1984 yılında Texas’ta kurulan Dell,  5,4 milyonu aşkın müşterisi ile global markalardan biridir. Dünya çapında satış ağı ile farklı coğrafyalarda teknolojiyi erişilebilir kılar. Geniş üretim yelpazesi ile ev ve iş için bilgisayar üreten marka, bilgisayar çeşitlerinin yanında bilgisayar aksesuarlarına da yer verir. Markanın bilgisayar aksesuarları klavye, hoparlör, fare gibi temel parçalardan oluşur.

Dell Mouse Fiyatları ve Modelleri

Dell mouse modelleri, teknik açıdan kablolu fareler ve kablosuz fareler olarak değişirken kullanım özellikler açısından günlük fareler, iş ofis fareleri ve oyun fareleri olarak değişir. Kablolu fareler uzun ömürlü ve tasarruflu kullanımı ile öne çıkarak cazip fiyatları ile alıcıya çeker. Sade tasarımı ve kullanışlı modelleri ile güvenilir bir performans sergileyen modeller, markanın çağdaş ve estetik tasarım anlayışını yansıtır. Kablosuz fareler ise esnek kullanımı ile en çok tercih ürünlerden olur ve modeline göre değişken fiyatlara sahiptir. Özellikle ofis tipi fareler hem fiyat açısından değişir hem de yenilikçi özellikler ile desteklenerek dikkat çekici modeller eşliğinde alıcıya sunulur. Markanın kompakt fare modellerini kapsayan kablosuz fareler, gelişmiş özellikleriyle başarılı bir kullanım deneyimi yaşatır.

Çarpıcı Tasarımlarıyla Dell Ofis Tipi Fareler

 Dell markasının ofis tipi fareleri arasında Logitech fareler ve kompakt tasarımlı fareler yer alır. Logitech serisi, yüksek performanslı ofis farelerini kapsar. Gelişmiş özellikler taşıyan modeller, kablosuz fareler olarak karşınıza çıkar. Kompakt tasarımlı fare çeşitleri ise wireless farelerden ve kablolu farelerden oluşur. Kompakt tasarımlı farelerin genel özellikleri şöyledir:

 • Serinin kablosuz optik fareleri, kibar tasarımlara sahip olup eğimli gövdesi ile avuç içine tam oturur. Kablosuz modeli ile düzenli çalışma alanları oluşturmaya yardımcı olur.
 • Seri içinde tasarruflu kullanım sunan ürünler yer alır. Pil ömrü 12 aydan 18 aya uzanan fareler, hızlı kurulum ile tak çalıştır sistemine sahiptir. Farklı işletim sistemleri ile uyumlu çalışan fareler, Windows yanında Linux ile de uyumludur.
 • Markanın kompakt tasarıma sahip fareleri arasında bluetooth bağlantı özelliği ile çalışan ürünler de yer alır. Gelişmiş teknik özellikler taşıyan modeller, kavisli yapıya sahiptir ve gerektiğinde düzleşebilen tasarımı ile hem esnek bir kullanım sunar hem de ele göre ayarlanabilir.
 • Kablolu ofis fareleri arasında uzun süre kullanım için tasarlanan ürünler bulunur. Çağdaş tasarıma sahip olan ürünler, sabit ortamlarda ideal bir kullanım sergiler.

Mükemmel Oyun Deneyimi

Dell oyuncu fareleri, hassas ve çevik hareket kabiliyeti sayesinde mükemmel oyun deneyimi yaşatır. Oyuncu fareleri standart fareler ve RGB fareler olarak değişir. RGB fareler uzun süre bilgisayar başından ayrılamayan oyunculara konforlu bir kullanım sunmak için tasarlanmıştır. RGB farelerin ve standart oyun farelerinin genel özellikleri şöyledir:

 • Dell oyuncu fareleri, özelleştirilebilir tasarıma sahiptir. Bilgisayardan programlanabilir düğmeler ve yerleşik bellek ile kişiye özel bit kullanım sunar.
 • Oyuncu fareleri, değiştirilebilir yan kanat tasarımına sahiptir. Avuç içine ve parmak uçlarına uygun olarak ayarlanabilen yan kanat dizaynı sayesinde daha rahat bir tutuş sunar. Özellikle RGB fare modelleri, yüksek hassasiyeti ile oyun esnasında eksiksiz bir performans yaşatır.
 • Oyuncu fareleri 12000 DPI hareket çözünürlüğü ile kusursuz bir kullanım sergiler. Özel sensörleri, 250 IPS hızı ve modeline göre en az 10 çok işlevli tuşu ile beklentileri karşılar.
 • Rahat bir kullanım sunan Dell oyuncu farelerinin tamamında çıkarılabilir farklı ayarlarda avuç içi dayanağı bulunur. Ayrıca tüm fare modelleri, kişiye göre dengeli bir kullanım sunması için çıkarılabilir ağırlıklar ile desteklenmiştir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dell Mouse Fiyatları

3 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Dell Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Inca Mouse
  10. Buyfun Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. Asus Mouse
  16. A4Tech Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Concord Mouse
  22. Corsair Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Xiaomi Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Promate Mouse
  31. SteelSeries Mouse
  32. Avec Mouse
  33. Cooler Master Mouse
  34. Polosmart Mouse
  35. Preo Mouse
  36. AOC Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Ajazz Mouse
  39. Cougar Mouse
  40. Gamepower Mouse
  41. MSI Mouse
  42. Zowie Mouse
  43. Hiper Mouse
  44. Roccat Mouse
  45. Rush Mouse
  46. Ywyt Mouse
  47. Classone Mouse
  48. Sonia Mouse
  49. Thermaltake Mouse
  50. Winnboss Mouse
  51. CBTX Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Dell
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/dell
Başa dön