Dell monitör kategorisinde bilgisayar kullanıcıları için günlük veya profesyonel kullanıma uygun birçok monitör yer alıyor. Farklı renklere ve tasarımlara sahip olan çeşitli monitörler arasından tercih yapılarak bilgisayarın diğer parçaları ile uyumlu hale getirilebiliyor. 17 inçten 34 inç boyutlarına kadar farklı ekran genişliklerine sahip olan Dell monitörlerden kullanım amacı ve cihazın kullanılacağı alanın boyutlarına göre en uygun ve yeterli olanı kolaylıkla seçilebiliyor. Yalnızca Dell markasına ait monitörlerin yer aldığı bu bölümde bulunan ürünler çok farklı özellikler barındırıyor. Özellikle ekran kalitesi ve çözünürlüğü açısından ürünler arasında karşılaştırma ve değerlendirme yapılarak, en doğru ürünlere ulaşmak mümkün oluyor.

Dell Monitör Çeşitleri

Dell markası, monitör ürünlerinde oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. HDMI girişi olan monitörler yüksek kalitede görüntü aktarımı yapılabilmesine imkan tanıyor. Ayrıca ses aktarımını destekleyen Dell monitör çeşitleri ile HDMI girişi üzerinden kaliteli ses aktarımı da yapılabiliyor. Full HD monitörler ile bilgisayar oyunları ve yüksek çözünürlüklü videolar esnasında mükemmel bir görüntü gerçekliği elde edilebiliyor. Son teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar için Ultra HD monitörler, çok daha yüksek görüntü kalitesine ulaşılabilmesine yardımcı oluyor. Monitörün kullanılacağı bilgisayarın donanım özelliklerine uygun olacak şekilde Analog veya Display bağlantılı monitör çeşitleri arasından seçim yapılabiliyor.

Dell monitör çeşitleri; yüksek yenileme hızı sayesinde günlük kullanımın yanı sıra; film ve video izlemek, oyun oynamak veya görüntüler üzerinde çalışmalar yapmak gibi aktiviteler esnasında donma veya duraksama gibi sorunların önüne geçiyor. Göz yorulmalarını önleyen monitör modelleri ile bilgisayar karşısında uzun vakitler geçiren kullanıcıların göz sağlığı korunabiliyor. Curved adı verilen kavisli ekran teknolojisi sayesinde, hangi açıdan bakılırsa bakılsın aynı kalitede ve netlikte görüntüye ulaşılabiliyor. Bu şekilde güneş ışığının ve diğer etkenlerin monitör üzerindeki etkisi azaltılarak, normalden çok daha canlı ekran görüntülerine sahip olmak mümkün oluyor. Düşey olarak da kullanılabilme imkanı sunan monitörler, farklı bir kullanım şeklini ve avantajını da beraberinde getiriyor.

Dell Monitör Fiyatları

Ekran boyutu, çözünürlük kalitesi, bağlantı noktaları ve teknolojisi açısından oldukça farklı özelliklere sahip olan Dell monitör çeşitleri, her bütçeye uygun farklı ürünler barındırıyor. Daha küçük boyuta sahip olan uygun fiyatlı monitörler günlük kullanım esnasında oldukça yeterli oluyor. Ayrıca profesyonel kullanım veya oyun bilgisayarı için kullanım amaçlamayan kişiler için daha uygun fiyatlı ve daha düşük çözünürlüklü monitörler ideal bir alternatif oluşturuyor. Kişisel bütçeye uygun olacak şekilde HD, Full HD ve Ultra HD (4K) monitörler arasından seçim yapılabiliyor. Monitörün kullanılacağı ortam ve diğer bilgisayar parçaları ile uyumlu olabilmesi için siyah, metalik, gri ve beyaz gibi çeşitli renklerdeki modeller arasından her ortama uyum sağlayan ürünler kolaylıkla bulunabiliyor.

Yüksek görüntü kalitesi sunan Dell monitör modelleri, şık ve zarif tasarımları ile de göz dolduruyor. İnce hatlara sahip olan monitör modelleri tercih edilerek hoş bir görünüm elde edilebiliyor. Aynı zamanda hafif ürünler sayesinde bilgisayarların bir yerden başka bir yere taşınması da kolaylaştırılmış oluyor. Bilgisayar kullanıcıları için oldukça önemli olan sağlamlık konusunda da Dell monitör modelleri oldukça büyük başarı gösteriyor. Yüksek kalitede ürünler sunan Dell, monitörlerinde kullanıcılarına uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Görüntü kalitesi ve performansı ile dikkat çeken Dell monitör fiyatları ile de kullanıcı kitlesinden tam not alıyor. Kullanıcıların monitörlerde aradığı üst düzey çalışma performansını ulaşılabilir fiyat düzeyleri ile bir araya getiren Dell, en çok beğenilen monitör modellerine imzasını atıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dell Monitör Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 116 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/dell