Dokunmatik Lcd Monitörler

Dokunmatik LCD Monitörler

Günden güne değişen teknoloji ile birlikte kullanıcıların birçok alışkanlığı yerini sanal deneyimlere bırakmış olsa da dokunarak öğrenme ve keşfetme isteği artarak devam etmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan dokunmatik LCD monitörler sayesinde ilgi duyduğunuz konu ve görselleri daha yakından inceleyebilir ve kullandığınız uygulamalar arasında tek bir parmak hareketinizle geçiş yapabilirsiniz. Bu yeni teknoloji ürünleri sayesinde çağın yeniliklerini takip edebilir, birbirinden farklı uygulamaları deneyimleyebilirsiniz.

Dokunmatik Monitör Nedir?

Yeni nesil dokunmatik LCD monitörler farklı boyut seçenekleri ile üretilmiştir. Dilediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz ve yatay olarak da kullanabileceğiniz bu monitörler, sağladığı kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Dilerseniz monitörünüzü harici bir klavye ve mouse ile kullanabilir ya da cihazınızın sanal klavyesinden yararlanabilirsiniz. Verilerinizin üzerinde rahatlıkla çalışabileceğiniz bu monitörlerde aynı anda 10 dokunuşa kadar algılayabilen hassas dokunmatik sistem bulunur. Bu sayede, ekranda görüntüleyeceğiniz klavye ile tüm belgelerinizi hızlıca düzenleyebilirsiniz.

Monitörünüzde görüntülediğiniz dosyaların yönünü sadece iki parmağınızla değiştirebilir, benzer şekilde görüntüleri yakınlaştırabilir veya eski boyutuna dönmesini sağlayabilirsiniz. Pratik kullanım konusunda devrim yaratan monitör tasarımları bilgisayar karşısında harcadığınız vakti minimuma düşüreceği gibi, verimliliğinizi arttırmanızı ve üzerinde çalıştığınız işlerinizi daha keyifli şekilde tamamlamanızı da sağlayacaktır.

Dilerseniz, geniş bağlantı seçeneği ile görüntüleri birden fazla ekranda aynı anda görüntüleyebilirsiniz. LCD monitörlerde bulunan dahili USB girişleri ile geniş bağlantı seçeneğinden faydalanabileceğiniz gibi, video kamera ve diğer akıllı cihazlarınızı da monitöre bağlayarak dosyalarınızı büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Dokunmatik Monitörün Sağladığı Avantajlar

Günümüzün en akıllı teknolojilerinden biri olan dokunmatik teknolojisini telefonlarda olduğu gibi bilgisayarlarda da deneyimleyerek daha rahat bir kullanıma kavuşabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve LCD teknolojisi ile donatılan yeni nesil dokunmatik monitörlerde izlemek istediğiniz filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Dokunmatik monitörlerde kullanılan sistem sayesinde neredeyse her açıdan net görüntü elde edilebilmektedir. Monitörlerde bulunan hassas kontrast ayarları, karanlık ortamda çekilen fotoğraflar ve filmlerdeki gece sahnelerinde dahi net görüntüler sunmaktadır. Ses kalitesi geliştirilmiş dokunmatik monitörler ile tüm film, video ve ses dosyalarından maksimum performans elde edebilirsiniz.

Dinamik kontrast ayarları ve renk düzenleme teknolojisi sayesinde dokunmatik LCD monitörler ile canlı görüntüler alabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve geniş ekran seçenekleri sunan monitörler ile grafik tasarımı, video düzenleme ve photoshop uygulamalarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda büyük fayda sağlayacak olan bu cihazlar, profesyonel çizim ve tasarım programlarını da desteklemektedir. Hassas dokunmatik ekranları uygun kalemlerle kullanabilir, zengin renk seçenekleri ile yaratıcı tasarımlar geliştirebilirsiniz.

Duvara sabitleyerek kullanabileceğiniz ya da ekranın konumunu ayarlayabileceğiniz hareketli stand seçeneği sunan dokunmatik çeşitleri de bulunmaktadır. Monitörü kullanmak istediğiniz alana göre konumlandırabilir, önemli sunumlarınızı duvara sabitlediğiniz monitörünüz üzerinden yürütebilir ya da monitörünüzü masanıza alarak istediğiniz oranda yatay konuma getirip kullanabilirsiniz.

Birbirinden farklı seçenekler sunarak kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik LCD monitörler, ev ve işyerinizde rahatça kullanabileceğiniz çeşitlere sahiptir. LCD monitör fiyatları özellik, boyut ve hareketli stand seçenekleri bakımından farklılıklar göstermektedir. Farklı markaların sunduğu ürün çeşitleri arasından karşılaştır butonu ile beğendiğiniz ürünlerin özelliklerini görüntüleyebilir, kendiniz için en uygun ürün seçimini yapabilirsiniz.

Günümüzde beyaz eşyadan akıllı cihazlara kadar hemen hemen tüm elektronik eşyalarda güç tasarrufu özelliği bulunmaktadır. Dokunmatik LCD monitörlerde de yüksek enerji tasarrufu ve kullanım durumunuza göre seçebileceğiniz parlaklık ayarları bulunur. Bu sayede, bulunduğunuz ortamın ışığına göre ekranın parlaklık ayarlarını değiştirebilir, uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğu etkisini azaltabilirsiniz. Otomatik ekran seçimleri ile belirli bir süre kullanmadığınız monitörünüz enerji tasarrufu moduna otomatik olarak geçecektir. Bu durum LCD ekranların ömrünü uzatmak için düşünülen özelliklerden birisidir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dokunmatik LCD Monitör Fiyatları

102 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Boyutu
Toplam 36 / 102 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?