Dermolife, 2009 yılında kozmetik ve sağlık alanında hizmet vermek üzere kurulan Deniz Pharma İlaç San. ve Tic. LTD. ŞTİ. unvanlı bir şirketin alt markaları arasında yer alıyor. Yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturan marka, özel formüllere sahip cilt bakım, anne ve bebek sağlığı ürünleriyle adından söz ettiriyor. Cilt bakımı için ihtiyaç duyulan etkileri sunmak adına özenle geliştirilen formülleri zeytin yağı gibi doğal bileşenlerle zenginleştiriyor. 

Dermolife ürün çeşitleri, ilaç teknikleri kullanılarak geliştirilen, üretilen ve dermatolojik klinik testlerinden geçirilen ürünlerden oluşuyor. Ürünler, sadece cilt, saç ve vücut için geliştirilmiş bakım ürünlerinden oluşmuyor; özellikle anne, bebek ve çocukların hayatını kolaylaştıran pratik ürünlere de yer veriliyor. Yenidoğanların göbek bölgesi bakımlarını yapma amacıyla geliştirilen özel kitler, anne sütünün uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı olan özel paketler ve bebeklerin kullanımı için özel olarak formüle edilen çaylar anne ve bebeklerin hayatlarını kolaylaştıran ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Annelerin emzirme dönemlerinde meme uçlarında meydana gelen çatlaklar için kullanabilecekleri özel kremleri, beğenilen ürünleri arasında başı çekiyor. Çinko osit ve benzeri onarıcı bileşenleri barındıran pişik kremleri, cilt yapılandırıcı etkileri nedeniyle sadece bebeklerde oluşan pişikler için tercih edilmiyor; basit yanık ve tahrişlerle birlikte yoğun bakıma ihtiyaç duyan ciltlerde nemlendirici ve onarıcı bir krem olarak kullanılabiliyor.

Dermolife, neredeyse her evde bulunması gereken çok amaçlı ürün çeşitlerine de ürün çeşitliliği içinde yer veriyor. Mide asidini dengelemekten yanık tedavilerinde yardımcı olarak kullanılabilen İngiliz karbonatı çeşitleri, ev yapımı ağız gargara suları, ev temizliği sıvıları ve bakım maskelerinin vazgeçilmez malzemeleri içinde bulunuyor. Pratik ambalajıyla çeken gliserin çeşitleri, cilt nemlendirici özelliğinin yanı sıra saçı besleyici etkisinden de faydalanılabiliyor. Tatlı badem yağının başta olduğu doğal yağ çeşitleri, cilt üstüne sürülerek uygulanabildiği gibi ağız yoluyla alınarak da kullanılabiliyor. 

Ürün çeşitliliğini her geçen gün arttıran Dermolife, her geçen gün ürün koleksiyonuna kozmetik ve sağlık amaçlı kullanılabilecek yeni bir ürün ekliyor. Her ecza dolabında bulunması gereken oksijenli su, yanık kremi ve benzeri ürünlerle birlikte yoğun onarıcı etkiye sahip nemlendirici çeşitleri ile adını duyurmayı başarıyor. Yüz, el ve vücut için farklı formüllere sahip ürünler, cildin nem dengesinin bozulması nedeniyle meydana gelen pul pul dökülme, cilt yüzeyinde meydana gelen çatlak ve gerginlik hissiyle başarılı bir şekilde savaşıyor. Diğer taraftan alkol bazlı solüsyon ve cilt kusurlarını düzelten çok sayıda bileşen barındıran likit cilt temizleyici solüsyon çeşitleri, göz ve yüz makyajlarını etkili bir şekilde çıkarıyor, cildi derinlemesine temizleyerek kir, sebum ve kozmetik ürün artıklarının ortaya çıkarabileceği problemlere engel oluyor. Diğer taraftan solüsyon çeşitleri, hastalık ve yolculuk gibi nedenlerle vücut temizliğini dilediği gibi yapamayan kimseler için pratik bir şekilde kullanılabiliyor. 

Çevre ve doğaya saygılı ürün çeşitleri kullanmak isteyenlerce tercih edilebilecek olan Dermolife ürünleri, tüketicilerin talep ve beklentileri doğrultusunda geliştiriliyor. Farklı ihtiyaçlara aynı anda hitap eden pratik ürünler arayanlar için çok sayıda ürün çeşidi sunmayı başarıyor. Herhangi bir zararlı bileşen barındırmayan ürünleri, her yaştan kullanıcı gönül rahatlığıyla tercih edebiliyor. Bebek ya da çocuklar için özel olarak piyasaya sürülmese dahi, temiz içeriği sayesinde ailenin her ferdi rahatlıkla kullanabiliyor. Diğer taraftan anne sütünü güvenle muhafaza etmek için geliştirdiği süt poşetleri, bebeklerin özel ihtiyaçları için hazırlanan kitler, ecza dolabının ihtiyacı olan ürün çeşitleri ve doğal yağ gibi çok amaçlı ürünleri, ihtiyaçlarına içeriğinden şüpheye düşmeyeceğiniz çözümler sunuyor. 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dermolife

35 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler