıyla estetik bir sunum oluşturmaya aracı oluyor. Farklı boyutlarda kullanıcıların beğenisine sunulan baskı tablolar farklı konulara sahip çizimlerle kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Defne

693 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Sepette Kampanyalı Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Başa dön